Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Fascynujące mecze wczoraj, jedyna drużyna która mnie zawiodła to Turcja. Strasznie słabo grali , może i Portugalczycy fenomenalnego football’u nie pokazali lecz w 100% zasłużona wygrana.

Liczę bardzo na Szwajcarów w kolejnych spotkaniach. Zagrali wprost rewelacyjnie. Czesi słabi jak barszcz, już widać, że potrzebują zmian w reprezentacji. Mam nadzieję, że gospodarze pozbierają się i jakoś dadzą radę , bo na prawdę pokazali wielką wolę walki.

Dzisiaj dla nas ogromne święto. Liczę na Polaków. Będzie dobrze.

.============\

…===POLSKA===\

…=============\

…\

…\

Na moje przepierdzielą… Ale bądzmy pozytywnej myśli xD

trzeba być dobrej myśli…właśnie zaczyna się mecz Chorwacja-Austra…będzie 2:0 albo 3:1 :d

mam pytanko: wie ktoś skąd mogę wziąć taki terminarz

http://allegro.pl/item379237662_terminarz_euro2008_polska_grupa_b_mistrzostwa.html#photo

do każdej grupy aby można było samemu uzupełniać? tylko nie z allegro bo zanim przyjdzie to będzie po mistrzostwach…

ps: żal mi trochę Szwajcarów bo lepiej grali niż Czechy…a szczególnie Alexa Frei’a. Szkoda chłopaka :frowning:

nio to już niedługo się zacznie… ja już nie wytrzymuję :lol:

Aktualnie jest 1:0 dla Niemców.

Na jaki wynik stawiacie na koniec meczu ?

Ja na 2:0 .

Ja wcześniej stawiałem na remis ale przy takiej grze to co najwyżej jedną bramkę możemy zdobyć. Przegramy mecz 3:1

PS. Bardzo chciałbym się pomylić :lol:

Ja na 1-2 :lol:

Polacy grają dobrze, ale ta sytuacja Żurawskieg…szkoda…ale nie traćmy nadzieji. Jeszcze 2 połowa została.

I Polska żegna się z Euro :frowning:

i takie gadanie mnie wkurza…gadasz a nie wiesz…dla Twojej wiadomości Polska ma przed sobą jeszcze 2 mecze, więc nic nie jest stracone. Jak mówi znane powiedzenie: “Póki piłka w grze, wszystko jest możliwe”. Obyś się mylił. :expressionless: :x

to niby czemu :o

Pisanie bez sensu. Niemcy to potężna drużyna, a zostaje jeszcze Austria i Chorwacja, gdzie szanse mamy większe…

:roll:

trudno się mówi, wierzyłem do samego końca przynajmniej w remis… mamy kolejne mecze, o nich teraz trzeba myśleć a o tej przegranej trzeba szybko zapomnieć aczkolwiek wyciągnąć wnioski… graliśmy dobrze, dwa drobne błędy i niestety przegraliśmy…

to samo mówi hiszpańska telewizja, jeżeli Polacy zagrają tak jak dzisiaj to maja duże szanse na wyjście z grupy :wink:

dla mnie po prostu zabrakło szczęścia i załatania dziury w obronie, czekamy… jak ktoś napisał dopóki piłka w grze =D> ,może nie będzie tak źle, ochłońmy i jutro poczytajmy,popiszmy może na spokojnie i bez nerwów :slight_smile:

Dokładnie.

A co do Podolskiego to akurat wina PZP że go odesłali z kwitkiem jak pukał do drzwi i chciał u nas grać. A teraz mamy za swoje.

fiesta dobrze prawi

Po tym co Polska dziś pokazała, nie wierzę żeby mieli

jakiekolwiek szanse, aby ograć inne drużyny na poziomie

Niemiec, typu Włochy czy Hiszpania.

Wyczuwam typową imprezę dla Polaków. Pierwsze dwa mecze

przegrają, beż żadnej walki, a ostatni mecz o pietruszkę wygrają.

To taki standard.

Serce mówi, że warto walczyć i wierzyć, że jednak może stanie

się cud, jakieś przełamanie i uda nam się coś wywalczyć.

Natomiast umysł mówi, że grając na takim poziomie jak

dziś, pożegnamy się z Austrią i Szwajcarią dosyć szybko.

Roger powinien wejść wcześniej bo akcje w drugiej połowie były naprawdę niezłe i dawały nadzieje.

@Up

Wszystkich funboyom którzy kochają mówić “Polacy grają do d**y, koniec euro dla nas, jedziemy do domu”

Polecam wyłączenie TV i neta na czas trwania euro i zażycie opakowania magnezu.

Wielka szkoda, była szansa na dokopanie szwabom. Widać było różnicę w klasie obu drużyn Niemcy rozgrywali bardzo szybko i dokładnie i nie było widać u niech takich nerwowych zagrań jak u Polaków, ale to dlatego, że nasze “Orły” poprostu nie mają odpowiednich umiejętności. Choć jestem zawiedziony to nadal wierze w awans Polaków. Polska Biało-Czerwoni…

Mówcie co chcecie ale po wejściu Rogera , druga połowa to było coś :smiley: :smiley:

Masz rację gra wyglądała lepiej, ale dogodnych sytuacji do strzelenia bramki nie było, no może jedną miał “Sagan” z głowy. Dobrze że chociaż szukasz pozytywów w grze naszych.