Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej

a gdzie będzie grała polska z portugalią ??w Polsce???wiem że na mecze z azerbejdżanem,armenią i kazachami wyjeżdzamy na wschód a co z innymi??

Taka postawa mi się podoba.

Wygramy, wyjdizemy z grupy z pierwszego miejsca a później tylko przejśc pare średniaków w Mistrzostwach Europy i jesteśmy w finale.Pięknie by było :mrgreen:

Tak się zapatrzyłem na radość Włochów po zdobyciu MŚ że sobie zamarzyłem aby tak w Polsce się działo.

Wcześniej sobie olewałem ale teraz jade na wszystkie mecze reprezentacji Polski.W niemczech było wspaniale to dlaczego by takiej atmosfery nie zrobić np. w Portugalii? :wink:

PS. Grzesiu Rasiak królem strzelców w eliminacjach :stuck_out_tongue:

No tak wszystko fajnie by było gdyby nie… no własnie kto? PZPN i działacze. Oni zawsze ględzą,ze trzeba cos w Polsce zrobić ale od Mundialu 2002 nic sie nie zmieniło (nie ma nowoczesnego systemu szkoleniowego dla mlodziezy, brak nowoczesnych stadionów, brak trenerów itd) i zawsze konczy sie na nic nie robieniu i narzekaniu. A szkoda bo to niemozliwe aby kraj 40 milionowy nie miał talentów. Selekcjoner to nie wszystko ale zagraniczny napewno podzieli sie swoja wiedzą i doświadczeniem co moze byc motywacja na przyszłośc ale nie zawsze. Zalezy to tez w duzej mierze od wszystkich.

I tu i tu.

Z każdą z podanych wyżej drużyn Polska reprezentacja rozegra dwa mecze w eliminacjach.

Na swoim boisku a potem na boisku przeciwnika (i na odwót)

Jak zwykle mamy te 3 “ogryzki” - Armenie, Azerbejdzan i Kazachów - czemu zawsze ostatnio ich dostajemy? BTW Nie wiedzialem ze Kazachstan lezy w europie