[ROZWIĄZANY] Problem podczas ponownego otwierania cs go

Witam mam problem, ostatni zaktualizowałem Windowsa 7 do 10 instalacja przeszła zgodnie z oczekiwaniami jednak gdy uruchomiłem cs go to się normalnie odpala i działa problem jest w tym że gdy chce przejść do pulpitu bez zamykania cs go to po ponownej próbie wejścia w cs go on automatycznie się zamyka, warto dodać że cs go zamyka się tylko wtedy kiedy jest ustawiona funkcja pełnoekranowa “pełny ekran” a kiedy jest ustawiona funkcja “pełny ekran w oknie” to wtedy działa bez zarzutów tylko trochę mniej fps i co najgorsze przedziałki 4:3 się ustawić nie da. Zaktualizowane są sterowiki karty graficznej GTX 760M. Posiadam Procesor intela core i7 4700MQ. Wcześniej na windowsie 7 nie było takiego problemu. Proszę o pomoc… w razie przesłania jakiś screenów można pisać wyślę. Z góry dziena za pomoc. Mam cs go zainstalowanego ze Steama

Na Windows 7 po wznowieniu CSa działał dalej?

to usuń i zainstaluj csa

Tak, na windows 7 działa

Właśnie w tym tkwi problem że już tak zrobiłem i dalej tak jest

a wejdź do csa i poczekaj. Ja jak wchodzę to czekam 5 10 sec i działa

oke spróbuje tylko muszę Steama zainstalować bo może jakiś problem z nim. Dam znać o 17 h

Cs go już działa

Cs go zaczęło poprawnie działać po ponownym zainstalowaniu Steam. Niestety usuną się wtedy wszystkie gry zainstalowane ale najważniejsze że działa. Dziękuje również osobą które odpisały i były chętne do pomoc. Pozdrawiam Mateusz.