Luka w regulaminie

W regulaminie jest napisane, iż nie można używać w postach ani podpisach koloru określanego mianem “red”.

to jest przykładowy tekst napisany kolorem red.

Jednak nic nie pisze o podobnych odcieniach. Przykładem może być kolor “crimson”:

a to jest przykładowy tekst crimson

Jak widać, trudno rozróżnić oba kolory. W przypadku, gdy nie ma obu odcieni obok siebie, rozróznienie jest wręcz niemożliwe. Podobnie w przypadku koloru “green”.

Tak wiec wnoszę o zmiany w regulaminie.

proponuję zmienić na

Kolor red został użyty w tym poście jedynie dla dobra forum.

przewrażliwiony jesteś :expressionless:

nie jestem

opowiadam tu własną historię, przed chwilą miałem taki kolor w podpisie, dwoje moderatorów napisało do mnie, iż podpis jest nieregulaminowy. Udowodniłem, iż jest w 100% zgodny z zasadami, lecz na prośbę moderacji - zmieniłem kolor.

Naprawdę, mała luka, a może prowadzić do wielkich nieporozumień.

Czy tak trudno zrozumiec co określamy kolorem red. Masz w szybkiej odpowiedzi RED i o ten chodzi.

czyli crimson nie jest zakazany? tak wnioskuję z Twojego posta.

No. :lol:

I nad tym trzeba się zastanowić na spokojnie :slight_smile:

Dobrze wnioskujesz.

czyli - krótko mówiąc - crimson jest całkowicie legalny?

trudno, chciałem dobrze, pisząc ten temat…

rss Dobrze gadasz. regulamin to jak prawo jest w nim wiele dziór które stają sie dla nas niezbyd oczywiste.

Administratoży nich zwrucą na to uwage bo akurat odcień to nie kolor!! i trzeba to poprawić jeżeli chcą być dokłądni w swoich zasadach.

:lol:

==================================

Zaraz będę dokładny

Co robi link pod grafiką w Twoim podpisie ??

Do tej pory jeszcze nie wiesz co Ci wolno a co nie w tej kwestii

Jednego warna już dostałeś - chcesz za recydywę zakaz pisania ??

Usuń go natychmiast :twisted:

:x

czyli crimson jest legalny. Ja jednak - aby uniknąć nieporozumień - nie będę go używał.

I niech wszyscy starają się tak robić - unikać nieporozumień i sprawa jasna.

Postanowiłem jeszcze raz przemysleć ten problem.

Proszę o czas. :):):slight_smile:

Kolego rss , gdybyśmy chcieli wszystko opiąć regulaminem, miałby on kilkanaście stron…

Dlatego jest uwaga:

Jeśli coś będzie nie tak, jest podstawa do działania…

BTW - Czasami userzy powinni sami wpaść na to, co powinno a czego nie powinno się zrobić :wink:

O rany, nie wiedziałem, że regulamin zawiera tak deb…ne zakazy… Nikt mi nie zabroni pisać na czerwono, nikt. :?

I tu się mylisz kolego i to bardzo

Ja bym nie był taki pewny :P:P:P:P

Więc wpadają i proszą o zmiane regulaminu, bo ktoś kto dołączy do forum jutro juz nie będzie o tym wiedział.

Mi chodzi raczej o oczywiste przesłanki…

Przypadkowo weszłam na tą stronę. Z wypowiedzi niektórych osób wynika, że nie mają się czym zająć. Może w innych dziedzinach (np. w ortografii) nie mogą się wyróżniać i dlatego chcą zaistnieć jako geniusze plastyki. Może sprawdziliby się jako malarze koloryści. Jednak jak czytam te “dzióry”,to myślę, że " niezbyd administratoży zwrucą "uwagę na stylistykę, bo będą się zastanawiać jak to się prawidłowo pisze. Geniusze !!