Licznik postów na forum

witam, czy tylko mi się wydaje, że są jakieś problemy z licznikiem na forum?

widzę np. że jeden z użytkowników napisał kilka postów w temacie a w profilu jego liczba postów to: 1

Nie we wszystkich działach posty są zliczane

(też mogę sobie nabić 500 postów w dziale “Na Luzie” :roll: )

wiem o tym, że nie we wszystkich działach

zauważyłem ten “problem” w dziale Hardware gdyż tam najczęściej siedzę

PS. u mnie z tego co widzę też nie działa prawidłowo licznik, od kilku(nastu) postów się nie zmienił

U mnie też ten problem :)…

Może wyłączono go z tych działów, które nie są związane z tematyką vortalu?

Ale u mnie np działa. Piszę głównie w problemy i systemy operacyjne windows.

Więc spróbujcie coś w tych działach napisać i zobaczycie czy dalej problem występuje :slight_smile:

W dziale Hardware, Sterowniki ze względu na nabijanie postów(nabijaczy) licznik jest wyłączony

Dziwne…

To w działach o oprogramowaniu można nabijać posty, a w hardware już nie?

Rozumiem wyłączenie licznika w dziale Na luzie, bo rzeczywiście tam posty byłyby nabijane (w samym temacie “A czy B?” jest co najmniej kilkadziesiąt moich postów - w tej chwili nie sprawdzę bo internet chodzi mi chyba wolniej od modemu 56k). Dotychczas posty były naliczane we wszystkich działach technicznych. Rozumiem, że forum nie jest ogólnoinformatyczne i dotyczy w szczególności legalnego oprogramowania, ale sprzęt komputerowy to tematyka poboczna tego forum i nie wyobrażam go sobie bez tego działu.

Chcesz powiedzieć, że dział bez licznika przestaje istnieć?

Na luzie ma się całkiem dobrze mimo tego, że posty już od dawna nie są tam zliczane.

Hardware podobnie jak Gry, jest tylko luźno związane z tematyką forum, dlatego też logicznym było wyłączenie w nim licznika postów.

Co do pierwszego pytania - nigdzie nie można nabijać postów.

Hmm, no dobra, pożyjemy, zobczymy co z tego wyniknie…

Śmę tylko zauważyć, że NL jest dla przyejmności, a H&S był bardziej “poważny” i jeszcze do niedawna w jednej beczce z pozostałymi kategoriami.

i co z tego skoro tematyka vortalu jest jasna: legalne oprogramowanie

Czyli teraz nabijasz w innych działach ;]

…a w dziale śmietnik, posty są naliczane :smiley: chyba się liczą :stuck_out_tongue:

Ale z tego działu przecież tematy się automatycznie usuwają to z licznika też powinno się kasować :slight_smile:

sebos_krk , nie usuwają się, przynajmniej nie automatycznie :stuck_out_tongue:

Witam.

Jest dokładnie jak pisze kolega. W śmietniku jak posty są kasowane automatycznie licznik zostaje bez zmian.

Czyli bez sensu.

Ja już nie pamiętam kiedy patrzyłem na swój licznik :stuck_out_tongue:

w pełni się z tobą zgadzam .

BTW masz 11553 :lol: ale dla mnie nie ilość a jakość się liczy :stuck_out_tongue:

Ja mam 25 czy tam ile i mnie to nie rusza!

Ale dziwne, spam w licencjowaniu do kosza a licznik dalej bez zmiam ;?

Czy ktoś z administracji przejął się w ogóle tym że jakość działu h&s od września toczy sie po równi pochyłej w stronę mułu ?

Dużo spamerów, mało treści, dużo durnych postów nic nie wnoszących do tematów, albo inaczej, ktoś pyta o kartę graficzną ktoś walnął odpowiedź “9600gt” i tyle i taki post nie był usuwany…

Z resztą dzisiaj jak wszedłem do tego działu i poczytałem tematy to mnie pusty śmiech ogarnął po lekturze co niektórych tematów :smiley: :smiley: Przypomina mi to decyzje o tak zwanych plusach za pomoc :smiley: co sie wtedy działo to masakra… tyle na temat

moim zdaniem to głupota. W innych działach też są nabijacze a jakoś tam licznik działa :roll: