Mam fajne tapety,chesz?zajrzyj Tutaj

Ale czemu od razu rozbijasz forum? Weź napraw to co zniszczyłeś :wink:

Jutro zapodam jakąś kolekcje sportowo-samochodową. Muszę już lecieć, narazie/do jutra :slight_smile:

Złączono Posta : 05.09.2006 (Wto) 21:54

No ja chyba nic nie zniszczyłem. Ja i autor tematu zapodajemy tapetki a temu źle :confused:

Ale takie coś mnie wkurza! :evil:

To zapytam ludzi czy mam wrzucać jeszcze tapety czy mam zaprzestać “rozbijać forum” i “naprawić to co zniszczyłem” usunąć/edytować posty?

Chodzi mi po prostu żebyś postawił w trzeciej lini jeden enter żeby twoje taperki nierozbijały ciągu forum.

2fa4de627456ac58m.png

audi_s3_2006_03.jpg

dzięki danzelmario fajne tapety :wink:

Nawet fajne tapety tylko ,że za duż o jest o tematyce samochodów a mało o tematycy XP ;/

pc108 fajnie ze tez coś wstawiasz ale może rób to ta ze wrzucaj je na rapida lepiej a tu pokazuj tylko przykłądowe to lepiej bedzie ludziom ściągac bo troche tak chaotycznie je pokazujesz tak rozbijasz jak ktos powiedział forum.ja po poludniu wstawie kolekcje specjalnie dla Ciebie Nook będą to tapety w stylu XP i Vista potem wstawie tez kolekcje samochodów i z gier kilka wiec czekajcie i zaglądajcie tu :slight_smile:

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 9:31

oto kolekcja tapet w stylu XP :

xpstylewallpapersbyahmad104fi7.th.jpgxpstylewallpapersbyahmad095st5.th.jpgxpstylewallpapersbyahmad081mi2.th.jpg

xpstylewallpapersbyahmad018sh4.th.jpgxpstylewallpapersbyahmad021ug7.th.jpgxpstylewallpapersbyahmad025ym2.th.jpg

całość do pobrania Tutaj tapet jest w sumie 120 i sa to same krajobrazy praktycznie. Nook pobierz i zobacz może niektórych nie miałeś wcześniej.

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 12:15

a to tapety ponoć w stylu Vista ,przedstawiaja praktycznie samą roślinność:

6zv6.th.jpg15mf8.th.jpg12lb0.th.jpg

27ca3.th.jpg70uw9.th.jpg

wszystkie tapety są dostępne Tu

a niżej coś na wesoło:

3li3.th.jpg5pl4.th.jpg6vn5.th.jpg

9wt9.th.jpg15is6.th.jpg8xv6.th.jpg

czyli paczka 18 zdjęć takich jak widać. do pobrania [Tu](http://rapidshare.de/files/32146419/zwierz 281_ta_na_weso 322_o.rar.html)

Proszę o komentarze! jeśli się spodobają wstawie więcej. w przygotowaniu zdjęcia samochodów niedostępnych dla zwykłych ludzi dla przykłądu sa to takie zdjęcia:2006nissanurgeconceptfspeed1024x768ez5.th.jpgkoenigseggccfu1.th.jpg2006fordreflexconceptsaod1920x1440gm1.th.jpg

są zainteresowani?jak tak to wstawie jak będzie odpowiednia ilość pobrań poprzednich paczek

A nie miałbyś jakiejś tapety z motywem XP, ale żeby była ciemna, nawet czarna?

ale motyw XP to konkretnie co ma tam byc? wyzej jest ciemne zdjęcie vista to takie ci nie pasuje?

oto kolekcja tapet w stylu XP

Ale wypas…

A nie masz coś z morzem , błękitnych tapet itd :slight_smile:

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 17:19

Jak będziesz miał coś jeszcze z XP , to wstawiaj naprawde wypas normalnie

danzelmario podziękowania dla ciebie :slight_smile:

Xiqq spoko. moge wstawic naturalne krajobrazy -kazde zdjecie jest nazwane miejscem gdzie byl zrobione mowie fuul wypas fotki. dla przykładu:

alpinelakegunnisonnationalforestcoloradoat6.th.jpgboathouseatdawnfijias1.th.jpg

mogą takiego rodzaju być? koloru niebieskiego znajdziesz tam full.

Jeśli to nie problem , i będziesz miał odrobine czasu , to naprawde będe ci ogromnie wdzięczny , a mówie po raz kolejny te tapetki z XP to rewelacja :slight_smile:

xp zaraz poszukam

danzelmario ta 2 tapetka , co ma 176 KB jest magiczna , o takie coś mi chodzi… :slight_smile:

Xiqq to jesli masz takie preferencje to zrobienie ci paczki takich tapet to troche zajmnie jednak.bo tobie chodzi o sama wode?wodospady tez np?

danzelmario by nie robić ot-ów , wszystko co związane z kolorem niebieskim i wodą o może tak to powiem :wink:

ja mam 370MB/2627 tapet :mrgreen:

master_zonk6 to wstaw jak jakies fajne

z przyczyn technicznych nie mogę. Używam Opery i Imageshack czy fotosik nie przyjmują ode mnie jakoś zdjęć. Próbowałem wszystkiego. Ps większość to tapetki z babami (nie dla dzieci :lol: )

hehe to wysylaj na PW za pokazaniem ksera dowodu osobitego:P

To już wiesz - dlaczego

Tutaj też lepiej nie próbuj

:evil: