"mruganie" ekranu podczas przeglądania stron www!

Problem jest następujący:

podczas przeglądania stron internetowych ekran wyłącza się i wlącza ,dosłownie robi się czarny a po chwili znowu się wlącza.

Ekran nie mruga podczas ogladania filmów,gier etc.

Problem pojawia sie zarówno pod mozillą jak i operą,. Nie jest to napewno awaria monitora -sprawdzałem na drugim nowym i objawy są takie same.

Proszę o pomoc…jakieś sugestie.

Sprawdź odświeżanie ekranu monitora w sterowniku karty grafiki - ustaw na min 75 Hz.

Próbowałeś instalować najnowsze stery do karty graf. i najnowszego directX’a??

Zmiany częstotliwosci odswieżania nic nie wnoszą, ciagle to samo, a najnowsze sterowniki karty graficznej i directX to pierwsze co zrobiłem .

Zastanawaim sie czy nie ma to coś wspólnego z Macromedia Flash Player(nie wszystkie strony mrugaja a te przeładowane tak)…ale to tylko takie domysłu bo sam juz nie wiem.

a możesz napisać jaki masz konfig??

jaki monitor :?:

na jakim odswieżaniu pracujesz :?:

czy ma włączone opcje rozmagnesowanie (Degauss) :?:

Problem występował na monitorze CRT 17" 1 rozdzielczości 1024x768 we wszystkichczestotlwosciach odświerzania(60-85 Hz), obecnie pracuje na LCD w rozdzielczości 1280x1024 60 Hz . Po instalacji firmowych sterowników monitora wydawało mi się , ze problem zniknął… a jednak zdażyło sie to samo.Karta graficzna to MX 440 AGPx8.

Zrób porządek po sterach karty w systemie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Wgraj stery do płyty głównej.

Zastosuj do niej ster w wersji 56.72.

Z uruchom komenda dxdiag i zrób testy grafiki.

Jak dalej to samo sprawdź kompa na innej karcie grafiki - może ta pada.

Dzieki wszystkim

Zrobiłem tak jak polecił JNJN . wyczyściłem kompa za pomocą Driver Cleaner i jak narazie jest O.K. Jakby co to będę pisał :oops:

Jeszcze raz dzieki -wiedziałem, że na was mozna liczyć.