Mam fajne tapety,chesz?zajrzyj Tutaj

Te tapetki sa zarąbiste :mrgreen: 8)

które? :smiley: w przygotowaniu są następne

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 18:00

przedstawiam tym razem porcję najpiękniejszych krajobrazów na naszym globie,każde zdjęcie jest podpisane miejscem w którym zostało wykonane. zapraszam do ściągania i oceniania.częśc pierwsza wygląda tak:

aftertheraintremontareagreatsmokymountainsnationalpartb9.th.jpgbloomingwildflowersandmountrainierwashingtonpc1.th.jpgfallingwatercreekpopecountyarkansaspu5.th.jpg

zdjęćw tej części jest 68, te wstawione tutaj przedstawiają kolejno:

1:“After the Rain, Tremont Area, Great Smoky Mountains National Park, Tennessee”

2:“Blooming Wildflowers and Mount Rainier, Washington”

3:“Falling Water Creek, Pope County, Arkansas.”

do pobrania TUTAJ. w przygotowaniu 2 część kolekcji najpiekniejszych krajobrazów

PS do Xiqq -znajdziesz tu to o co prosiłeś więc ściągnij. mam nadzieję że ci przypadną do gustu.

Tutaj zamieszczam wsyztskie spakowane tapety w stylu Vista i XP, które kiedyś zamieścił danzelmario - skasowali z rapidsare.de, ale one sa tak swietne, że postanowiłem je wrzucić:

http://www.megaupload.com/?d=4BU43XUM

W razie gdyby nie było wolnych slotów polecam RapGet lub GetLink :lol:

sarna które moje tapety usuneli z rapida? wszystkie są przeciez wczoraj je dopiero wstawiłem wiec dopiero po 30 dniach moga skasować.ale dzieki ze sie podobają tapetki. ściągaj wszystkie bo sa naprawde za*** ekhem… zajefajne są :slight_smile:

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 19:33

koncze wstawianie tapet bo widze małe zainteresowanie jest a kosztuje mnie to sporo pracy!

http://www.megaupload.com/?d=4BU43XUM

A jak z tego “megauploadu” pobiera się?

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 20:45

ale tapetki ładne bardzo :slight_smile:

kwisnia przeciez zapodałem linka który działa to ode mnie sciągnij ktoś wstawił kilka tapet z mojej kolekcji nie wiadomo po co.

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 20:09

Xiqq tak małe bo nikt prawie nie pobiera to nie chce mi sie juz uploadowac:/

wie ktos gdzie mozna pobrac sex tapety

nie nie wie :evil: to nie takie forum!

damian123456789 np TUTAJ

a co an to moderator?czmu nikt nie reaguje na takie teksty

Złączono Posta : 09.09.2006 (Sob) 18:15

ja tapet mam troche ale o takiej tematyce co widac