Microsoft Office 2016 do kancelarii parafialnej

Geniusz. Odkrył ceneo! :wink:

Czy coś w tym złego ?

Złego? :wink:


Taka ciekawostka. Office 2016 za 120zł ze sklepu z kluczami, a reakcja pomocy technicznej MS :wink:
Nie mam pojęcia dlaczego YT polecił mi tego dziwnego youtubera :wink:

Nie widzę zbytniego związku z tematem. Nie mniej, po jakości telefonicznej obsługi pomocy technicznej i wiedzy tej pani, śmiem wątpić że dostaniemy coś więcej niż przestarzałą regułkę.

Skoro pomoc techniczna nie zna obecnie używanych linków w swoich serwisach to jak mam ufać ich kompetencjom a co gorsze informacjom które przekazują?

Nie wiem czy czytałeś post otwierający tego tematu więc zacytuję:

Dlatego jako ciekawostkę podałem opcję za 1/8 ceny.

Dlaczego uważasz, że kobieta z pomocy technicznej nie zna linków? Czy podawany przez nią link partnercenter.microsoft.com u ciebie nie działa? Czy chodzi o ten drugi office.com/myaccount ?

Choćby z tekstu “nie wiem na co przekierowuje”. Równie dobrze mogłaby się otworzyć spreparowana strona a pani nawet nie wie co powinno się otworzyć. Wiem że jestem dość surowy w ocenie ale sam spędziłem sporo czasu na telefonie w obsłudze klienta i wiedza o tym jaki jest efekt naszej wykutej formułki do klienta to podstawa.

Ja rozumiem że firma która operuje tylko na polskim rynku to nie MS ale chyba nie wymagam wiele.

Po głosie było słychać, że pani była mocno zniecierpliwiona, ale chyba nie ma sensu oceniać jej przygotowania do pracy, bo od tego ma przełożonych, a nie ten wątek na forum :wink: Koleś też się motał, nie wiedział co wpisuje, mylił adresy. Ona po prostu odczytała regułkę i chciała go pozbyć :smiley:
W sumie to się z nią solidaryzuję czytając większość pytań na forum :laughing:

1 polubienie