Miał ktoś do czynienia z WoeUsb?

@anon67650823 - Przepraszam Warszawiaków i stolicę - Praga była epizodem w moim życiu, acz miłym i było to daaawno temu. W Szczecinie też nie mieszkam, ale sentyment rozdziera mi serce…

ten Łindołs to jest jakieś nieporozumienie. Ludzie piszą, że Linux trudny i KDE skomplikowane??? Chciałem do 3 gierek. Kod mam bo kiedyś z 7 emigrowałem. Ale te ustawienia to , nie wiem, może tylko ja nie rozumiem tych okien . tu piękne czarne a zaraz takie z win95.

A tych gierek nie da się pod linugzem odpalić?

Doom Ethernal bym odpalił na upartego. Stary C&C też, World of warship nie da rady.

Doom pod linugzem jest wydajniejszy.

Zobaczymy, kupiłem monitor 21:9 jutro przyjdzie.

Szajomi? :smiley:

A może macie rację uj w tego windowsa. posiedzę trochę i postawię wszystko na lin. Steam zainstaluję i spokój. Bo to jest chore SSD 4 rdzenie a on mi kółkiem miesza–nie wyłączaj komputera.

AOC Q34E2A. Taki budżet.

Pacze, pacze od #post38 do #post49
Nooo - kolega @jajeczny nie jest moim ziomem.
Całe szczęście!

Bo ja akurat ze Szczecina. Z Pomorzan

Pruć taką paczkę przy kurierze? Nigdy nie kupowałem monitora online.

Ogólnie możesz pruć, zwłaszcza gdy pudełko będzie nosiło ślady uszkodzeń. Będziesz miał w razie czego świadka, że przesyłka przyszła uszkodzona. Chyba, że znasz kuriera i jesteś pewien, że bez problemu podpisze się pod reklamacją przy kolejnej wizycie.

Hurtowo nie kupuję. Kurier będzie randomowy. Ale można przy kurierze? Zobaczę cos nie tak. Kolega ostatnio TV kupował i centralnie po rozpakowaniu widać, ze ktoś kopnął w sam środek. :slight_smile:

Screenshot_20201117_220650

Kurier może kręcić nosem, że mu się spieszy, ale to jego problem. Chyba, że podrzuci Ci paczkę pod drzwi i da nogę (dziś mi tak opony przywiózł). Przyjmujesz paczkę, prosisz o chwilę cierpliwości, otwierasz - jak przesyłka uszkodzona, to prosisz kuriera o wypełnienie stosownego protokołu.

Jak mieszkałem w Anglii to potrafili paczki przez płot wrzucać, albo do sąsiada.
I chyba w dupie mam, że mu się spieszy . To nie klawiatura czy myszka.

Oj jajec, jajec! Płk Kwiatkowski się z Wami miał…
A ja rodem z pogranicza Pogodna i Turzyna

A teraz z Pomorza(n) Środkowego … Ale to nic. Masz fajną siostrę!

Moja siostra się wszystkim podoba. Już ( w końcu po rozwodzie) 3 lata sama.

Kolega pyta o zdjęcie.

Siostra pracuje tutaj w Szczecinie:


Szukają informatyków, mądrali. itd. Dobrze płacą.