Metin 2 nie działa na Win Vista

Witam.

Mam problem podczas instalowania gry Metin 2 wyskakuje mi okno z treścią: " Ten program nie może być zainstalowany poprawnie. Gra jest niezgodna z tą wersją systemu Windows". Czy można coś z tym poradzić, czy po prostu muszę sobie darować?

Posiadam Windows Vista Home Basic :-/

Z góry dziękuję za pomoc.

odpal instalkę w trybie zgodności z xp i będzie ok

MatekLobez , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Niestety Pedrakan , ale nie pomogło. Po odpaleniu gry i wciśnięciu Rozpocznij grę znika okno i nic się nie dzieję. Kolega ma Vistę i jemu działa normalnie, właśnie w trybie zgodności z XP.

Pewnie ci którzy mają Vistę, denerwują się na nią, ponieważ gra Metin 2 nie chodzi, pisze że brak dostępu itp. Chcecie pewnie zmienić Windowsa Viste na poczciwego xp. Dzięki mnie możesz grać spokojnie w Metina 2!

Ściągnełem Metina i chciałem go odpalić, lecz ten głupi błąd wyskoczył :confused:

zdenerwowałem się, więc poszukałem na różnych forach o naprawieniu metina, jakiegoś patcha itp. Nic nie znalazłem. Wtedy sam się pobawiłem.

[iNSTRUKCJA]

Wszedłem w główny folder metina i otworzyłem wszystkie foldery, czyli:

BGM, lib, mark, miles, pack, patchskin, temp, upload. Gdy będziemy próbować otworzyć te foldery, wyskoczy nam komunikat, chodzi o admina, trzeba będzie wcisnąć kontynuuj, lub zezwól. Gdy tak zrobimy klikamy prawym na obojętnie który folder, ja wcisnąłem na BGM i najechałem na Udostępnianie i klik. Wtedy wyskakuje nam okno, zaznaczamy nazwe komputera, czyli w moim przypadku Kale, i udostępnij. Poczekamy pare minut aż się udostępni. Jak się skończy udostępnianie wchodzimy w Metina, będzie się patchował i wyskoczy nam firewall, a niektórym nie Smile

Jeżeli wyskoczy nam ten komunikat bierzemy odblokuj, i Brawo! Chodzi Metin :]

Liczę na komentarze i pochwały!

Pozdrawiam.

Sory za ten stary temat ale znalazłem rozwiązanie

siema :slight_smile: kurde to byl dobry sposob ale teraz znow mi wskakuje metin2.bin przestal dzialac i co mam teraz zrobic prosze POMOCY a kiedys metin hulal ze hej to co moze myc grane??

ej ja wchodzę w w folder w metinie i jest napisane czy na pewno chcę wejść klikam i nic a jak włączam patch to pokazuje mi się że nie mam pełnych uprawnień pomocy! !!

czyli tak zainstaluj grę jak zainstalujesz to na plik metin2.exe naciśnij prawym przyciskiem myszy zgodność i próbuj ze wszystkimi.wiem bo miałem ten sam problem ale jak to zrobiłem to wszystko hulało :smiley: :slight_smile:

zrobilem jak radziliscie ale z calym folderem tylko jednym metin dwa i komp sam zrobil reszte tylko teraz mam problem bo stoj mi instalacja patcha na 16 procent czy ktos moze wie jak sie z tym uporac pozdrawiam?

napisz jeszcze raz, bo nie czaje nic z tego co napisałeś…

gdy laduje mi sie patch jak klikam w ikone metina 2 to patch raz mi stanal na 16 procent teraz stoj na 75 jak wlaczylem drugi raz ale nigdy nie idzie do 100 nieewiem czemu

spróbuj zainstalować na innej partycji,powinno pomóc :slight_smile:

Napisalem juz jak ominac ten problem w podobnym zagadnieniu co do tego wpiszcie metin2 w wyszukiwarce na forum dobre programy napewno znajdziecie:) milej gry zycze

Nie dajmy sie Viscie

Mam pytanie ja jak właczam metina to mi wyskakuje system vidows nie moze uzyskac dostempu do okreslonego uzadzenia

mam ten sam problem

ja tez tak mam pomóżcie co mam zrobic???plssssss

mam Win Vista Home Premium

Dodane 07.11.2009 (So) 10:20

:oops: mozna sie wkurzyc przy tym

Mam ten sam problem . Zastosowałem się do poleceń Kalego . Ale problemy zaczęły się gdy miałem udostępnić. Kale proszę o szybką odpowiedź na moje pytanie . (wiadomość prywatna)

Dodane 22.11.2009 (N) 13:21

Kale prosze o kontakt ! Mam problem ! :cry:

Dodane 22.11.2009 (N) 19:22

Ehhh . Zatrzymałem sie na tym UDOSTĘPNIJ ponieważ u mnie “UDOSTĘPNIJ” jest jakby odznaczone , nie da sie kliknac . Proszę o pomoc i uwagi co źle zrobiłem

Dodane 22.11.2009 (N) 19:23

Ehh . Ja nie moge wcisnąć udostępnij . Moze wie ktoś czemu ?

ej ludzie mam problem niemam ikony do metin 2nigdzie nawet w kompie wie ktos moze co mam zrobic mam viste basic :frowning:

Dodane 07.12.2009 (Pn) 10:29

ej ludzie mam problem niemam ikony do metin 2nigdzie nawet w kompie wie ktos moze co mam zrobic mam viste basic :frowning:

Siemka zrobiłem wszystko tak jak mówił kale14 ale dalej wyskakuje mi coś takiego: System windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

PROSZĘ O SZYBKOM POMOC BO NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ !!

Uruchom z uprawnieniami administratora mialem cos podobnego na xp. dodatkowo używaj trybu win xp mode