Mój wzrost. Czy mam się obawiać?

Omg XD

A ja mam 169 i mam 15 lat :open_mouth:

Czyli co, ja jakiś karzeł będę :<

Ludzie…

NO na to wychodzi :mrgreen:

Jeśli Twoja waga jest w porządku to nie masz co się martwić, ja jestem rok starszy, też mam około 192 cm, ale za to ważę trochę powyżej 60kg :wink:

Widocznie masz tak uwarunkowane geny po którymś z poprzednich pokoleń :stuck_out_tongue: Nie masz się raczej co martwić, a rzeczywiście laski lubią wysokich :wink: Hihih szpilki przy takim facecie możemy bez problemu nosić :stuck_out_tongue: I tak jak juz ktoś pisał- odwiedź od czasu do czasu ortopedę. I git :wink:

ja mam 16 lat i 185 cm i w te wakacje minimalnie urosłem z 2 cm może więc nie bój sie 2 m nie będziesz miał:P :stuck_out_tongue:

lukasz12340 , fajnie masz - przynajmniej nikt Ci nie podskoczy :smiley:

Ja mam 25 lat i niecałe 170 cm - boje się, że już nie urosnę więcej.

No już raczej nie urośniesz…

Wszystko zależy ile ważysz… Jak masz to 192cm i ~~80-90kg to ok… Ja się ******* bo mam 187 i waże 71 :? :? i nie mogę przytyć… a Chciałbym mieć 190cm :slight_smile:

Masz skłonność do wstawiania wykropkowanych określeń, które jednak są dość czytelne…

Uważaj…więcej uwag w tym zakresie nie będzie :evil:

Agaton

O ja pikole wymażony wzrost do gry w siatkówkę:) Stary ja Cie chyba zazdroszczę:F

freyah jaka zadowolona :mrgreen:

Moze i niepodskoczy ale tych co sie ze mnie nabijają niebrakuje :confused: Wkurza mnie to jak co 2 osoba podchodzi do mnie ze zdziwieniem i pyta sie ile masz wzrostu albo jaki ty wielki jestes :confused:

Wiem jak to jest… ja mam 175 cm wzrostu i też każdy się czepia : ej Kinga ale Ty wysokaaaa jesteś !!

Nie przejmuj się ludźmi :wink: zamiast zająć się swoimi sprawami zawsze interesują się tym czym nie trzeba!

To ty chyba jesteś wysoka ale też i szkaradna jak nic tylko na forum i na kompie siedzisz. :x Dziewczyny które znam to raczej nie mają czasu na kompie siedzieć i szukają troszkę innej rozrywki… :stuck_out_tongue: Ale nie wszystkie was bozia obdarzyłą urodą… :? 8)


Borat Sagdiyev

A ja Tobie radzę, abyś wątpliwe uwagi typu powyższego zachował dla siebie - Forum nie jest miejscem, gdzie możesz wskazywać, jak mają spędzać wolny czas jego Fani, Fanki, pozwalając sobie przy okazji na żałosne opinie odnośnie urody przedstawicielek piękniejszej części tego Forum…

Druga sprawa - proszę zmienić niezwłocznie podpis - na spełniający wymogi Regulaminu

Agaton

Tak, jasne. Ja mam 173 cm wzrostu a spodnie na mnie kupić to maskra. W pasie mam mało a uda za to duże (Dużo ćwicze, mały paker:P). A co do dużego wzrostu to niektórzy szybko wybijają a potem nic, a inni są mali przez długi czas a potem nagle w wieku 18-19 lat rosną gwałtownie.

15 lat 182 cm 70 kg i jeszcze moge roznąc mi to nie przeszkadza chociaż ze srednim wzrostem ludzi 175 zawsze widze coś w tłumie

ja mam natomiast odwrotny problem bo mam zaledwie 164 cm wzrostu a mam już 17 lat i nie wiem czy to jest normalne moi koledzy maja np. po 170-180 cm wzrostu dodam jeszcze że bylem wcześniakiem i czy to ma cos do mojego wzrostu?? i czy w ogole jeszcze kiedyś urosnę bo zaczynam sie troszkę niepokoić nawet 6-klasiści juz mnie wyprzedzają we wzroście i nie wiem co mam z tym zrobić :frowning:

nic to nie ma wspolnego… po prostu tak sie zdarza ze jedni sa mniejsi drudzy wieksi… a ja w twoim wieku to nawet nie mialem 164 cm tylko ok 160… teraz mam 170 i styka mi to :slight_smile: zatem duzo przed toba jeszcze do urosniecia a jak nie to co zabijesz sie??? zacznij z tego robic zalete a nie wade… pozatym pamietaj ze zawsze mozesz powiedziec (szczegolnie polecane do rozmow z dziewczetami juz lepiej troszke poznanymi) ze to 164 cm to tylko czesc bo te kolejne 20 cm to mozesz dolaczyc w przeciagu paru sekund :slight_smile: takze patrz pozytywnie w zycie :slight_smile:

Młody człowieku to na prawdę bardzo dobrze, że oceniasz ludzi po tym jak długo siedzą na forum! :x

Zastanawiam się o jakim typie ‘rozrywki’ mówisz . . . :roll:

Uwierz, że czasu na wszystko mi starcza i nie siedzę przed komputerem 24h na dobę, a większość czasu wolnego spędzam aktywnie :wink:

" Każdy jest piękny na swój sposób " a jeżeli Twoje zdanie jest takie jak napisałeś wyżej to widocznie tak tłumaczysz sobie swoje kompleksy :x

Przepraszam za OT!

cofam mój wcześniejszy post i zaczynam ci zazdrościć bo przed chwilą miałem bliskui kontakt ze znakiem

Ja dzisiaj też miałem,jak psa wyprowadzałem na spacer a mam zaledwie 170 cm.Ja staram się nie przejmować moim wzrostem(lecz ma nadzieje że podrosnę jeszcze ze 3 cm) np taki Roman polko ma zaledwie 166cm a zapewne nie jeden “olbrzym” nie chciał bym mieć z nim bliższego spotkania.