Live box tp kupiony na allegro

Nie wiem jak teraz, ale zaraz jak się livebox pojawił, to go miałem przez dwa lata i nie narzekałem, nie ma to jak podawać niesprawdzone info, które krąży po internecie…

Po co łączyć PC na WiFi? Przecież jest to niestabilne, wolniejsze i może być z tym problem. No chyba że ktoś ma kilka komputerów, np. jeden na parterze, drugi na pierwszym piętrze w różnych częściach, no to jeszcze, bo ciągnąć kable przez pół domu i bawić się w maskowanie to chyba też mija się z celem :wink:

Wcześniej ludki miały modem Sagem lub Thomson z neostrady i działało im to jako tako. Potem zamarzyło im się bezprzewodowo i brali Liveboxy robiąc podstawowe błędy takie jak podpinanie się przez USB lub WiFi. A największym problemem dla nich przez który tak naprawdę Livebox cieszy się złą sławą to był problem z grami online i ściąganie z torrentów. Dla wielu przekierowanie portów to była czarna magia i nie dało się wytłumaczyć że tak musi być, bo przecież wcześniej wszystko działało.

No w moim przypadku PC jest podpięty kablem, a tylko laptop i telefon idzie i obecnie nie mam problemów z niestabilnością.(na razie, zobaczymy jak będzie potem :smiley: )

Na początku tak było potem po aktualizacji , już przynajmniej w p2p nie było trzeba samemu zmieniać, w grach tylko jedna grałem i działała.

Nie wiem jak w LB2 jest.