Lockerz Czy Wymiana punktów na nagrode kosztuje?

http://www.lockerz.com.pl/faq/

Gdzie tam się zbiera punkty w ogóle? Obejrzałem filmik i nie pociągło mi :frowning:

Może już go oglądałeś?

Przy każdym filmiku masz takie “Z” - jak szare, to możesz dostać PTZ, a jak zielone to znak, że już za niego dostałeś PTZ.

Czyli ile konkretniej muszę zapłacić, jeśli mieszkam w Polsce?

zależy co bierzesz… jak się trafi zły celnik to 22% VAT i ok 9% cło, jak dobry to nic…

ale tam tak oceniają wartość że aż strzela, za MacBooka to byś płacił ok 1000zł :stuck_out_tongue: za iPody to ok 100-200, nie więcej…

biorę IPoda Toucha 8GB, i chyba wyniesie mnie to coś koło 150zł

i co, zabiją cię? stracisz przez to pracę? dom? firma nie jest lewa, lewa to by była jakby robiła w balona i nic nie posyłała…

zazdrość i tyle :smiley:

mój kumpel parę tygodni temu dostał grę na PSP bo zamówił… pewnie listonosz jakiś lewy, kumpel też no i moje oczy też bo niestety widziałem tą karteczkę od lockerz i grę… dzięki za uświadomienie :roll:

większość wypowiedzi to dzieci neo, które odesłały paczkę bo ich matka/ojciec odesłały paczkę bo nie zapłacą cla i vatu!

jak wygram cokolwiek włączę ten temat, twoje wypowiedzi nagram a potem rozpakuję paczkę z lockerz :stuck_out_tongue: o ile uda mi się wbić na restock i coś zamówię…

no i co? nie dość że dają za free to jeszcze ma się ktoś czepiać? dają? spoko… nie dają? trudno!

i tak nic lockerz nie płacę więc nie rozumiem tych zbulwersowanych idiotów co piszą że czekają na paczkę, niby co oni takiego zrobili? poświęcili jednej głupiej stronce parę minut dziennie? tyle to się na pajacyka przeznacza i nie mam do pajacyka nic że niby mają coś dać :stuck_out_tongue:

w d**ie…

rozmowa z tobą nie ma sensu, tak samo jak z fanboyami M$ wychwalającymi windowsa i uważającymi całe Apple za ■■■■ choć nigdy nic od nich nie mieli…

nie podoba się? nie używaj, większa szansa na upolowanie czegoś na restocku…

gra na PSP kosztuje 100pkt i zbieranie na nią to tak z 15-30 dni (zależy ile się filmów ogląda)

i nie blokują za nic, niektórzy inteligenci wpisują jako odpowiedzi na pytanie coś w stylu “mxcmxcnmncxbsdfrjhg”

ale po prostu się nie przyznają, albo coś po polsku… nie mówię wszyscy ale są tacy…

To ja wolę pozbierać jagody w lesie i sprzedać znajomemu cukiernikowi :slight_smile:

niestety rośnie takie społeczeństwo leni, którzy chcieliby wszystko za free a robić nie ma komu :stuck_out_tongue:

no i w mieście ciężko zebrać jagody :wink: ale na pewno po tych 5-6 miesiącach nazbierałbyś na iPoda Touch albo na PSP :wink:

Proszę o uspokojenie języka.

galy1 , jeśli podajesz jakieś wypowiedzi z innej strony, proszę podać link do strony jako autora.

Za chwilę zamknę temat, jeśli nie spuścicie z tonu.

żebyś się nie zdziwił.

Ja jeśli już na prawdę nie miałbym co robić wybrałbym jakiś pewny zarobek. ale to tylko moje zdanie :slight_smile:

Nie zamykać tematu…

To, że jeden się zachowuje to nie zaraz, żeby inni normalni, którzy się w to bawią cierpieli i nie mieli swojego kącika…

Oczywiście nie mam nic do tych, którzy w to grają. Jeśli mają ochotę…

Gdyby “kantowali” tak jak piszesz to nie dostałbym od nich ipod toucha 3g 64gb. Od początku punkty zbierałem zgodnie z regulaminem bez żadnych przekrętów i z otrzymaniem nagrody również nie było problemu.

“Jedna jaskółka wiosny nie czyni” - takie coś mi się na myśl nasunęło.

No raczej nie jedna - sądząc po ilości tematów na forum talkprizes w dziale otrzymanych nagród…