Lockerz Czy Wymiana punktów na nagrode kosztuje?

galy1 , za przeproszeniem żal ci pośladki ściska że ktoś za free dostaje nagrody? lockerz ma taki zarobek na tym że nawet rozdawanie PSP na ulicy im nie zaszkodzi… wiem że to prawda chociażby z dawnego prizee, tam wygrałem maskotkę za granie w gierki flash… doszła jakoś do mnie no ale pewnego razu została na podłodze i pies się nią zaopiekował :confused: tak samo z buxów też 15$ dostałem :stuck_out_tongue: w necie nic nie robiąc da się zarobić, czy w to wierzysz czy nie…

Z buxów? Mówisz o www.bux.to? Jak wygląda tam wypłata pieniędzy? Paypal, a następnie przelew na swoje konto bankowe? Jak długo zajęło Ci nazbieranie 15$ i od ilu dolców możliwa jest wypłata?

no pierwszą kasę nabiłem akurat na bux.to bo na adbuxie nie szło mi w ogóle, po 2 miesiącach z paroma referalami miałem 15$ ale znudziło mnie to (a raczej irytowało :stuck_out_tongue: )

ale to dawno było, przelali na paypal gdzie potem zamieniłem na zł i na konto bankowe… leciutko ponad rok temu to było, a nawet 2 :stuck_out_tongue:

przecież przez takie pierdoły nie da się zarobić… to jest tak dla picu a że na lockerz idzie zamówić iphone do roku to czemu nie korzystać? no i z tych 15$ miałem jakoś ponad 40zł z tego co kojarzę no i taka kasa, skoro jest za free może pójść na alkohol bo jakoś mniej szkoda :smiley:

EDIT:

zdziwiłbyś się :wink: za darmo dostanie i nawet za darmo straci portfel, telefon, wszystko co ma przy sobie :wink: i jeszcze jako bonus często zostaje jakiś siniak bądź złamanie…

galy1 , ale skoro wygrywają, dostają itd. i to masa osób to chyba w tym coś jest, nie? a że są oszuści to każdy wie tyle że tutaj się nic nie traci, nic się nie płaci a mimo to dostaje się nagrody… no ale nie przekonam cię, uważaj dalej że cały internet to jeden wielki przekręt, ja ci nie zabraniam i nawet nie zależy mi czy wierzysz czy nie…

pewnie myślimy o tym samym, doładowanie sobie z playa wziąłem w bardzo krótkim czasie :wink:

no wiesz, nie napiszą ci maila że masz iść na dworzec i w którymś śmietniku jest paczka żeby nie poznali twojego adresu :wink:

jak wysyłają paczkę to muszą to mieć… a z resztą w buxach nic nie podawałem, żadnych adresów itd. tylko konto paypal… no ale buxy w porównaniu do lockerz nie mają wielkiego zarobku…

to samo można mówić o portalach w stylu nasza-klasa :wink:

Skąd wy bierzecie ludzi do zaproszenia?

Wg mnie to wcale nie jest oszustwo,wiele osob dostawało nagrodę wejdź na youtube i wpisz lockez rozpakowywanie np polak rozpakowuję Xboxa 360.

Z-LIST to jest jakby taki vip ponieważ zaprosił więcej znajomych (20) i dostaje podwójne punkty, Fresh Out jest dlatego ze nagrody wysprzedali, a Lockerz zrobili konkurs kto dostanie więcej punktów za codzienne oglądanie filmików odpowiadanie na pytanie i logowanie Stany Zjednoczone VS Reszta Świata ( Na razie prowadzimy) jeżeli wygramy będziemy mieli dostęp do marcowego Restocku czyli uzupełnienia nagród, ale przeważnie jest tak dużo użytkowników ze one szybko znikają :slight_smile: Przeważnie taki Restock jest pod koniec miesiąca, ale mają wprowadzić sklepik 24/7 o którym nic nie wiem oprócz tego, że ma być :stuck_out_tongue: :slight_smile: Po lewej stronie masz zakładkę Friends Joined (O ile dobrze pamiętam) i jak masz więcej niż 20 to masz Z-Listera :slight_smile:

A jak najszybciej zaprosić tych znajomych?

Zostało mi 19…

Wiesz, popros ich, namow ze to fajny serwis ^^

Heh, żeby sie zarejestrowali, korzystać nie muszą ;d

Oni się rejestrują, co robią to już mnie nie intere ;]

Mój kumpel założył sobie 20 kont sam i ma 2x punkty :stuck_out_tongue:

Za fejki mogą zbanować ^^

dobra, powie ktoś czy za nagrody się płaci? Mam 136ptz jak na razie, zbieram na ipoda toucha 8GB za 325ptz. jestem z-listerem, słyszałem że za nagrody płaci się cło, za przesyłkę i VAT. Czy to prawda? Ile by to wyniosło za ipoda toucha 8GB? Jak jestem z-listerem to mi szybciej wyślą czy coś?

Wyślą tak samo “szybko” - czyli chyba 3,4 tygodnie (kiedyś czytałem w FAQ ale już nie pamiętam).

Zresztą wszystkie nowinki, które mają wprowadzić oraz odpowiedzi na pytania są w FAQ :slight_smile:

no to powodzenia :slight_smile:

widze, że bardziej opłacalne jest sprzęt niż kasa na paypal. ale, szybciej schodzi sprzęt…

w FAQ może pisać albo nie, powie ktoś z własnego doświadczenia czy przysłanie kosztuje i jakie konkretnie są te wszystkie koszta? U mnie wszędzie pisze MORE SOON, czyli wszystko wysprzedawane, ale może trafię :wink: a ile jest sztuk poszczególnych przedmiotów?

Ja mam 204PTZ, i kicha, wszystkie filmy obejrzane bez tych dla USA…

ponawiam :smiley: