Metin 2 nie działa na Win Vista

(Mateusz Sobczak) #1

Witam.

Mam problem podczas instalowania gry Metin 2 wyskakuje mi okno z treścią: " Ten program nie może być zainstalowany poprawnie. Gra jest niezgodna z tą wersją systemu Windows". Czy można coś z tym poradzić, czy po prostu muszę sobie darować?

Posiadam Windows Vista Home Basic :-/

Z góry dziękuję za pomoc.

(Krzysztof Lasak) #2

odpal instalkę w trybie zgodności z xp i będzie ok

MatekLobez , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Mateusz Sobczak) #4

Niestety Pedrakan , ale nie pomogło. Po odpaleniu gry i wciśnięciu Rozpocznij grę znika okno i nic się nie dzieję. Kolega ma Vistę i jemu działa normalnie, właśnie w trybie zgodności z XP.

(Kale14) #5

Pewnie ci którzy mają Vistę, denerwują się na nią, ponieważ gra Metin 2 nie chodzi, pisze że brak dostępu itp. Chcecie pewnie zmienić Windowsa Viste na poczciwego xp. Dzięki mnie możesz grać spokojnie w Metina 2!

Ściągnełem Metina i chciałem go odpalić, lecz ten głupi błąd wyskoczył :confused:

zdenerwowałem się, więc poszukałem na różnych forach o naprawieniu metina, jakiegoś patcha itp. Nic nie znalazłem. Wtedy sam się pobawiłem.

[iNSTRUKCJA]

Wszedłem w główny folder metina i otworzyłem wszystkie foldery, czyli:

BGM, lib, mark, miles, pack, patchskin, temp, upload. Gdy będziemy próbować otworzyć te foldery, wyskoczy nam komunikat, chodzi o admina, trzeba będzie wcisnąć kontynuuj, lub zezwól. Gdy tak zrobimy klikamy prawym na obojętnie który folder, ja wcisnąłem na BGM i najechałem na Udostępnianie i klik. Wtedy wyskakuje nam okno, zaznaczamy nazwe komputera, czyli w moim przypadku Kale, i udostępnij. Poczekamy pare minut aż się udostępni. Jak się skończy udostępnianie wchodzimy w Metina, będzie się patchował i wyskoczy nam firewall, a niektórym nie Smile

Jeżeli wyskoczy nam ten komunikat bierzemy odblokuj, i Brawo! Chodzi Metin :]

Liczę na komentarze i pochwały!

Pozdrawiam.

Sory za ten stary temat ale znalazłem rozwiązanie

(Dany10 12) #6

siema :slight_smile: kurde to byl dobry sposob ale teraz znow mi wskakuje metin2.bin przestal dzialac i co mam teraz zrobic prosze POMOCY a kiedys metin hulal ze hej to co moze myc grane??

(Erykjastrz) #7

ej ja wchodzę w w folder w metinie i jest napisane czy na pewno chcę wejść klikam i nic a jak włączam patch to pokazuje mi się że nie mam pełnych uprawnień pomocy! !!

(superbike08) #8

czyli tak zainstaluj grę jak zainstalujesz to na plik metin2.exe naciśnij prawym przyciskiem myszy zgodność i próbuj ze wszystkimi.wiem bo miałem ten sam problem ale jak to zrobiłem to wszystko hulało :smiley: :slight_smile:

(Manau 19) #9

zrobilem jak radziliscie ale z calym folderem tylko jednym metin dwa i komp sam zrobil reszte tylko teraz mam problem bo stoj mi instalacja patcha na 16 procent czy ktos moze wie jak sie z tym uporac pozdrawiam?

(superbike08) #10

napisz jeszcze raz, bo nie czaje nic z tego co napisałeś......

(Manau 19) #11

gdy laduje mi sie patch jak klikam w ikone metina 2 to patch raz mi stanal na 16 procent teraz stoj na 75 jak wlaczylem drugi raz ale nigdy nie idzie do 100 nieewiem czemu

(superbike08) #12

spróbuj zainstalować na innej partycji,powinno pomóc :slight_smile:

(Ulanoski) #13

Napisalem juz jak ominac ten problem w podobnym zagadnieniu co do tego wpiszcie metin2 w wyszukiwarce na forum dobre programy napewno znajdziecie:) milej gry zycze

Nie dajmy sie Viscie

(Cptj) #14

Mam pytanie ja jak właczam metina to mi wyskakuje system vidows nie moze uzyskac dostempu do okreslonego uzadzenia

(Supertaxidriver) #15

mam ten sam problem

(Swistak 26) #16

ja tez tak mam pomóżcie co mam zrobic???plssssss

mam Win Vista Home Premium

-- Dodane 07.11.2009 (So) 10:20 --

:oops: mozna sie wkurzyc przy tym

(Hubert Lulek) #17

Mam ten sam problem . Zastosowałem się do poleceń Kalego . Ale problemy zaczęły się gdy miałem udostępnić. Kale proszę o szybką odpowiedź na moje pytanie . (wiadomość prywatna)

-- Dodane 22.11.2009 (N) 13:21 --

Kale prosze o kontakt ! Mam problem ! :cry:

-- Dodane 22.11.2009 (N) 19:22 --

Ehhh . Zatrzymałem sie na tym UDOSTĘPNIJ ponieważ u mnie "UDOSTĘPNIJ" jest jakby odznaczone , nie da sie kliknac . Proszę o pomoc i uwagi co źle zrobiłem

-- Dodane 22.11.2009 (N) 19:23 --

Ehh . Ja nie moge wcisnąć udostępnij . Moze wie ktoś czemu ?

(Kacper74 9) #18

ej ludzie mam problem niemam ikony do metin 2nigdzie nawet w kompie wie ktos moze co mam zrobic mam viste basic :frowning:

-- Dodane 07.12.2009 (Pn) 10:29 --

ej ludzie mam problem niemam ikony do metin 2nigdzie nawet w kompie wie ktos moze co mam zrobic mam viste basic :frowning:

(Chudy507) #19

Siemka zrobiłem wszystko tak jak mówił kale14 ale dalej wyskakuje mi coś takiego: System windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

PROSZĘ O SZYBKOM POMOC BO NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ !!

(qwaler) #20

Uruchom z uprawnieniami administratora mialem cos podobnego na xp. dodatkowo używaj trybu win xp mode