Mniej FPS w cs go po aktualizacji do win 10

Witam. Ostatnio aktualizowałem Windowsa z 7 do 10. Na Windowsie 7 cs go wyciągał 200 fps a gdy zaktualizowałem do 10 mam od 90- 140 FPS. Instalacja win 10 przebiegła zgodnie z planem. Warto dodać że na początku po aktualizacji windowsa w cs go pojawił się problem |link do mojego wpisu tutaj| [ROZWIĄZANY] Problem podczas ponownego otwierania cs go mam cs go ze steama. Próbowałem sprawdzić spójność plików gry i wszystko niby gra. Proszę o pomoc

Sprzęt:

Intel core I7 4700MQ

Nvidia GeForce GTX 760M

8 GB ramu

HDD dysk

tyle powinno wystarczać. Proszę o pomoc

Tu podają 110 średnie fps więc w miarę by się zgadzało.
https://www.userbenchmark.com/PCGame/FPS-Estimates-Counter-Strike--Global-Offensive/3680/7650.0.0.0.0

Przełącz plan zasilania na max wydajność, w sterownikach też i posprawdzaj ustawienia w grze.

Może jakieś efekty w opcjach miałeś wyłączone… a teraz po ponownej instalacji zostały z powrotem włączone automatycznie…
Pewnie grałeś na low a teraz ci ustawiło na jakieś mieszane wysokie średnie.

A jak masz monitor ?!

Dzięki za benchmark ale w panelu od Nvidi mam max wydajność oraz zmienione opcje pod wydajność

Nie mam takie same ustawienia. Monitor 60 Hz. Sterowniki karty graficznej zaktualizowałem ręcznie a resztę za pomocą Driver Boost. Ps. Gram na 4:3 rozdzielczość nie wiem dokładnie ale o dwie opcje niżej chyba.

Driver Booster :man_facepalming::woman_facepalming::man_facepalming::woman_facepalming::man_facepalming:t5::woman_facepalming:t5::man_facepalming:t5::woman_facepalming:t5:

Dobra, wiem jestem laikiem. Drivr Booster to nie najlepsza opcja ale da się jakoś inaczej zaktualizować sterowniki procesora??

Czyli i tak nie zobaczysz więcej jak 60 klatek nawet jak grafika wyrenderuje 600000FPS, temat zamknięty.

Sterowniki procesora?
Ufam że chodzi ci o procesor graficzny.
Wchodzisz na stronę Nvidii i pobierasz dla swojej grafiki.

No dobra, nie zobaczę może tych 60 fps ale np. jak gram w bardziej wymagające tytułu to zamiast 70 fps będe miał 30-40 fps

Nie koniecznie.
To nie system zmniejszył ci ilość generowanych klatek, dycha nie jest pod tym względem mniej wydajna od skansenu 7.

Właśnie w tym tkwi problem. Jak obejrzałem benchmarki różnych gier na obu systemach była nie wielka różnica fps. Skoro to nie system to co to może być…

A może ty zamiast upgrade’u powinieneś zrobić downgrade do XP?

No nie wiem czy to dobry pomysł. Miałem jeszcze nie dawno styczność z XP

Ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje??

Lepszy firewall i cofnąć aktualizację?

Opcjonalnie sprawdź czy może nie ma zalecanych nowych z poprawkami stabilności Windowsa 10.
Z aktualizacjami “opcjonalnymi” raczej bym się nie bawił jak nie mają wyjaśnień na jakie problemy zalecane są lub jest to pakiet testowy już aktualizacji na kwiecień 2021.

Firewall znaczy się Windows Defender. A jeśli chodzi o aktualizacje to mam 2 jedna dotycząca jakości i jeszcze jakąś zbiorczą.