McDonalds, KFC i tym podobne

Co sądzicie o tego typu restauracjach szybkiej obsługi (fast food)? Krążą różne legendy o tym, w jaki sposób produkuje się takową żywność. Często tam bywacie? O tym dyskutujemy w tym temacie.

niekiedy zjem takie coś ale żadko

raz kupilem w mcdonalds, z ciekawosci… niepotrzebnie wydane pieniadze. zarcie kiepskie, malo i drogo.

mam znajoma, ktora pracowala w mcdonalds… jej opowiesci to tez powod, dla ktorego nie kupuje takiego zarcia.

A dokładniej jakie snuła historie ?

o tym jak roba to jedzenie i jak je pozniej traktuja.

Ja (myślę, że nie tylko ja) słyszałem kilka historii. Na przykład, że pewien pracownik McDonalds, do Shake’a dodał swoje… nasienie :?.

:lol: Chodzi mi o to co z tym zarciem robia złego !!

ja odwiedzam maca late, bo dobre lody mają, a tak poza tym to nic innego tam nie kupuję, za drogo i nie dają tego co jest na obrazkach tylko jakieś płaskie “coś” z ogórkiem :lol:

Mój znajomy również pracował w McDonald’sie.

Z tego co mi mówił, naczelna zasada to:

Nic się nie może zmarnować.

Dlatego też kanapki zrobione rano, czasem leżą przez cały dzień

w tym czasie wracając kilka razy na piec…

Ja tęz tam często nie bywam tylko w sporadycznych przypadkach, kiedy chce mi się jeść, a nic innego nie ma w pobliżu :stuck_out_tongue:

Z tym się zgodzę.

Lody w McDonald’sie są pyszne.

Szczególnie smakowały mi te z kawałkami Liona

W KFC mają dobre kurczaki Hot&Spicy :lol: tylko troche drogie :?

Albo z cukierkami M&M’s. Jednak od jakiegoś czasu ich nie jem, na szczęście ;-).

Te jedzenie jest nadmuchane,tam gdzie jest tanio,to i produkcja jest tania,to tak jakby pił tylko gorące kubki,wrzody żołądka murowane

Tak była tak historia a w moich okolicach była taka ze w szejku było 7 rodzai nasienie …dalej nie mówię co się działo

A ile w tym żarciu pustych kalorii… Ostatnio słyszałem w TV, że np. po jedzeniu z McDonalds jest się dalej głodnym, a to sprawka tych pustych kalorii :?.

100% racja

Mój kuzyn pracuje w KFC. Jest tam już na stanowisku kierownika restauracji :lol: Kiedyś przez miesiąc się żywił tam to mu potem żołądek wysiadł :frowning:

te zarcie jest obrzydliwe moj znajomy prawie kopnal w kalendarz i trafil do szpitala okazalo sie ze w tym “jedzeniu” byly szczątki padliny zwierzecej :o dobrze ze ja nigdy tam nie jadam :shock: on tez przestal

(a konkretniej bylo to w KFC)

Moi mzdaniem każdy Fast Food nie jest wspaniały


McDonaldzie jest nie zbyt dobre jedzenie i ten zapach wokół !!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

nie czepiaj sie! pracownik musiał coś dać od siebie jak pracodawca żądał a nie było potrzebnego towaru…a przecież nie można czekać na jedną rzecz całą wiecznośc… więc nie było wyboru…musiał i tyle hahaha :roll: :twisted:

ja kiedyś zjadłem 4 i nic…byłem dalej glodny…racja stu procentowa %%%

ja od czasu do czasu kupie sobie coś z kfc ale rzako