Moze ustalmy jeszcze jakieś prawa

przecież wiem że nie jesteście po to by kasowac wszystko, ale kiedys też mi ktoś skasował temat. Dałem topic i sie w nim pytałem kto to uczynił ? Każdy mówił że nie miał nic z tym do czynienia. I jak mamy dojść do porozumienia ?

Od teg jest PW a nie zakładanie tematów. O tym cały czas mówie.

moze, temat, który zostaje skasowany, lądowal by w jakimś dziale, zablokowany, z komentarzem i uzasadnieniem :?

Moze być dział Archiwum, i pod forum Kasowane tematy :? oczywiście np. co tydzień mozna by czyścic :?

dokładnie ! A nie że topic leci w kosmos - (nie mówie tu o bezsensownych ) bez żadnego uzasadnienia :roll:

Jest to zawsze jakieś rozwiązanie. Nawet nie jest to zły pomysł. Choć z tym to do Liska raczej trzeba sie zwrócić. Zapytam go o to.

chyba doszliśmy do porozumiena :smiley: :smiley:

Zamknąc temat, zamknąć temat :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: Dyskusja (któraś z kolei) nie ma sensu. Nie piszmy głupot i będzie po staremu 8)

Myślę, że jak już to mowa tylko tematach kasowanych w całości. Wykorzystany do tego może być nasze Archiwum. Tworzenie nowego działu nie ma sensu. Musimy jednak poczekać na na decyzje.

Wiosna ludów, czy co? :wink:

Na zadane wcześniej pytanie odpowiadam: to typowy przerost formy nad treścią…przelewanie z pustego w próżne itd…

Nie róbcie drodzy userzy nagle z moderatorów inkwizycji… :slight_smile:

Krótko i węzłowato:

  • na temat przenoszenia przed usunięciem już rozmawialiśmy w innym wątku; decyzję podejmą admini po powrocie z weekendu majowego

  • nigdy na żadnym forum nie powinno się zakładać wątków z żalami do moderatorów - nie chodzi o zamknięcie komukolwiek ust a o przyzwoitość: jak zrzuciłem w młodości siostrę z trzepaka to mówiła o tym rodzicom i nie darła Rejtana na rynku w południe

  • niezaprzeczalnym faktem jest, że wykorzystanie ostrzeżeń przed jasnym określeniem ich celu było conajmniej niedopatrzeniem; błędem, który redakcja postara się naprawić czym prędzej

  • przepychanki na temat nadużywania przez modów władzy nie stanowią dobrego tematu i nigdy nie przynoszą nic dobrego - w takich sprawach (a napisałeś o tym Mario wielokrotnie) należy się skierować wyżej, w tym wypadku do liska, cebuli lub krogulca

  • od ustalania praw nie są wątki takie jak te a admini

Przynajmniej wydaje mi się, że tak powinno być w zdrowym organie społecznym jakim jest forum. :wink: