Moze ustalmy jeszcze jakieś prawa

na tym forum szary user nie ma ŻADYCH praw, a takowe powinny być chociaż takie podstawowe jak “Wolność słowa”, która została okrojona, wiadomo, zeby kultura była, ale tutaj nawet własnej opini niemozna wyrazić :? tu nawet pisać niewolono (zgodnie z regulaminem) bo odrazu jakis “pan” saksuje, a juz zwrucić uwage moderowi to grzech :?

może Lisek ustali jakeis zasady, bo tu sie robi samowolka moderatorska!

btw:

dostane ostrzeżenia? :lol:

no ja juz mam 9 ostrzeżeń i wole już niedyskutować. A jednak coś wisi w powietrzu :x

hyhyhy

:: MARIO :: przesadzasz od wczoraj. Wiedz jednak że Lisek wszystkie twoje dzieła sobie przeczyta. O alkoholu itp. Skończ proszę te głupawą zabawę bo nikt tu z tobą w kotka i myszkę bawić się nie będzie.

mario co ty się tak uczepiłeś jak ci się nie podoba to poco się rejestrowałes, jakby było tak jak mówisz to odrazu by się żucali ze niesłusznie komuś skasowali post w kturym są jakieś durnoty , bo jest przecież Wolność słowa" :shock: :shock: teraz i tak się żucają :? :? już sam nie wiem :o :o

po co robic wiecej praw jak juz jest ich duzo a tak powiem ze te twoje ostrzezenia dziwnie wygladaja bo nie sa pogrubione wiec mozesz je sobie … :x no …

Nic nie będzie wisiało w powietrzu jak będziesz grzeczny. Trochę kultury :?

żadnych? :?

Możesz pisać nowe tematy

Możesz odpowiadać w tematach

Możesz zmieniać swoje posty

Możesz usuwać swoje posty

Możesz głosować w ankietach

Możesz wysyłać raport odnośnie tego posta do moderatorów w tym forum

jednak ma :stuck_out_tongue:

ja sie nie czepiam, ino albo pisać można co sie chce, własna opinia itp. wszytsko zgodnie z regulaminem albo pisze sie wszystko jak leci, a moder wykasuje to co MU sie nie podoba :? wiec poco ostrzezenia :?

@lazikar no zobaczy, i co temat był zły :? normalny jak każdy!

Jasne, że niebede sie bawił, bo na TYM akurat forum masz przewage! Jesteś moderem!

to oczywiście prowokacja ze strony Dark Dante :wink:

to jak KURCZOK jest Adminem :smiley:

:o :o

Ale Wy się zachowujecie. Szkoda słów :?

P.S. To było do userów jakby co :wink:

ad1. Jasne, ze moge, ino jak bedzie z nimi coś nie ten teges, to znikną i nikt nie raczy o tym poinformować!

ad2. Jasne, i tez same znikaja posty!

Przesadzasz…

mówcie co chcecie, ale dla mnie kolega Dark Dante zrobił coś w stylu BULLS EYE :hahaha: =D> dla niego…

:: MARIO :: jesteś tu nie od dziś :expressionless: gdy jakiś czas temu ja zakładałem identyczne topici stałeś w opozycji i dziwiłeś się po co i na co :-s

“cenzura” jak była tak jest i nikt z nas na to nie wpłynie :slight_smile: wiele postów się napisało i sporo nerwór się straciło tylko po to żeby słyszeć co krok na jakich zasadach tu jestem etc.

dam ci dobrą radę weterana potyczek userowo - moderowych: niczego nie osiągniesz :slight_smile:

Wiesz, co nie rozbrajaj mnie. Temat o alkoholu gdzie większość to userzy niepełnoletni do tego twoje teksty na SB ze jesteś w stanie wskazującym na spożycie. Do tego chwalisz się, że jesteś Moderem i u ciebie tego nie ma. Negujesz publicznie decyzje Moderatorów i nic sobie nie robisz z uwag, które do ciebie docierają.

Postanowiłeś się zbuntować. Wiem coś na ten temat, bo przez rok też byłem userem.

I jak byś chciał kulturalnie pogadać to idzie. Trzeba tylko chcieć.

w, którym miejscu ?

Wchodze na forum, patrze mojego wczorajszego tematu brak, pisze posta z zapytaniem czemu i kto skasował , to jeden moderator edytuje post i cytuje odpowiedni dla niego pragment, komentujac co to ma wspolnego z temat, pisze dwa posty z odpowiedzia, i oba zostaja skasowane :?

@lazikar jestem za dyskuaj, ale gdy obie strony, moder i user, maja rowne szanse na wypowiedz!

Jesteś na forum wystarczająco długo by znać

i stosować pewne procedury.

Twoje zdziwienie przeczy jedynie moim założeniom.

:MARIO: Możesz się wypowiadać, ale nie obrażaj nikogo, zwłaszcza

Moderatorów! !!

Przykro mi z tego powodu, widocznie wysnowasz błędne założenia!

Jestem na forum długo, znam regulamin, i co z tego, skoro prawidłowe posty i tematy zostaja skasowane!

@lazikar tu jest multum tematów, i jakos małolat czy nie sie wypowiada :?