Mam fajne tapety,chesz?zajrzyj Tutaj

mam sporo ciekawych tapet które sobie gdzies w sieci znalazłem przypadkiem. czy moge sie tutaj z wami podzielic na którymś z forum zeby nie bylo krzyku ze pisze potem niepotrzebny temat to pytam-najwyzej kosz bedzie.sa to tapety 3d i moglo by sie komus przydac jhakiemus webmasterowi czy po prostu na tapete.

oto przykladowe tapetki:

abstract493gl0.th.jpg siyuan11280iv9.th.jpg 3daddictatedhs6.th.jpg

abstract011xc7.th.jpgpixwallpaper3dabstract046jt0.th.jpg3ddestructiontn7.th.jpg

wg mnie fajne ,wszystkie sa tego mniej wiecej rodzaju. jest to paczka tapet wielkosci 39 mega(140 tapet). bezpośredni link do wszystkich tapet jest TU , mało Ci i chcesz więcej? przejrzyj cały temat,w dalszej jego części są kolejne porcje ciekawych zdjęć i tapet o różnej tematyce ,kliknij TUTAJ

a także TU

Pamiętaj! ściągniesz to oceń czy sa fajne. Dziekuję

Jak chcesz się pochwalić to wklej tu. Kiedyś Sebastian Szaniawski uploadowal tapetki i dawał do ściągnięcia na forum :slight_smile: .

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=tapet%2A

daj na rapida albo na megauplaud z checia ściągne :stuck_out_tongue:

około 21 tapetki będą do pobrania-ale patrze brak zaiteresowanych czyli te przykładowe tapety sa do niczego mam rozumiec. ale wstawie moze kto ściągnie

jak dla mnie spoko bo na sieci jakos nie mogę znależć takich

Vanshei no ja nie wstawialbym tutaj tapet które mozna ściągnąc z pierwszej lepszej strony- za jakies 10-15 min wrzuce linka to kazdy sciagnie i oceni.

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 19:55

:arrow: Tutaj sa te tapety( dokładnie 140 ) więc zapraszam do ściągania, w razie problemów pisac na PW ale wystarczy kliknąć free,potem wpisać kod z obrazka i download w razie dalszych problemów Kliknij.proszę o jakieś komentarze po ściągnięciu mam nadzieję ze tapetki się spodobają

dzięki pc108 spoko tapetki,ściągnij moje moze ci się spodobają

ok sciagne i zobacze co tam masz :wink:

pc108 super tapety dzięki :slight_smile:

BTW. ja mam gdzieś ok 300MB tapet, bym musiał poszukać :stuck_out_tongue: .

Dlaczego mnie tak nazwałeś?

Ja Ci nic nie zrobiłem.

posiadam tez ok 355 tapet tego rodzaju:

9prcfygbdxwv3ct3ktaxyt8.th.jpg

chce ktoś? tapet jest duzo i sa naprawde spoko. moge wstawić jak bedzie odpowiednia liczba ściągniec poprzedniej paczki tapet! w inym wypadku nie bede uploadowac prawie 90 mega

Fajne tapetki.

Masz jakieś związane z piłką nożną ?

niestety nie mam sciagnij te co wstawilem,link znajdziesz na samej górze.

Dobra OK :slight_smile:

Ściągne sobie tamte :slight_smile:

Wielkie dzieki na pewno tapety się przydadzą :slight_smile:

ja pobieram są spoko:) dawaj wiecej

JA również popieram … TApetki cool !!

ja mam dużo z manchesterem united, chalsea london i takie np. Liga mistrzów, stadiony, piłki, buty jak chcesz to mów, jutro postaram się wrzcucić jak wróce ze szkoły

pc108 bardzo bym Cię prosił żebyś umieścił te tapetki.

Będe wdzięczny :slight_smile:

z góry dzięki