Licznik postów na forum

Do administracji forum ………nie każdy jego użytkownik musi być „Uczestnikiem I i II Zlotu” i w związku, z tym posiadać szerokiego kręgu znajomych specjalistów komputerowych, jak również olbrzymiej wiedzy z zakresu budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego. Większość użytkowników forum nie jest specjalistami z dziedziny budowy (konfiguracji) komputerów, są pasjonatami, a komputery służą im, jako narzędzia do pracy lub zabawy. Dlatego należy pamiętać, że ludzie w większości zapisują się na forum, gdy mają jakiś problem, szukając w nim rady i pomocy - na temat sprzętu też (sam tu tak trafiłem). Zakładają tematy, które u jednych wszystko wiedzących wywołują uśmieszek, zaś dla drugich, są poważnym problemem. Ale czy się to komuś podoba, czy nie, to na forum muszą, być użytkownicy zadający pytania (na temat sprzętu i sterowników też), jak również ci, którzy na nie odpowiedzą. Dlatego, też moje zdecydowane NIE! dla zdjęcia licznika postów w Dziale Hardware, Sterowniki. Odpowiedzialność zbiorowa skończyła się z chwilą upadku komunizmu nie można karać wszystkich piszących posty w tym dziale z powodu jakichś podejrzeń.

Acha tak, dla jasności sytuacji nie jestem łowcą postów, uzbierało mi się chyba ich z 10 przez rok, po prostu piszę wtedy, gdy mogę komuś pomóc.

Zbulwersowany. :oops:

Pozdrowił

Edytowany:

@Airborn - przepraszam, już poprawiłem. Mam nadzieję, że teraz zdanie będzie bardzej zrozumiałe (nie wyrwany z niego fragment).

Z szacunkiem Pozdrowił

z całym szacunkiem, ale w związku z czym? bo ja żadnego związku pomiędzy tymi dwoma sytuacjami nie widzę

Jasgul proszę powiedz mi co ma licznik postów do tego że jedni mają mniejszą wiedzę a drudzy większą, jedni zadają pytania a drudzy odpowiadają, jedni byli na zlocie DP a drudzy nie ??

Bo ja nie widzę najmniejszego przełożenia.

:? :? :?

Dla mnie to ma taki związek że pojawiło się na pęczki różnej maści “specjalistów”, ostatnio ktoś nawet stwierdził że przy OC procesora napięcie vcore się samo podniesie…

takich kwiatków jest na prawdę dużo, ja to łącze ze zdjęciem licznika, ludzie zaczęli traktować ten dział na równi z “na luzie” …

ja pisze w dziale gry i napisałem kilka postów i nadal pisze że mam 0. a w profilu daję pokaż moje posty to są.

czemu tak jest???

To normalne.

bo w tym dziale posty nie są naliczane, panowie czy liczba postów jest najważniejsza ? ważne jest aby uzyskać lub dać pomoc :wink: taki jest sens i to nie tylko tego forum :stuck_out_tongue:

Całkowicie się z tym zgadzam. Zaczyna się robić identyczny śmietnik jak był w br. w dziale linux. Nie chce się im poprostu szukać.

Mi czasami nie chce się szukać .

O ile dobrze zrozumiałem posty wyrzucane do kosza są naliczane ?

Czyli mogę sobie naspamować w na luzie i będę miał dodatkowe posty ?

Osobiście na forum jestem parę lat i piszę tylko w w\w dziale .

Już prawie 800 postów ta mam

Pioter233 , w NL się nie liczy.

Wiem , ale w " Wyszukaj posty użytkownika "

Wyszukiwarka znalazła 1211 wyniki(ów)

Pioter233 , licznik pokaże inną liczbę, w/w opcja też inną, a w “Zobacz swoje posty” jeszcze inną…

Czy naprawdę warto przejmować sie licznikiem? Po to się tu jest, żeby pomagać i pomoc uzyskiwać, a nie po to, żeby sobie nie wiadomo jaką liczbę postów nabić.

Ja tam moge mieć i 0 :stuck_out_tongue:

Nie wiem, po co on tu jest potrzebny :slight_smile:

Olcia , masz racje , że licznik jest niepotrzebny .

Zaangażowanie na forum w dużym stopniu można ocenić przez avatar .

Ktoś kto ma 1 sprawę i niezamierza długo pozostać wiadomo że nie będzie robił obrazka .

Pioter233 , i przez podpis

jak dla mnie licznika w ogóle mogłoby nie być. Nie wiem po co komu on. Tak czy siak nikt nie patrzy na ilość postów tego użytkownika ale na jakość jego pracy.

Już były propozycje wyłączenia licznika, ale przecież nikomu on nie przeszkadza :slight_smile:

Kpc21 , nikomu nie przeszkadza ale niektórzy piszą tylko po to, aby zwiększyć liczbę po awatarem.

Nazywamy takich nabijaczami postów :wink: nieoficjalnie wydaje się ze liczba postów świadczy o doświadczeniu, czasie spędzonym na forum itp… ale wiadomo ze ktoś może napisać kilka razy i w sposób konkretny pomoc komuś na forum, i chyba o to w tym wszystkim chodzi .

Nie wiem czy ktoś z administracji i moderatorów zwrócił uwagę na to iż bardzo dużo osób teraz wypowiada się w dziale H&S bardzo dużo jest też nieprzemyślanych, czasami wręcz żenująco głupich postów, które świadczą o tym iż dział jest traktowany na równi z na luzie, gdzie także jest wyłączony licznik postów.

A ja nie mam obrazka , to znaczy że jutro się z tąd wyniose??