Mało fps w battlefield 1

Standardowy jak zawsze.

to musi być dch

A musi być dch, ponieważ?

i co jak pobiorę te sterowniki to będę miał więcej fps?

Zróbmy inaczej jak masz geforce experience to zaktualizuj z niego, jak nie to co zainstaluj i niech się aktualizuje jak chce.

tylko że z tą wersją sterowników już grałem tylko pobrałem starsze żeby zobaczyć jak działa

już pobrałem i nic się nie zmieniło w fps

A tak w ogóle to problem tylko w bf1 czy we wszystkich grach?

Nie gram w inne wymagające gry ale chyba tylko w bf1

No, ale cokolwiek innego nawet CS:GO na max ustawieniach jakbyś sprawdził, bo tak naprawdę to nie wiemy czy tylko bf1 nie startuje z gtxa czy wszystko.

W sumie nie wiem dlaczego tak się dzieje ale u mnie też raz na kilkadziesiąt odpaleń jakieś gry startowała ona na integrze. Tyle tylko, że u mnie po ponownym uruchomieniu gry odpalała się już na właściwej grafice. Nie wiem czy na GTX istnieje taka aplikacja jak na przykład dla Radeonów “Radeon Setings” Ja dzięki niemu rozwiązałem problem starowania gier na zintegrowanej grafice. Jest tam wbudowany jakby taki menadżer gier. Możemy dodać do niego każdą grę i ustawić “na sztywno” na jakiej grafice ma startować. Tak zapisany profil gry podczas jej uruchamiania odczytywany jest przez sterownik karty który załącza odpowiednią grafikę przypisaną w tym menadżerze. Może dla GTX’a istnieje odpowiednik takiej aplikacji?

Teoretycznie Geforce Experience jest odpowiednikiem.

sprawdziłem outlast 2, resident evil 7, pubg lite i plants vs zombies battle for neighborville (wszystko max ustawienia). wszystko działa raczej tak jak powinno outlast 2 50-60 fps, re7 35-60, pubg lite 70-90, pvz 35-50 (ta gra ma dość słabą optymalizację) a i kartę nvidia o wysokiej wydajności mam ustawioną jako domyślną a nie zintegrowaną

No to nie masz problemów że sterownikami, a z ustawieniem bf1. Próbowałeś odinstalować i wywalić wszystkie pliki i zainstalować jeszcze raz?

Mnie to nie wygląda na GPU. Użycie jego w BF1 trzyma sie na 50-70%. Zastanawia mnie dlaczego aż tak bardzo obciążone są wszystkie wątki CPU. Może to przez nagrywanie akurat w tym momencie, ale to i tak za duże obciążenie.

Grałem na laptopie z Ryzenem 5 3550H z GTX 1650 i nie miałem mocnych dropów nawet w Novigradzie. Eksperymentuj ze sterownikami do Ryzena własnie. To jest Apu i może coś nie działa jak powinno i źle są rozdzielane zadania…

nie wiem gdzie mogę zainstalować sterowniki bo na oryginalnej stronie amd nie mogę ich znaleźć

próbowałem już to robić we wrześniu i jak widać nie pomogło

Zainstaluj chipset.
@LORDEK
BIOS teoretycznie miałoby sens ruszać?