Medal Of Honor Airborne problem

Ja mam identyczny problem z medalem.

Przy ladowaniu pierwszej misji, zawiesza mi gre i wyskakuje mi windowsowy problem z aplikacja. Sterowniki mam najnowsze - komputer byl kupowany niecaly miesiac temu.

Moze jakies pomysly co z tym zrobic?

Gra oryginal ;> ? i jaki masz ten sprzęt ? Bo nie znaczy że kupowany niedawno to musi być dobry ;]

Gra oryginal ( wlasnie dlatego taki wkurzony jestem :slight_smile:

Core 2 duo 1,8 mhz

1gb ramu

grafika : Ge force 8600 GS ( 256 mb )

Gra sie instaluje, szkolenie i sam poczatek smiga slicznie. Problem sie pojawia gdy laduje mi sie pierwsza misja - wyskakuje mi blad i “nie znalezienie plikow”.

Dodam ze walcze z ta gra od tygodnia, co chwila dostaje jakies instrukcje od pomocy technicznej EA, ale nic to nie daje.

Dlatego najlepiej jak napisze ktos kto mial identyczny problem i go rozwiazal.

Jesli chodzi o sterowniki do grafiki, to wlasnie znalazlem jakies najnowsze nvidii, ale nie do mojej karty…

Jaki masz system ? To poszukam Ci sterów do karty. Dodam że gra u mnie chodzi bez zarzutów. Zresztą pisałem to już wiele razy :stuck_out_tongue:

XP pro sp2

Twoje stery - http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_162.18_pl.html

Na przyszłość polecam tą stronę http://www.nvidia.pl/page/drivers.html

No to wyszlo ze mam wlasnie zainstalowane stery do ktorych linka podales…

Wiec to nie o to chodzi…

Kurcze moze mam cos nie tak w ustawieniach Windowsa

Ja też mam ten problem.

Jutro zainstaluje najnowsze stery 162.18.

Moja grafa to Galaxy GF 7600 GS.

Obecnie mam stery 93.xx

Nadal probuje i nadal nic… Nie macie zadnych pomyslow?? !!

Pomocy ja mam zaś inny problem jak już włączam moha to jest ok demko ropoczynajcae i potem jest wszystko widze te samoltoy na pocztku ale mam jak by czerwony noktowizor ale bardzo jasny probowalem ustawic w uswaienaich i nic nie pomaga

P.S nei znam sie na tych kartach i probowlaem sciagnac sterowniki ale nei wiem czy dobre mam geforce 6600 windows xp

Witam

Mam problem z grą Medal of honor airborne. Mam laptopa asus F5R z kartą ATi Radeon Xpress 200m. Zainstalowalem najnowsze stery ze stronki ati, ale i tak lipa. Przy odpalaniu gry mam windowsa z napisem “karta graficzna nie jest obsługiwana” Ratujcie ;-)))

Nie pograsz.

Gra nie obsługuje Twojej karty graficznej, więc ratuje Cię tylko nowa karta żeby pograć w MOH:A.

odinstaluj te co masz i zainstaluj wersję 162.18 lub 76.44

“nei” wiem które lepsze :smiley:

PS. mam 162.18

Witam!! Ja też mam podobny problem. Gram sobie, wszystko z początku śmiga a jak mnie zabiją i chce jeszcze raz to pojawia sie czarne tło i tylko dźwięk jest. Muszę wyłączyć i na nowo włączyć grę. Co robić ?? :frowning:

Jaki masz sprzęt ?

Jakie sterowniki do grafiki ?

Gra oryginał ?

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Piratom nie pomagamy.

witam, mam podobny problem, kupilem oryginalna gre medal of honor airborne, zainstalowalem, po wlaczeniu przeszedlem trening, potem wybralem bron i zaczyna ladowac sie pierwsza misja, nagle pojawia sie czarne tlo i komputer lapie zawieche, nie wiem co z tym zrobic, moj sprzet to: athlon X2 3800 2.02ghz, dwurdzeniowy, ram giel 2gb 800mhz dl4, karta geforce 8500GT 512mb, bprosze o pomoc pozdrawiam

Ściągnij patcha.

Uaktualnienie łata te błędy.

Witam Panowie :smiley: Mam problem. Zakupiłem Medal of Honor: Airborne.

Ale jest problemik… :? gdy próbuję uruchomić grę to pisze,że karta graficzna nie jest obsługiwana… a gdy miałem wersję demo to tylko pisało że karta nie jest w pełni kompabitylna , ale gra się uruchamiała…

Moja grafika to GeForce 6600 . System to Windows Server 2003 Enterprise. Dodam,że wszytskie gry na tym OS’ie śmigają. Nawet podkręciłem grafikę… Moje stery to WinXP 162.18…

Co mam z tym zrobić? Pomóżcie bo nie kupowałem tej gry tylko po to żeby ją wywalić do kosza…