Manchester United

Nie widziałem żadnego tematu ,o Man.Utd. więc zakładam.

Fani wpisujcie się i powiedzcie mi na pytanie,które dręczy mnie już kilka tygodni.Czemu Man. nie kupi F.Torres’a? Młody,bardzo utalentowany zawodnik,który może wiele osiągnąć,a gra w mało znaczącym klubie.Czemu?:slight_smile:

OTy-kosmos,trzymać się tematu inaczej wszystko kosz.JNJN

A pytaj się ich :stuck_out_tongue:

Bo mają C.Ronaldo :smiley: ?

Dlatego, że Torres postanowił zostać w klubie, którego jest wychowankiem. Manchester United nie potrzebuje nowego napastnika, bo ma ich wystarczająco dużo - Rooney, Saha, Smith, Solskjaer, Rossi. W ataku mogą grać również tacy piłkarze, jak Giggs, Ronaldo czy Park.

MAN UNITED RZADZI!!

W ogóle często zastanawilem sie dlaczego Ferguson tak malo transerów przeprowadza… Z jednej strony to źle, ale z drugiej… prosze zoabczyć jak zaczęli ten sezon(!). No i w lidzie mistrzów mają stosunkowo łatwą grupę. Benfica w tym roku dostanie za swoje - zemsta Diabłów będzie piekielna heheh !!

Aha - i pamiętajcie nie ma czegoś takiego jak “The Blues” - jest tylko “The Noobs”!!

Chelsea na DNO !!

Bo nie szasta bezmyślnie kasą, tylko wzmacnia pozycje, które rzeczywiście potrzebują wzmocnień. Jest coś takiego, jak wychowanek. Stukroć wolę wychowanka niż jakiegoś Ronaldinho za 50 milionów.

Dobrze że Ruud odszedł bo go nielubiłem.

Zgadzam się z Torresem w 100%. Ja także jestem wielkim zwolennikiem wychowywania swoich zawodników a nie kupowania… To znaczy jak najbardziej popieram kupowanie nowych zawodników ( całego zespołu nie można opszeć na wychowankach ), ale bez przesady ( niektóre kluby co onko transferowe wymieniają całe 11’ ). Alex kupuje tych zawodników, którym Manchesterowi brakuje… Jest jeszcze potrzebny jeden defensywny pomocnik ( Ja najbardziej jestem za Hargravesem, albo Mascherano ). Pozostałe pozycje nie wymagają w najbliższym czasie wmocnień. Na pozostałych pozycajch Manchester ma conajmniej 2 dobtych i zbliżonych umiejętnościami zawdoników. Do tego jeszcze dochodzi grupa Młodych i nie ogranych wychowanków :D. Ja jestem zwolennikiem talentu Torresa i jestem z atym, żeby trafił na Old Trafford, ale jeśli nie on to proponuje nie sprowadzać innych napastników, gdyż jest to w Manchesterze zbędne.

bo odszedł Ruud ? Chodziły plotki ,że Ruuda miał zastąpić Tevez ,ale to już chyba historia.Ja chcę Torres’a !:slight_smile:

ps.Gdzie oglądacie mecze ManU ?

a z jakim klubem nie byl laczony tevez? chelsea, real, inter, mu, ostatnio nawet rannes? to so tylko plotki! fakt faktem dziwie sie czemu tevez niechce przyjsc do europy. co do torresa to jest ta sama sytuacjal, wszystki najlepsze kluby sie o niego bija, ale wedlug mnie dobrze ze gra w hiszpanii bo tam jest pilka dla niego, niewiem czy jakby przyszedl do anglii to by sobie poradzil, tam sie gra ostry i twardy futbol a to raczej nie dla niego.

Ruud, który w drugiej części poprzedniego sezonu nie błyszczał i był rezerwowym. Można powiedzieć, że do Man Utd ‘przybyło’ trzech nowych napastników - Smith wrócił do ataku, w poprzednim Rossi nie był jeszcze gotowy, a do gry wreszcie wrócił Solskjaer. Ponadto, są gracze podstawowego składu - Rooney i Saha, którzy strzelają bramki. Podsumowując, strata van Nistelrooy’a może wcale nie być taka wielka.

no ktoś musi przejąć tą 10 na koszulce :slight_smile:

Zawsze ktoś może se zmienić numer… Roo grał z “dychą” na plecach w 2 sparingach przed sezonem ;). Ale teraz dalej ma 8. Ja wolę poczekac jeszcze ro, tak, żeby 10 miał naprawdę piłkarz godny jej noszenia a nie już teraz na szybko się napalać.

apropo nie podobają mi się nowe koszulki ManU ,a wam?

no koszulki w tym sezonie Mani sa jednym slowem Kijowe… ale cóz sponsor daje kase a Mani musi reklamowac… to jest biznes. :slight_smile:

Nie są najgorsze… Mi się nawet podobają… Jest to nawiązanie do sukcesów jakie klub miał 40 lat temu :D. Klasyczne koszuli :D.

dla mnie vodafone z czarnymi elemantami była najlepsza

Świetne.

Rossi wypożyczony,chęć zakupu Davida Trezegueta.Choć już chyba za późno…