Licencja team speak 3

Witam, od pewnego czasu staram się o licencję NPL dla serwera team speak 3. Ciągle otrzymuje tę samą odpowiedz. Zrobiłem forum oraz umieściłem na nim baner pokazujący ruch na serwerze. Proszę i jakiekolwiek porady.

- You must provide a URL to an online, working website for your organization.

- The website must have content and demonstrate community activity. Creating a website for the sole purpose of acquiring an NPL is not permitted.

- 'Under Construction' websites are not permitted.

- If content on your website requires login to access, provide us with a temporary username and password to review the website.

- Free web or community pages (e.g. yahoo.com, gmx.de, facebook.com, laposte.net, orange.fr, seznam.cz, interia.eu, etc.) are not permitted.

Żeby się nie powtarzać :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/problem-z-licencja-teamspeak-3-t489864/?p=3121485

Czytałem powyższy temat, nie widzę tam rozwiązania mojego problemu :slight_smile:

Komunikat wyraźnie wskazuje, że to powinna być strona, która opisuje Twoją organizację i nie powinna ona być w budowie. Powinna wskazywać aktywność członków Twojej organizacji. Musisz wskazać twórcom adres Twojej strony. I jeśli wymaga ona logowania, podać dane umożliwiające zalogowanie się na tej stronie. Strony darmowe typu yahoo.com czy portale społecznościowe nie są dozwolone. W każdym razie, aby korzystać z darmowej licencji bez zastosowań komercyjnych musisz spełnić opisane warunki. Umieszczenie samego baneru nie rozwiązuje sprawy.

Na moim forum widnieje baner oraz 30 - stu zarejestrowanych aktywnych użytkowników piszących posty. Rozmawiałem z “Rysiem” założycielem podanego przez ciebie tematu, zalecił zrobienie forum oraz pokazanie jakiej kolwiek aktywności na nim. Jednak, że nadal otrzymuje tą samą odpowiedz od teamspek zwracam się z prośbą o pomoc do forumowiczów

 

EDIT//

 

Właśnie odpisali mi z supportu team speak.

 

Dla potomnych, strona powinna zwierać:

-Forum page
-Contact page
-Message saying you host TeamSpeak and the IP address you intend on using
-Information about your clan/guild/organization
-Show community activity and number of your total members.

Postaram się poprawić stronę i dam edit o rezultatach :slight_smile: