Licznik postów na forum

To żęś Pioter233 nawymyślał, głupota, ja zaglądam tutaj od paru lat a wcale nie robiłem żadnego obrazka czy avrta i jakoś pisze na forum… :expressionless:

No ludzie … Napisałem że większość ma obrazki ale żeby od razu myśleć że 50% to całość to dopiero trzeba czytać ze zrozumieniem

Przypominam, że w dziale Hardware licznik jest wyłączony. Proponuję również zapoznać się z TYM ogłoszeniem.

U mnie też jest dziwnie, bo nie licząc w dziale Hardware wychodzi mi 179 postów, a jest napisane, że mam tylko… 92 i w dodatku tematów mam 93… Trochę dziwne :? :? :? :smiley:

Bo licznik jest wyłączony nie tylko w dziale Hardware :stuck_out_tongue:

Aha, dzięki fiesta… Już wiem z czego mam się denerwować, a z czego nie (a w takim razie w których dziłach jest włączony licznik :roll: :roll: :roll: ) Heh xD

We wszystkich nie związanych z zasadniczą tematyką forum, czyli nie dotyczących oprogramowania.

:slight_smile:

generalnie :smiley:

Dziękuję :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Czyli w dziale “Na luzie” liczy tak???

Nie, nie liczy.

Wejdź proszę na stronę główną forum i zauważ, że wszystkie działy podzielone są na grupy.

Pierwsza grupa to " Szeroko pojęte oprogramowanie" w skład której wchodzą takie działy jak Problemy, Licencjonowanie itd aż do działu Grafika.

Kolejna grupa to “” Sprzęt i rozrywka" z działami Hardware i Gry

Potem jest grupa " Serwis dobreprogramy"

Ostatnią grupą jest grupa " Inne", do której zalicza się między innymi dział Na luzie

Posty zliczane są wyłącznie w działach znajdujących się w pierwszej grupie (Szeroko pojęte oprogramowanie)

Aha, czyli posty są zliczane w “Szeroko pojęte oprogramowanie”…

Warto wiedzieć :slight_smile:

viewtopic.php?f=5&t=313236 i powinno wystarczyć