Miasto czy wieś?

Mi w mieście

mi też i co :expressionless:

DUCH musisz mnie odwiedzić,oprowadze Cie :slight_smile:

Duchu ale Ci się okazja trafiła.

Duda Cię do stodoły zaprowadzi :lol:

dla swojego bezpieczeństwa, ja zapraszam ciebie do towarzystwa :smiley: :smiley:

Ja mieszkam na wsi… i mi sie podoba… a ze szkoła itp. niemam problemów bo mieszkam 20 km. od Poznania… wiec moge sobie dojezać ten kawalek autousem… :stuck_out_tongue:

małe miasto czyli mix mieszkania na wsi i w mieście dużym np nie zadużo samochodów troche rozrywek wystarczająca ilość sklepoów i spokój

Najlepszym rozwiązaniem jest wieś położona blisko miasta. Na codzień odpoczywa się an wsi (czyste powietrze itp…) a po zakupy i do pracy jeździ się do miasta

No i z tych wypowiedzi zarysowuje się idealne miejsce na ziemi: małe miateczko (kilka tysięcy mieszkańców), kilkanaście kilometrów do wielkiego miasta, “zapach natury”, parę sklepów na krzyż, trochę rozrywek i w wakacje nie można się nudzić :!:

Czyli takie jak moje :D:D

Zalezy czy ktos ma kase, jezeli nie to jedzie sie do miasta pracowac, jezeli sie ma to najlepiej zamieszkac na wsi… swieze powietze i wogole :]

Mieszkam w mieście i ogólnie bardziej preferuję miasto, chociaż czasami lubię pojechać na wieś ;).

W mojej 2 mln. wsi jest szkoła 2 kościoły troche sklepów (ok. 20-30)-jest dobrze :smiley:

Coś duża ta wioska :hahaha:

Ja mieszkam w miescie i nie narzekam :twisted:

Ja rowniez mieszkam w miescie i jestem szczesliwy z tego powodu. Jakos dluzsze zycie na wsi mnie nudzi.

A mógłbym wiedzieć gdzie dokładniej mieszkasz boja też mieszkam koło poznania dokładniej Koziegłowy:P