Moze ustalmy jeszcze jakieś prawa

(:: MARIO ::) #1

na tym forum szary user nie ma ŻADYCH praw, a takowe powinny być chociaż takie podstawowe jak "Wolność słowa", która została okrojona, wiadomo, zeby kultura była, ale tutaj nawet własnej opini niemozna wyrazić :? tu nawet pisać niewolono (zgodnie z regulaminem) bo odrazu jakis "pan" saksuje, a juz zwrucić uwage moderowi to grzech :?

może Lisek ustali jakeis zasady, bo tu sie robi samowolka moderatorska!

btw:

dostane ostrzeżenia? :lol:

(Qbek50) #2

no ja juz mam 9 ostrzeżeń i wole już niedyskutować. A jednak coś wisi w powietrzu :x

(:: MARIO ::) #3

hyhyhy

(lazikar) #4

:: MARIO :: przesadzasz od wczoraj. Wiedz jednak że Lisek wszystkie twoje dzieła sobie przeczyta. O alkoholu itp. Skończ proszę te głupawą zabawę bo nikt tu z tobą w kotka i myszkę bawić się nie będzie.

(Polko P L) #5

mario co ty się tak uczepiłeś jak ci się nie podoba to poco się rejestrowałes, jakby było tak jak mówisz to odrazu by się żucali ze niesłusznie komuś skasowali post w kturym są jakieś durnoty , bo jest przecież Wolność słowa" :shock: :shock: teraz i tak się żucają :? :? już sam nie wiem :o :o

(system) #6

po co robic wiecej praw jak juz jest ich duzo a tak powiem ze te twoje ostrzezenia dziwnie wygladaja bo nie sa pogrubione wiec mozesz je sobie ... :x no ......

(Adekuson) #7

Nic nie będzie wisiało w powietrzu jak będziesz grzeczny. Trochę kultury :?

(Stachan) #8

żadnych? :?

Możesz pisać nowe tematy

Możesz odpowiadać w tematach

Możesz zmieniać swoje posty

Możesz usuwać swoje posty

Możesz głosować w ankietach

Możesz wysyłać raport odnośnie tego posta do moderatorów w tym forum

jednak ma :stuck_out_tongue:

(:: MARIO ::) #9

ja sie nie czepiam, ino albo pisać można co sie chce, własna opinia itp. wszytsko zgodnie z regulaminem albo pisze sie wszystko jak leci, a moder wykasuje to co MU sie nie podoba :? wiec poco ostrzezenia :?

@lazikar no zobaczy, i co temat był zły :? normalny jak każdy!

Jasne, że niebede sie bawił, bo na TYM akurat forum masz przewage! Jesteś moderem!

(Stachan) #10

to oczywiście prowokacja ze strony Dark Dante :wink:

to jak KURCZOK jest Adminem :smiley:

(Asterisk) #11

:o :o

(Adekuson) #12

Ale Wy się zachowujecie. Szkoda słów :?

P.S. To było do userów jakby co :wink:

(:: MARIO ::) #13

ad1. Jasne, ze moge, ino jak bedzie z nimi coś nie ten teges, to znikną i nikt nie raczy o tym poinformować!

ad2. Jasne, i tez same znikaja posty!

(Adekuson) #14

Przesadzasz...

(Duch) #15

mówcie co chcecie, ale dla mnie kolega Dark Dante zrobił coś w stylu BULLS EYE :hahaha: =D> dla niego...

:: MARIO :: jesteś tu nie od dziś :expressionless: gdy jakiś czas temu ja zakładałem identyczne topici stałeś w opozycji i dziwiłeś się po co i na co :-s

"cenzura" jak była tak jest i nikt z nas na to nie wpłynie :slight_smile: wiele postów się napisało i sporo nerwór się straciło tylko po to żeby słyszeć co krok na jakich zasadach tu jestem etc.

dam ci dobrą radę weterana potyczek userowo - moderowych: niczego nie osiągniesz :slight_smile:

(lazikar) #16

Wiesz, co nie rozbrajaj mnie. Temat o alkoholu gdzie większość to userzy niepełnoletni do tego twoje teksty na SB ze jesteś w stanie wskazującym na spożycie. Do tego chwalisz się, że jesteś Moderem i u ciebie tego nie ma. Negujesz publicznie decyzje Moderatorów i nic sobie nie robisz z uwag, które do ciebie docierają.

Postanowiłeś się zbuntować. Wiem coś na ten temat, bo przez rok też byłem userem.

I jak byś chciał kulturalnie pogadać to idzie. Trzeba tylko chcieć.

(:: MARIO ::) #17

w, którym miejscu ?

Wchodze na forum, patrze mojego wczorajszego tematu brak, pisze posta z zapytaniem czemu i kto skasował , to jeden moderator edytuje post i cytuje odpowiedni dla niego pragment, komentujac co to ma wspolnego z temat, pisze dwa posty z odpowiedzia, i oba zostaja skasowane :?

@lazikar jestem za dyskuaj, ale gdy obie strony, moder i user, maja rowne szanse na wypowiedz!

(Asterisk) #18

Jesteś na forum wystarczająco długo by znać

i stosować pewne procedury.

Twoje zdziwienie przeczy jedynie moim założeniom.

(Adekuson) #19

:MARIO: Możesz się wypowiadać, ale nie obrażaj nikogo, zwłaszcza

Moderatorów! !!

(:: MARIO ::) #20

Przykro mi z tego powodu, widocznie wysnowasz błędne założenia!

Jestem na forum długo, znam regulamin, i co z tego, skoro prawidłowe posty i tematy zostaja skasowane!

@lazikar tu jest multum tematów, i jakos małolat czy nie sie wypowiada :?