Lodówka LG LG GSJ470DIDV i automatyczne rozłączanie WI-FI

Wiesz jak lodówka sama z siatki schowa zakupy jednym kliknięciem w telefonie, a ty będziesz mógł oglądać mecz, albo zaspokajać partnerkę to będzie przydatne, a tak to moim zdaniem bez sensu. W odkurzaczu, w prace to może się przydać. Rano przed wyjściem wsadzasz ciuchy w pralkę i 2 godziny przed powrotem z pracy pyk, wypierz :slight_smile:

Za dużo piwa kupujesz jednocześnie. Potem siedzisz, nie ruszasz się tylko sięgasz po kolejne i pijesz - bez ruchu. Na weekend kupuje się maks 2 butelki. Jak chcesz więcej to musisz iść do sklepu ;))))

ps.Moja praktyka medyczna jest bliska zeru ;D

Po piwie się 3x częściej chce siusiu więc trzeba by z kiblem iść do sklepu :stuck_out_tongue:

Mój tata kiedyś żartobliwie powiedział, ze niektóre dziewczyny nie mają hemoroidów, szczególnie te, które żadną pracą nie hańbią :stuck_out_tongue:

To w przyszłości jak będą roboty przypominające ludzi. Zastanawiałem się nad tym i niezła byłoby już taka opcja, żeby lodówka rozpoznawała z czego korzystam i zgłaszała że np coś się kończy. Po przejrzeniu umożliwiała zrobienie zamówienia do mojego sklepu, w którym bym tylko odbierał z jakiegoś automatu. Mógłbym ewentualnie wejść po produkty, które chcę wybrać osobiście, ale to by było już szybciej. Część z automatami do odbioru byłaby osobno a część sklepowa mogłaby być mniejsza.

Logistykę zostawiam Tobie :slight_smile:

Tajemnica masażu, czy jakoś tak?;p ale czy to było sprawdzane na reprezentatywnej probie statystycznej? :wink:

Do tego nie potrzeba Wi-Fi.

dodaj 0

to jest 10x w tą i z powrotem do sklepu, kondycja gwarantowana :rofl:

2+ 0 nie wiem kombinuj

wszystko się zgadza. Możesz wziąć jednorazowo ze sklepu 2 piwa. Jak chcesz w weekend wypic 20 piw to musisz przejśc się do sklepu 10 razy :rofl:

Prawie.bo 6 , baba śpi słucjhawki i fajna muza


9 Oni specjanie wypuścili to w takiej wersji, żeby wszyscy szukali 16x9

Tu macie noj film

kreatywni goście :rofl:

i CO, ?Bądź trochę rasistą. Oddzielaj czarne od białych. pralka

usuneli wpis, nie wem o czy gadamy.

A jednak mój brat w USA kupił sobie nowy telewizor i nie mógł go uruchomić dopóki nie podłączył kabla LAN. Dopiero wtedy telewizor „ruszył” i normalnie można było korzystać z anteny albo kablówki. Po owej inicjacji kabel LAN można już rzeczywiście było odłączyć. Ale dopiero po inicjacji.

No to hakerzy sobie poradzą ale przytłaczająca większość ludzi nie. i tych się zmusi.