Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Naturę ludzką nie tak łatwo zmienić [-X. A cuda owszem, zdarzają się. Kibiców mamy wspaniałych, działaczy sportowych już mniej wspaniałomyślnych i rozgarniętych. Rekonstrukcję wszystkiego należy zacząć od samej góry. Tak jak góra robi tak i całe społeczeństwo postępuje. Brakuje nam ludzi wielkich, z których można brać przykład. Czasami nawierniejszy kibic ma chwilę zwątpienia i nic tego nie zmieni, tak jest świat ułożony - chory świat, w którym przyszło nam żyć, to jest smutne :(.

W naszym narodzie jest za mało optymizmu, wszystko jest szare. Nie wszystko jest złe, trzeba dostrzegać rzeczy piękne. Cieszę się, że w piotrekplay , jest tyle optymizmu. Ja się do niego przyłączam. Wierzę w ten zespól, tak samo jak wierzę w Pogoń Szczecin, że wróci do 1 ligi (dla tych co nie wiedzą, spadła do 4 :o ) Nie znoszę, tych “kibiców”, którzy po porażce zaraz się odwracają od swych idoli. Tych co kibicowali Małyszowi, siatkarzom, siatkarką i tych co chwalą teraz Kubicę, a potem o nim zapomną. To nie są kibice i tyle.

czyli my jesteśmy tym następnym pokoleniem które powinno to zmienić…

trzeba wierzyć w sukces, jak to mówią “wiara czyni cuda” :stuck_out_tongue:

Obstawiam 1:0 dla Polski w meczu z Niemcami :slight_smile:

Oby :slight_smile:

Ja liczę że Leo bedzie lepiej zarządzać zespołem i jak nasi będą biegać już z językami na wierzchu to dokona zmian nie jak nasz poprzedni “świetny” trener :smiley: :smiley: :lol:

no i licze że tym razem kucharz nie pójdzie na konferencje bo trener gdzieś zniknie :lol:

Co do wyników ja obstawiam:

Niemcy - Polska 2:2

Austria - Polska 3:2

Polska - Chorwacja 1:0

Po dzisiejszym meczu z Danią zmieniłem swoje typy :slight_smile:

ja już w Totomixie obstawiłem:

Chorwacja wygra z Austrią

SZwajcaria wygra z Czechami

Portugalia wygra z Turcją

Polska wygra lub zremisuje z Niemcami

SZwecja zremisuje z Grecją

Hiszpania zremisuje z Rosją

Do wygrania mam 800 ziko więc czekam na Euro i pierwsze wyniki :smiley:

Ustawienie Polaków według Niemców

cc910acf0fdac22em.jpg

musiał by zdarzyć się cud żeby to weszło. Pewnie i tak grałeś za 2 zł, więc w razie niepowodzenia mała strata :twisted:

kiedyś jak w lidze mistrzów Grała Artmedia PEtrzałka i postawiłem między innymi na to że ona zremisuje już nie pamietam czy z Interem czy z Porto to wszyscy kumle mnie wyśmiewali. ALe ja wygrałem 300 ziko no i trochę im miny zrzedły. :smiley: TAkże poczekajmy i zobaczmy :smiley:

BTW stawiałem za 5 ziko.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=504145

No to publiczna telewizja pokazała :stuck_out_tongue:

Żal m i tych panów co to robią… Ehh Mistrzostwa bez Szpakowskiego, to nie mistrzostwa :slight_smile:

Są najlepszymi mistrzostwami. Jak go słucham to odechciewa mi się oglądać jakikolwiek mecz.

Najchętniej bym telewizor ściszył ale wtedy nie słysze atmosfery na stadionie.

On jak komentuje mecze Polski to za wszystko ich chwali,

nawet jakby ktoś zegar na stadionie trafił to ten dalej by chwalił,

“occch, achh ale strzał, bym niesamowicie blisko, moze następnym razem, to była bardzo dobra decyzja, itp, itd.”

Mam nadzieje że większość meczy komentować będzie duet Borek i Kołtoń.

Może bez niego wreszcie Polacy wypną się i pokażą na co ich tak naprawdę stać. Bo Niemcy to… jak to ich pięknie Zibi potraktował :smiley:

Co z tego, że Szpakowski wali buble. Ale jak nikt potrafi przekazać emocje, a te Kołtonie i inne nie dorównuja mu.

Błaszczykowski nie pojedzie na EURO :frowning: Znowu naderwał jakiś tam mięsień.

Wielka strata.

Poradzimy sobie bez niego, bądź co bądź i tak nie był w najwyższej formie.

No i zaczęło sie. Na początek Szwajcaria z Czechami :smiley:

EDIT:

Czesi zwyciężyli 1:0 po bramce Sverkosa. Nasi południowi sąsiedzi mieli sporo szczęścia, że utrzymali to zwycięstwo. Pod koniec meczu Szwajcarzy dosłownie naparzali na Czechów. Wielki pech Alexandra Freia. Kontuzja, która uniemożliwi mu prawdopodobnie jakikolwiek jeszcze występ na tym turnieju. A już za chwilę kolejna uczta :D…

Portugalia - Turcja :slight_smile:

Portugalia - Turcja > 2:0

A niech ich… :slight_smile:

Nio dzisiejsze mecze były całkiem dobre, chociaż nie spodziewałem się, iż szwajcarzy pokażą takiego pazura - mimo przegranej grali bardzo dobrze. Drugi mecz też był fascynujący, zwłaszcza druga połowa…

a dzisiaj to co tygrysy lubią najbardziej Polska vs Niemcy, ja to chyba na zawał padnę, chociaż głęboko wierzę w zwycięstwo Polaków :slight_smile:

No cóż, pozostaje życzyć naszym powodzenia a jutro trzeba ich mocno wspierać :wink: