Lockerz Czy Wymiana punktów na nagrode kosztuje?

Siema

Bardzo przepraszam za długi temat ale moderatorzy ciągle mi mówia ze ma być krótki i dużo mówiący

Wiec tak

Mam już od dawna Lockerz.com konto tam i wreszcie chcę wymienić sobie na nagrodę :slight_smile:

Tylko gdy nacisnę że chcę Iphone to czy tam będę miał do uzupełnienia tabelkę z moimi danymi gdzie ma przyjść nagroda <?> i najważniejsze czy za to się płaci!!??

http://www.lockerz.com/faq

Gdy ci już się uda co nie jest łatwe to wpisujesz swoje dane ja posłużyłem się Autofillem do firefoxa przepisujesz kod z obrazka i zatwierdzasz na email przyjdzie ci potwierdzenie.Wszystko jest darmowe mi udało się 24.11 czyli 8dni temu zamówić PSP Rock Band Bundle Pack i pendrive cheeseburger 2gb.Ciekawe kiedy przyjdzie. :smiley:

BARMAN2005 , do Polski nie kosztuje żadnych dodatkowych punktów

Konto mam od kilku dni i jak na razie tylko 37pkt, gdzie można sprawić kiedy uzupełniane są dostawy nagród, kiedy są dostępne? Jest to losowe czy użytkownicy są informowani o tym wcześniej? A no i czy zapasy nagród są dzielone na “przydziały” na poszczególne kraje czy to jeden wielki worek, bo jesli tak to musi być naprawdę bardzo trudno cokolwiek zdobyć.

A zmienili już to, że dostarczają do Polski? Bo jak czytałem pewien czas temu, nie nie dało się :slight_smile:

Tak dostarczają już do Polski więc nie ma obaw :-D.

Wiktor96 gratuluje zamówienia ja jeszcze zbieram na PSP :).

ja mam 400 punktów ;p

Mój brat mówi że 20 punktów trzeba mieć dodatkowo do zamówienia

i czy w Settings w Street wpisać nazwe ulicy czy nazwa ulicy i nr domu i mieszkania ?

Anty-Terrorysta ja wpisałem ulicę i numer domu (nie mieszkam w bloku więc nie potrzebny jest numer mieszkania), ale w Twoim przypadku lepiej podać tą informację, skąd ktoś później będzie wiedział gdzie dostarczyć paczkę?

ciach

aha;p Dzięki może i dziś zamówię ipoda 8 gb ;p

Anty-Terrorysta , ale ciągle nie ma niczego na stanie… więc nic nie zamówisz, nawet głupiej tapety. Doczytałem się w FAQ, że zapasy są uzupełniane bez wcześniejszej zapowiedzi, aby dać wszystkim użytkownikom szanse na wygranie nagrody. Dodatkowo Z-Userzy mają jakieś przywileje - “pierwszeństwo”?

aha

Żal ich ;D To co to ma być ;d Z userzy ^^ …nie zgadzam się chcę i pod touch bo niby punkty na nowy rok sie kasują! … A mi 400 punktów przepadnie ;/

Eee, nie na nowy rok, ale chyba rok od czasu rejestracji? Ja potrzebuję nadal 19 znajomych do z-usera, ciach

Żal .! Co to jest z-user ? Jak sprawdzić czy jestem z userem ?

I czemu wszystko jest Fresh Out! ?

galy1 ■■■? Ta strona jest sprawdzona, uczciwa i działa, zarówno w naszym jak i innych krajach. Wpisz na youtube hasło “lockerz unboxing” albo “lockerz nagroda”. Polacy też otwierają swoje paczki więc jest to jak najbardziej wiarygodna strona - jedyny haczyk tak jak mówiłem, bardzo trudno w ogóle coś wygrać przy ogromnej konkurencji ze strony innych użytkowników zaangażowanych w tą zabawę - ale tak czy inaczej, ktoś musi otrzymać nagrodę.

Jeszcze raz zobaczę w tym wątku jakieś propozycja zaproszeń to gwarantuję, że całość wyleci stąd z hukiem.

No to teraz mnie rozbawiłeś. Proszę bardzo podaj jakieś argumenty, jak na razie nie przedstawiłeś żadnych, które popierają Twoją opinię. Dla mnie ważna jest tylko jedna rzecz, aby stwierdzić czy strona jest uczciwa - czy rzeczywiście można otrzymać coś za darmo? Odpowiedź brzmi tak - no to czego więcej chcesz?

Pisałem przecież wcześniej na czym polega cały trik - nagrody dostają tylko farciarze, a cała reszta jest robiona w konia:

Czyli wszystko jest OK, nagrody są? Są. Możesz wygrać nagrodę? Możesz, ale gwarantuję Ci, że znajdzie się co najmniej tysiąc innych osób, które będą chciały ją odebrać przed Tobą. Wszystko jest jak należy…

PS: Lockerz.com zostało założone przez twórców Amazon.com - myślę, że to wystarczający argument na wiarygodność tej strony.

galy1 , ja uważam że przesadzasz. To ze ty masz 20 punktów i nie umiesz poczekać na dostawę aby kupić swój wymarzony pokrowiec na I poda touch to nie mój problem ;] Ja mam 747 punktów i mogę mieć już 80 % nagród które są na stronce, za 3 punkty mam laptopa, ale zbieram za 1000 punktów laptopa :slight_smile: Screen :

e98fbda8907a.jpg

Pro^^ :wink: a mam konto góra 10 dni :slight_smile:

Kolejny agresor, nie mam zamiaru prowadzić z Tobą dalszej dyskusji. Po prostu szukasz zaczepki, zresztą masz już jedno ostrzeżenie od moderatorów.

No co ;p Żeby brzmiało ciekawie w 1 poście nie musisz mi wierzyc ;p :P…