Logitech x540 vs Creative T6100

Witam wszystkich.Podobny temat zakładałem wczesniej tylko pytałem sie o głosniki cretiva o ich jakośc.Teraz chciałbym sie zapytac które z tych głosników sa lepsze logitech czy creative (które mocniejsze i które jak na fula sie je podgłosni to nie bedą trzeszczały).Bo ja mam chrapke na Logitechy x540 tylko nie wiem czy sie je opłaca kupywac.Ale też mi sie podobaja creative T6100.Ale te logitechy maja w jednym głosniku 2 wyjscia głosu(bębny).I mam bardzo duzy dylemat które wybrąać>prosze was o opinie tych 2 głosników.Bo nie wiem które kupic??? :slight_smile: :smiley:

Logitech

A mozesz powiedziec dlaczego wybrac logitechy??

Czytałem że logitechy nie maja zasilacza zewnetrznego czy to w czyms przeszkadza??Jak nie mają??

po drugie do dobrego dźwięku musisz mieć dobrą kartę dźwiękową :wink:

Złączono Posta : 07.04.2007 (Sob) 8:53

jeżeli nie mają zasilacza zewnętrznego to mają wbudowany w subwooferze ;] i raczej to nie przeszkadza

Logitech. Lepszy i dynamiczniejszy dźwięk

Zdecydowanie Logitech X540. :smiley:

Ładne wykonanie , pilot , dośc dobra “góra” i miękki miły basik.

Do takiego sprzętu musisz miec dobrą kartę dzwiękową np

Sound Blaster Audigy ( ok ~ 100zł).

Zdecydowanie creative! Sam je posiadam, moj kupel je posiada i jesteśmy z nich w 100% zadowoleni!! Polecam…

P.S Kiedyś miałem inne logitechy i sie rozczarowałem!!

Miałem przyjemność siedzieć na tych i na tych. Ale zdecydowanie chłopaki Logitech jak za tą sumkę. No chyba że chcesz wymodzić coś " sam " :slight_smile:

Technika idzie do przodu. :wink:

CZyli polecacie logitechy.tak samo nad nimi mysle.Bo maja ładny kształt i daja czadu :mrgreen: :mrgreen: :o

wg mnie logitechy lepiej grają

jeżeli miałbym teraz wybierać to brałbym logitechy,bo posiadam creativy p5800,ale już niedługo gigaworks g500 :slight_smile:

Zgodze się dają ostro, niedawno je kupiłem, i nie żałuje, są super, i robią wrażenie jak się do pokoju wchodzi :mrgreen:

Nie zastanawiaj się więcej biegnij do sklepu i kupuj logitech x-540, jak kupisz to napisz swoją opinie tutaj :slight_smile:

Wrażenie ? mafioz Ciebie mało zadowala widzę :P… U mnie ą w skrzyni 2 głośniki 20 calowe MTX’a … To robi wrażenie… 120 Wat RMS… No ale zdecydowanie…Logitechy :slight_smile: Potem usuwasz głośnik z " tuby " i wstawiasz swój ;F Wtedy ciut lepsze wrażenie robi :smiley:

hehe dopiero za miecha ide po głosniki bo jeszcze 200 zł mi brakuje ale to nie problem po swietach napewno przybędzie :smiley: jak kupie to napisze

kupie logitech raczej bo widzę że wszyscy chwala je sobie i maja dobra jakosć dźwieku

mozecie opisac kolejne opinie dalej o tych dwóch rodzajach głosników

a i jeszcze jedno jak sie na ful weźmie te głosniki to czy trzeszczą?

Stary to nie głośniki estradowe. Każde głośniki na full trzeszczą. Acz kolwiek Logitechy mają pewną blokadę… więc dźwięk jest w miarę normalny… ale wiadomo ze na tym sie na pałe nie słucha… bo idzie… wszystko popalić…

Za miecha ? Stary za miecha będą jeszcze inne ceny i wtedy tez zapytasz które głośniki bo ceny sie pozmieniają jak w kalejdoskopie :slight_smile:

WSZtm

racja na full głośności każde trzeszczą, na logitechach nigdy nie słuchałem na full, najczęściej na 1/4 lub połowie głośności w zupełności wystarcza, a na full jakbyś słuchał to gwarantuje że po krótkim czasie ogłuchniesz :stuck_out_tongue:

Do domowego użytku logitechy wystarczą w zupełności, no chyba że chcesz robić dyskoteke w domu to już co innego.

Witaj w klubie G500 :smiley: Będziesz zadowolony. :wink:

witam witam ! ;] zadowolony będę na pewno bo kumpel ma plus x-fi extreme robi niezłe wrażenie :smiley:

Tam w karcie… dźwiękowej to wielkiej różnicy nie ma. Na zintegrowanej leci dźwięk i na zewnętrznej też leci… jedyna różnica to to… że… jest dźwięk mocniejszy… więcej dB leci i watów na głośniki… i to jedyna różnica… nie wliczając EAX’a i innych dupereli… ale to raczej do słuchania normalnej muzyki jest nie potrzebne. Więc G 500 nawet na mp3 by Ci nieźle brzmiały… a szczególnie sam bas bo nie ma w mp 3 playerze za dużych sopranów :F.

Pamiętam swego czasu… Mp 3 player podłączony pod wzmacniacz blaupunkta i tubę blaupunkta w Citroenie Saxo… + tylko 2 fabryczne przednie głośniki…

… +2 sopran… +99999 Bas…

Kolega chciał by go podwieźć… w jedno miejsce…

Wsiadł na tył…

Bawił się nokią 3310

I mówi… o Kur *** Wyświetlacz mi gaśnie w telefonie…

Taki silny bas był :slight_smile:

Lubie małe auta :F