Na ile jest ban na dobrychprogramach?

bo działają na podobnej zasadzie jak nasz rząd , nie rozmawiają o tematach dla nich drażliwych , widząc że np . coś pada itp

Podpis sam nie wróci. Włączyć może go tylko któryś z administratorów.

Uprawnienia są ustawieniem i nigdy nie będą zmieniać się automatycznie (chyba że ktoś napisze odpowiedni MOD) zmieniać.

Zauważ jednak, że z jedna trzecia userów poprzez nieposłuszeństwo i nieznajomość regulaminu utraciła prawa do podpisu.

Adminów, którym “chce się” zarządzać uprawnieniami użytkowników forum mamy niewielu.

Pomyśl, co by się stało, gdyby nagle przynajmniej część takich użytkowników zaczęła się upominać o podpis… :shock:

Raczej do działu O forum…

Miałeś pecha… :stuck_out_tongue:

Mój podpis trzykrotnie musiał być zmieniany, by spełniał wymagania regulaminu.

Do tego o owy podpis upominał się moderator, który uchodzi za dosyć surowego i konsekwentnego. :wink:

Niektórzy po banie dają sobie spokój, ale widziałem już przypadki, gdzie user z wiernością Azora czekał kilka mies. na zdjęcie bana, albo z uporem maniaka co godzinę wracał na nowym koncie. Są ludzie i ludziska.

Co do podpisu - już widziałem bannerki o rozdzielczości 1024x768 w sygnie (sic!), więc nic mnie nie zdziwi.

no tak… uważam że jakaś część żółtych ostrzeżeń jest przyznana w sposób nieprzemyślany, oczywiście w 99% w sposób słuszny… jeśli ktoś nawywija a potem ma problem z kompem i nie może napisać w celu uzyskania pomocy to w sumie jego problem

“”"“Co do podpisu - już widziałem bannerki o rozdzielczości 1024x768 w sygnie (sic!), więc nic mnie nie zdziwi.”"""

no na innych forach widziałem dość duże… wiem że chodzi o czytelność forum ale bez przesady

ciekaw jestem jak wygląda logowanie adminów i ich dostęp do tych wszystkich opcji których my nie mamy… czyli bany, podpisy, przenoszenie postów itp

Czyli co… Napisać np. do Tomka lub Cebuli i przedstawić sprawę jak facet facetowi? 8)

http://www.phpbb.com/support/documentat … _panel.php

Przenoszenie postów raczej jest obowiązkiem moderatorów. :wink:

Poza tym warny odejmować też mogą tylko administratorzy.

jeśli ąz tak zależy Ci na podpisie… z drugiej strony jeśli znowu coś wymyślisz to też się z nim pożegnasz

Lepsze nic w podpisie niż mało przyjemny czerwony napis :smiley:

W takim razie proszę o włączenie mojego podpisu :wink:

Swoją drogą mój podpis, który został zablokowany (nie wiem czemu, nikt mi tego nie wytłumaczył :? ) to była linia o wielkości max. 400x15 pikseli (nie pamiętam już dokładnie).

Zbiorowa petycja może? :smiley:

nie dostałeś na PW powodu usunięcia podpisu?

Chyba to wystarczające wytłumaczenie.

swoją drogą ciekawe że za podpisy nie daje się ostrzeżeń tylko się ten podpis wyłącza

No bo przed owym wyłączeniem informuje się użytkownika, że jego podpis łamie regulamin.

Ignorujesz prośby :arrow: tracisz podpis na zawsze. ;]

Nigdy podpis nie jest wyłączany od tak sobie. Zawsze najpierw jest wysyłana prośba o dostosowanie go do wymogów regulaminu. Dopiero kiedy user taką prośbę oleje, zostaje mu zablokowany podpis (no i w moim przypadku, dostaje warna za zignorowanie prośby moderatora).

chyba dokładnie taka sytuacja mnie spotkała kiedyś… teraz pamiętam… nie dostosowałem się do zaleceń… ale cóż niektórzy lubią robić coś na przekór…

Mówisz o sobie? :lol: Zapewne tak. Świadczą o tym choćby “żółte plamki” przy profilu :stuck_out_tongue:

i dostaje bana na serwerze :twisted:

może nie każdego da się wyłuskać…