Moze ustalmy jeszcze jakieś prawa

Zawsze cię szanowałem i szanuje dalej, nie pracuj proszę na to abym przestał tak o tobie myśleć.

Prosiłeś to masz… koniec dyskusji :stuck_out_tongue:

niech moder zamknie tema, wiecej do dodania nie mam!

a chcialbym jeszcze prosić, o uzasadnienie dodania mi +2 ostrzeżeń! na pw!

Ale z tego nie wynika, że go stosujesz w praktyce

I proszę skończyć wreszcie tą jałową dyskusję

Masz racje,jak ja zwracam uwage jakiemuś moderatorowi,żeby skasowali mój temat to sobie nic oni nie robią :o A jak już im zwrócisz uwage lub “NIBY” piszesz nie na temat to od razu każdy się rzuca i mi przesyłają na PW wiadomości…i dostaje ostrzeżenia…to jest bezsensu…jak tak będziecie robili to nie długo wszystkich profile skasujecie :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: I BĘDZIECIE SAMI NA TYM FORUM.Wiem,że zaraz moje wiadomość zostanie skasowana,ale mimo to ją napisałem tutaj…i pewnie zaraz moge się spodziewać kolejnego ostrzeżenia :cry: :cry: :frowning: :frowning:

Bo zwracasz taką uwagę w postach zamiast na PW.

Co wy z tym forum robicie panowie !!

Nie mogło by być tak jak było z miesiąc temu ?

:roll: :roll: :roll: :roll:

nie :slight_smile: wtedy nie dawali ostrzeżeń :PPP

Może. Wystarczy nie łapać ostrzeżeń. I bedziemy mieli jak przedtem. 8)

Widać po tym temacie jak ciągle wałujecie to samo. Nie uważacie że to bezsensu. Szczególnie osoby bez jakichkolwiek ostrzeżeń.

Wytłumaczenie jest proste - frustracja:

Definiując pojęcie frustracji należało by zaznaczyć że jest to w zasadzie synonim stresu. Sytuacje, w których człowiek nie może zaspokoić swoich potrzeb ze względu na napotykane przeszkody nazywamy sytuacjami frustracyjnymi. Reakcje na frustrację nie prowadzą do rozwiązania sytuacji, ale zmniejszają stan napięcia nerwowego i dlatego nazywamy je mechanizmami ochronnymi. Do mechanizmów ochronnych zalicza się: Fiksację - polegającą na uporczywym wykonywaniu tych samych czynności, mimo, że nie przynoszą one żadnego rezultatu.

Tutaj masz tekst źródłowy, który powyżej zacytowałem.

Ja tak uważam. :peace:

Stwórzmy dział do wylewania żali dla userów z ostrzeżeniami :hahaha:

Dobra przeszło, przepraszam jak komus pocisnąłem po rajtkach zabardzo, ale tak to czasem bywa, rożnica zdań!

Z drugiej strony chcialbym by moje posty nie były kasowane “od tak” bo sie komuś zachce :?

Zgadam się z tobą całkowicie mi też posty kasują.

dyskusja na temat kasowania postów byla juz 100 razy wałkowana i zawsze bezszwankowo wychodzili z niej modery 8)

A kiedy tak nie jest ?

wkońcu siła wyższa :wink:

ino oni musza rownież pamietać, ze na szacunek modera trza zapracować i odwrotnie :wink:

forum to użytkownicy, nie moders/admins :]

Pamietamy.

Jednak prośba do tych co mówią że posty giną. Przesyłajcie info na PW z linkiem i treścią. Zawsze można się dowiedzieć dlaczego. Postaram się też poruszyć temat pisania komentarzy po skasowanym poście.

a jak mi skasują caly topic, to jak mam przeslac linka ? PRTCscr nie bede robił :!:

Robisz teraz z igły widły.

nie robie wideł z igły tylko co mam wtedy zrobić ? Jak to udowodnic? Mało juz takich było przypadków ?

Wystarczy zapytać podając temat. Chłopie czy ty myślisz że jesteśmy tu po to aby kasować wszystko. Bzdety są kasowane.