Medal Of Honor Airborne problem

Patryk.K Na tej karcie nie pograsz.

Nie jest ona obsługiwana, i nic na to nie poradzisz, tylko wymiana karty pomoże.

Najpierw mogłeś czytać wymagania zanim kupowałeś, są tam wymienione modele kart które są obsługiwane.

Mam problem z gra MoH Airborne. Kupiłam oryginał , zainstalowałam i wogóle mi nie chodzi. Włącza sie intro i mam absolutna stopklatke. Każdy kadr trwa prawie kilka sekund. Porazka. Prosze pomózcie mi bo nie wiem co zrobic. Sprzęt mam bardzo dobry: Intel Core2 Quad, GeForce 8800 GTS, plyta Gigabyte, 2GB RAM Patriot, zasilacz 560W, Sound Blaster X-Fi Xtreme , wiec sprzetowo powinno nie byc żadnych problemów. System mam XP Professional.

Ala

DirectX nowy ? Wszystkie sterowniki zainstalowane ?

:x

Kupić oryginał kolego, tutaj się piratom nie pomaga :-x

btw // jeszcze naucz się pisać ;]

kup orginał bo znamy twoje ip i naślemy policje… teraz cię namierzam…

narazie 2%…

Witam!

Powiedzcie mi proszę czy na karcie GF 7900 Airborne powinna chodzić płynnie?

Procek AMD 6000+

Gra się troszkę przycina a myszka “pływa” ciężko nad nią zapanować.

Już nie wiem co robić,stery aktualne system Vista Premium.

To zależy jeszcze na jakiej rozdzielczości, i na jakich detalach.

Jakiego dokładnie masz całego kompa ?

Komp nie składa się tylko z grafy i proca, jest jeszcze dosyć istotna pamięć ram.

btw // jaka dokładnie jest ta karta ? 256MB ? jaka szyna 128BiT ?

Wina Visty. Wiem bo sprawdzałem.

U mnie było to samo

Wszystko zaktualizowane

Wgrałem spowrotem XP… i jak ręką odjął

Na XP mam to samo,a mój komp to:

CPU : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+

Bus Type : PCI Bus

Motherboard : Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-M56S-S3

s

:

Memory : 2048 MB DDR2 Patriot 800MHz

:

: NVIDIA GeForce 7900 GTX czyli taka:

http://pclab.pl/art22858.html

nec19 musi Ci iść płynnie, u mnie na AMD Athlon XP 1,5 gHz i GF 6600 chodzi bez zacinki… ale na najniższych ustawieniach :mrgreen: u Ciebie powinno pójść na średnio-wysokich chyba :x

Jak chce włączyć setup to pokazuje mi się problem "Twoja karta graficzna nie jest obsługiwana"Moje wymagania: Intel pentium 4 CPU 3.00.GHz 3.03 GHz,2,00 GB RAM ATI Radeon 9600 Series

Czyli nie pograsz, nie da się tego obejść, tylko poprzez wymianę karty na lepszą.

Przeczytaj sobie jakie są minimalne wymagania to się dowiesz dlaczego wyświetla Ci się taka informacja…

Zresztą proszę żebyś nie musiał szukać…

*to co w Twoim wypadku istotne pogrubiłem…

szkoda

Nawet jakbyś odpalił na tej karcie, to i tak byś nic nie ugrał, bo jest ona po prostu za słaba na takie gry…

Więc moim zdaniem nie ma czego żałować…

BTW // Sama gra też jest dosyć przeciętna…

Na kompie na pewno masz jakieś firewalle które blokują go.

Miałem problem gdyż chciałem zainstalować i reset … pomogło FastWrite ON w biosie i gra chodzi :slight_smile:

grafika to GF 7300 GT Palit ddr3 AGP :slight_smile: // W-XP

siemka mój problem z Medal of Honor Airborne wygląda tak kiedy zaczynam misje to postac w grze zaczyna sie kręcic dookoła i niewiem co zrobic zeby było dobrze pomocy