Mandat, nie jestm pełnoletni, mandat jak pełno letniemu

dobrze że z wami nie pojechałem! :shock:

SeBoLaS , no zgodzę się ale on sobie szkodzi na zdrowie nie innym.

no dlatego jest takie prawo by chronić jeszcze takich niemądrych ludzi przed samym sobą

Tylko co zrobić jak ktoś nie chce. np. chce się zabić a oni go chcą powstrzymać. Przecież jest wolna wola.

To tylko taki przykład z tym samobójstwem, bo na myśl mi przyszło od razu.

No comments :x .

Innym bronisz sam pytasz.

Sadząc po stylu wypowiedzi masz mniej więcej tyle co autor wątku.

A od kiedy to wyznacznikiem męskości jest ilośc wypitego alkoholu :roll:

Mi się wydaje że jest nim odpowiedzialność, której niestety brak autorowi wątku.

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 19:41

I kolejny osobnik co myli wolność z anarchią

jak chcesz się zabić to to jest wtedy choroba psychiczna i to się leczy dlatego nie dadzą ci się zabić,wiele ludzi co chciało popełnić samobójstwo i ich odratowano mówi teraz że żałuje tamtej decyzji i więcej by tego nie zrobiło.

Też tak myślę

Żadna libacja kupilśmy po 2 piwa, byliśmy we 3, mniej wiecej w bardzo cichym miejscu. Kolega jadł kanapkę jak przyszli drugi szkował piwo, mnie zobaczyli odrazy dlatego “wybitnie” nie pasowało mi chować. Było to pierwsze moje spotkanie z funkcjonarjuszami i odrazu tak surowo. Ale jednego się nauczyłem… nie pić w miejscach publicznych. Mam rozum i nie pije nałogowo ani dużo, kupiliśy po 2 piwa bo mieliśy dziń wolny w szkole.

A czemu nie komentujesz? No on sobie szkodzi już napisałem.

Nikomu nie bronię a pytam sie ciebie.

Nie napisałem że alkohol wyznacza męskość. Ale skoro tak sądzisz.

Motywacja i usprawiedliwienie “zarąbiste” wprost

Albo brak chęci do życia, nie ma się siły zmagać z problemami.

A żałują pewnie dlatego bo jaki ich odratują to zostaje uraz, ból, jak np. zostaniesz kaleką, i na wózki musisz jeździć. Więc nie dziwię się że żałują.

jak na wózku musisz jeździć to jeszcze nie jest koniec świata,gorzej jest jak jesteś cały sparaliżowany i nie możesz niczym ruszać.to jest co innego

Panie Fiesta Zapewniam ze nalezymy do spokojnej młodziezy dlatego chcieliśmy spokojnie napić się piwa, nei dla szpany dla bajery jak robi to połowa idiotów naszego wieku, nie palimy papierosów bo jestesmy przeciwnikami, a piwo jest mało szkodliwe ze wszystkich urzywek jeszcze 2. Lepiej napić sie piwa w spokoju niż iść “nabić sęków” jakimś bogu ducha winnym ludziom. Bo i tak spędzają “ludzie” w moim wieku czas.

mądre słowa, ja tak nie robie, i nie lubie takich ludzi. To jest idiotyczne.

Spokojna młodzież nie pije piwa tylko i wyłącznie z tego powodu że ma wolne w szkole :P:P:P

Zawiniłeś :arrow: zapłacisz

EOT

swoja droga to masz niefart, no chyba ze pijesz o 12 w poludnie na lawce :stuck_out_tongue:

ja pije na lawce z kumplami jak mam smak, i o 23, czy o 1 w nocy, i zawsze cicho, a i ugadac sie da :wink:

Niektórzy mają szkołe, niektórzy prace i na siedzenie do takiej pory nie mogą sobie pozwolić :stuck_out_tongue:

Ty Mario pewnie codziennie masz drugą zmiane, to co wieczór ze znajomymi można się spotkać i pogadać o Vmodach i jajecznicy usmażonej na procesorze 8)

Proszę nie rozśmieszać bo dostanę zajadów.

Różne kraje stosują różne bariery wiekowe dla spożywania alkoholu (legalnego) u nas jest to 18 lat a w takim USA 21 lat, u nas niech zostanie 18 lat.

2 na 2 pracuje, wiec po drugim dniu pracy moge zalac sie w trupa bo mam 2 dni na odkacowanie :slight_smile:

btw; niepije duzo, zeby mnie ktoś przypadkiem za jakiegoś alkoholika niewziął :slight_smile:

a co do autora, zapłacisz to zmąderzjesz, bo widok 16sto latkow z piwem kusi policje :slight_smile: a i rodzcom mozesz powiedziec, lub temu rodzicowi, ktory to wg. ciebie lepiej zniesie i zaakceptuje :wink:

btw; moj ojciec niewie ze dostalem mandat za przejaz na skrzyowaniu na czerwonym wg. policji jadac jego autkiem pierwszy raz z pracy :slight_smile: bo auta bym juz niedostal :smiley:

nie :stuck_out_tongue: alkoholu nigdy w ustach nie miałem i mieć nie będę… już dosyć naoglądałem się tych ludzi pod sklepach po wypiciu “nieszkodliwego piwa”…

nabroiłeś to płać więcej niż 100zł nie dostałeś tego mandatu…

rozumiem ze chodzi o spozywanie w miejscu publicznym, ale to tez zalezy, zgodnie z przepisami to pewnie masz racje (to Ty jestes policjantem nie ja) ale wiem ze w praktyce roznie bywa ( i sam pewnie tez to wiesz lepiej niz ja )

kiedys wzielismy z kumplem (obydwaj pelnoletni) piwo “na miejscu” w sklepie i nagle pojawila sie straz miejska i na dzien dobry uslyszelismy: " wiecie panowie ze spozywanie alkoholu w miejscu publicznym jest niezgodne z prawem?" , wzieli dowody osobiste, podali przez radio dane, nie mielismy nic na sumieniu wiec powiedzieli tylko ze za 15 min beda tu znowu przejezdzac i lepiej zeby nas nie spotkali :slight_smile:

wracajac do tematu to uwazam ze trzeba jak najbardziej karac nieletnich zlapanych na spozywaniu alkoholu

mieszkam obecnie w niemczech i smieszy mnie to ze piwo mozna legalnie kupic w wieku 16lat a mocniejsze alkohole od 18lat, tak jakby piwem nie mozna sie bylo upic