Lockerz Czy Wymiana punktów na nagrode kosztuje?

galy1, ja piszę jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Zacząłem w październiku 09, najpierw dostałem 50$ na paypal - z nagrodą nie było problemu. Potem w styczniu udało mi się z ipodem - fakt czekałem na niego 2 miesiące ale dostawałem normalnie maile z tym co się aktualnie “dzieje”. A to że inni mają/bądź nie problemy no cóż. Dużo ludzi narzeka że to scam itd ale też dużo ludzi nabija sobie fake konta, znajduje bugi, jedzie na multiaccount a potem płacz bo nagrody nie przysyłają. Moje podejście do lockerz jest jak najbardziej pozytywne.

czyli widziałeś wszystkie odpowiedzi w Dailies i logi od lockerz tych niezadowolonych użytkowników?

po tym co napisałeś tak właśnie wnioskuje, czyli wszyscy grali fair a złe lockerz oszukuje… normalnie pędzę usunąć tam konto, żeby mnie czasem jeszcze nie oszukali…

Przeczytałeś cały post ze zrozumieniem? MOIM ZDANIEM oceniając ich po MOIM DOŚWIADCZENIU z tą firmą nie mam im nic do zarzucenia. Wywiązali się ze wszystkiego w 100% to co mam im zarzucać? Możliwe, że inni nie mają tak “różowo” ale nie mi to oceniać bo jak mówię w moim przypadku wszystko jest ok. Z drugiej jednak strony czemu mieliby oszukiwać? Mam znajomych, którzy również otrzymali swoje nagrody bez żadnych problemów, wiem że nie oszukiwali i jest ok. A na forum które wcześniej podałeś (i skoro je czytasz), to chyba sam wiesz ile osób oszukiwało. Przez takich właśnie ludzi zaostrzają się “kontrole” i jasne, że mogą wystąpić różne pomyłki. Nie jest to jednak powód aby twierdzić, że są oszustami.

Podałeś wcześniej linka do polskiego forum lockerz i o tego linka mi chodziło - tam gdzie aktualnie uruchomili galerię wygranych nagród. Co do drugiej części Twojego postu to skoro tak się stało, i jesteś w 100% pewny tego że nie oszukiwałeś to wystarczy napisać maila do jakiegoś pracownika lockerz i wyjaśnić wszystko. Oni tam też są tylko ludźmi. Jak ktoś planuje kontakt to polecam mail do kathy - chyba jedyna dziewczyna w zespole i naprawdę podchodzi sercem do tego co robi. No ale łatwiej się obrazić na lockerz i pisać, że oszukują prawda? :slight_smile:

Niestety muszę Cię zmartwić ale nie masz racji :slight_smile: Wszystko jest weryfikowane przez załogę lockerz i to czy dostaniesz bana to w ostateczności nie wynik bota a żywej osoby.

Ja na szczęście nie traciłem na to czasu :slight_smile: Lockerz to jedyna w takim rodzaju strona, a zalogowałem się tam bo widziałem dużo filmów na YT z unboxingów więc wiedziałem że to nie może być ściema.

:lol: Ależ czytam, przecież sam napisałem o globalnym forum talkprizes…

Oczywiście wierzysz każdemu na słowo jeśli jakiś nieznajomy pisze że nigdy nie złamał regulaminu? :wink:

galy1 sorry ale albo masz 12 lat albo coś z tobą nie tak.

Ja pisałem o forum talkprizes a nie ty… FACEPALM :x Jeszcze raz proszę, abyś czytał posty dokładnie i ze zrozumieniem…

Nie, nie zrozumiałem bo sam nie wiesz o czym piszesz. Skrypt jedynie podaje osoby podejrzane, dalej weryfikuje żywa osoba przeglądając historię i logi danego konta… Ona decyduje czy zasadzć bana czy nie.

Człowieku galy1, wiem co to piramida finansowa i lockerz się do niej nie zalicza… Wpłacasz coś na ich konto? Odpowiedz sobie sam…

No na pewno filmy na YT są bardziej wiarygodne niż pisanie wygrałem/nie wygrałem/oszukiwałem/byłem czysty…

Jak by wszyscy złamali to by nikt nie dostał nagrody tak? Nie mówię, że oni dla każdego są w 100% fair - piszę po raz któryś (może teraz zrozumiesz), że przedstawiam moją własną opinię na podstawie tego jak to u mnie wyglądało. Jak wygrasz w lotto a znajomy ci powie że lotto oszukuje i że to złodzieje to co? Uwierzysz mimo wygranej? Taka sama sytuacja…

Na FB wchodziłem wcześniej jak jeszcze podawali daty restocku - obecnie tam nie bywam więc się nie wypowiadam.

Fracha , osobiście mówię ci żebyś darował sobię kłótnie z tym… człowiekiem…

galy1 , nie chcesz grać? to nie graj! ja pier… ja nie wiem, na pewno zdrowy jesteś?

do tematu:

tak, płacimy naszemu złodziejskiemu państwu za vat i cło, gdy lockerz przysyła paczkę

koniec tematu, finito, kaput itd.

PS. jest jeszcze jedna możliwość… galy1 , ma konto na lockerz i próbuje (nieskutecznie) odwieść wszystkich od nabijania punktów myśląc, że może trafi na restock… (w co szczerze wątpię)

Chyba właśnie tak zrobię bo dalsza rozmowa z nim nie ma sensu. Zresztą przeglądnąłem jego inne dywagacje na różne tematy i poziom wszędzie był tak samo żenujący. Tak więc kończę tą rozmowę i proszę galy1 nie kieruj już żadnych sentencji w moim kierunku bo i tak już nie odpiszę. Niech Ci będzie, że lockerz jest złe, be, fe , nynynyny. Głosisz to prawie jak mohery w wiarę w o.R. Koniec

Lockerz

300 Nixon Lane

Edison NJ 08837-3831

United States

I z takiego też adresu wysyłają paczki - wystarczy zobaczyć np na google maps wpisując ten adres. Widać ich siedzibę i magazyn. No ale to przecież źle o nich świadczy… Daj sobie spokój :slight_smile: