Medal Of Honor Airborne problem

Przy wczytywaniu misji Husky wyskaqje mi czarny ekran a komp lapie zawiechce. O co chodzi? Moze zaslaby komp(P4 3.00GHz, 1GB DDRII RAM, GF 8500 GTS)

O wymaganiach piszą procek 3.4GHz,ale to chyba nieco na wyrost.Powinno śmigać.Chyba,że RAM-u maławo bo gra chce 1giga.A jaki system ?

XP Pro SP2

A inne misje ?

Mój kumpel grał na słabszym więc to nie wina kompa. A masz najnowsze stery do grafiki ?

Ja mam Vistę 64 bit Ultimate i ze sterami jest różnie.O jeden “numer” starsze chodzą lepiej.Zresztą nVidia uprzedza że to ciągle bety.

moj informatyk mowi ze te ktore mam sa najlepsze.

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 15:34

a innych misji nie patrzalem:D

To może zapytaj swojego informatyka ? Jak mówi że są najlepsze to powinien też wiedzieć czemu gra nie śmiga jak powinna.

A może prosty problem który miałem na poprzednim kompie.Przy dużym obciążeniu proca i grafy gry mi się cięły mimo że spełniałem ich wymagania a po prostu siadały mi napięcia na zasiłce.

Zasilacz mam nadto dobry po za tym wylaczylem wszystko co sie dalo.

Ściągnij najnowsze aktualizacje do systemu z windows update . Słyszałem, że pomaga :slight_smile:

Czyli jaki?

Nazwij temat konkretnie.

a może gra nieorginalna i nie ma jakiś plików do tej misji…

Ehh Właśnie kupiłem oryginalnego Medal of honor Airborne i mam to samo przy włączeniu 1 misji czyli operacji Husky jak już wybiorę bronie i wszystko to robi się czarny ekran i muszę restnoć kompa.Poprostu Ea wydało nie dorobioną gre

Niedorobioną ? Jakoś u mnie oryginał działa bez problemów.

mialem to samo, ale po zainstalowaniu najnowszych sterownikow wszystko dziala. moze rzeczywiscie masz najlepsze sterowniki, ale nie sa one najnowsze.

No u ciebie działa ale u mnie nie :frowning: napisze do ea polska może mi powiedzą co z tym zrobić

Hmm taki problem mają też userzy pirackich wersji tej gry. Z oryginałem nie miał nikt takiego problemu. Ale możliwe, że wysokość odświeżania nie jest poprawna dla twojej rozdzielności.

Działa :smiley: wystarczyło sciągnoć stery do karty.Ale ja głupi czemu od razu nie sciągłem