Mało fps cs go

I jak, jakiś jeszcze pomysł ktoś ? :confused:

Zasadnicze pytanie - dlaczego procesor nie wchodzi w maksymalny boost? Opcje zasilania ustawione na maksymalną wydajność + grafika nie ma włączonego jakiegoś oszczędzania energii?

Nie mam pojęcia dlaczego tak jest procek mam ustawiony na maksa grafa nie ma oszczędzania włączonego, jak wrócę z roboty to Ci pokaże screeny

@edit
Jedyna opcja do ustawiania procka jaka na tym komputerze znalazłem jest w system->wydajność i tam gdzieś tam nie pamietam


a tam przy tym zaznaczonym nie powinno byc jakiejs wartosci?

I jak, ktoś coś?

Czytałeś tutaj?

bez zmian ;<

Jakiś jeszcze pomysł?

A grzebałeś w ustawieniach profili w tym ASUS ROG Gaming Center? Może tam jest włączony jakiś tryb, który ogranicza wszelkie boosty?

Właśnie tam jedyne co mogę zrobić to wylaczyc przycisk WIN zmienić prędkość wentylatora i zrobić clean ramu … :confused:

A nie wygląda to jakoś tak:

obraz

Tutaj widzę opcje od zegarów itp.

Właśnie u mnie ten cały rog gaming wyglada inaczej szukałem innej wersji ale do tego modelu innego nie ma. Jak wrócę pod wieczór z roboty to Ci pokaże jak to wyglada

U mnie to tak wyglada tylko te opcje po prawo sie różnią mam tam sterowanie wentylatorem wyłączanie przycisku win i wyłączenie przycisku rog

A co masz pod zębatką obok kart profili?

Nie pamietam dokładnie ale chyba jakieś badziewia typu auto update sprawdzę dokładnie wieczorem ale na 100% nic ważnego bo przeglądałem kiedyś ten programik dokładnie bo miałem z nim problem bo nie wyświetlał mi żadnych wartości ale zainstalowalem taki programik intel extreme tuning utility czy jakoś tak i wtedy zaczęło mi tu pokazywać. Może tam coś trzeba poprzestawiać ale to dość zaawansowany program i tam nie grzebałem bo nie ogarniam o co tam kaman

Kurczę a skąd wziąłeś tego screena ? Nie ma tam jakiegoś linku do tego sterownika czy wersji czy czegokolwiek ? Bo z tego co widzę to Identyko lapek jak moj

Z google. Jak chcesz to poczekaj miesiąc, bo będę miał 753VE więc będę mógł nawet pobawić się tym oprogramowaniem .

A tak poważniej to poszukaj ustawień w tym Intel Extreme. Z tym niestety też nie miałem do czynienia.

Witam, spróbuj zrobić następujące rzeczy wyłącz tryb optymalizacji pełnoekranowej: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive prawym przyciskiem na csgo>> właściwości>>zgodność>>zaznacz wyłącz optymalizację pełnoekranową

Do parametrów startowych dopisz -threads 4. Poradnik jak to zrobić spisany z neta

  1. Przejdź do swojej biblioteki gier na steam i znajdź w niej Counter-Strike: Global Offenisve
  2. Kliknij PPM na CS:GO a następnie przejdź do właściwości - znajdziesz je na samym dole.
  3. Przejdź do zakładki Ogólne a następnie kliknij na USTAW OPCJE URUCHAMIANIA Wyświetli ci się pole w którym możesz wpisać swoje parametry startowe.

No i wpisz jeszcze w konsoli csgo fps_max 0.

Napisz czy to coś pomogło.

Lordek wczoraj przeglądałem ten programik ale tam to już typowe podkręcanie… a ze sie w to nigdy nie bawiłem to nie tykam

Xbotekx takie rzeczy robiłem już zanim założyłem temat nic nie dawały :stuck_out_tongue:

Nie masz ustawionego gdzieś niskiego limitu temperatury, albo nie wyłączyłeś przypadkiem Pagefile? Czy podczas grania zegar procesora i grafiki nie spada poniżej wartości bazowej?

Tutaj maksymalnie nagrywający ma 190, więc chyba więcej nie wyciśniesz.

BTW. FPS’y powyżej 100 w CS:GO są mocno przereklamowane i mam wrażenie, że to placebo. Grałem dużo czasu w CS:GO. Tearing ekranu strasznie przeszkadza, a FPS 100+ kompletnie nic w rozgrywce nie zmienia. To dropy są zabójcze.

1.Nie możliwe ze nie wyciągnę 300+
2. Pagefile raczej nie wyłączałem, sprawdzę w domu
3. Nie spada poniżej wartości bazowej
4.(FPS 100+ brak zmian) Przy monitorze 144hz, trzeba mieć stałe chociaż 144 fps dlatego chce osiągnąć z 200 i przedewszystkim wyeliminować ścinki które są wynikiem spadku fps