Na jakie GRY oczekujecie w 2007r

Założyłem ten temat bo jestem bardzo ciekaw waszego zdania… na jakie gry czekacie z niecierpliwością w tym roku . I zastanawiam się czy ten rok będzie tak samo genialny jak ubiegły co do hitów GIER …na PC i na Konsole >>>>

:smiley: :slight_smile:

Ja to w sumie czekam jak na razie na dodatek Do World of Warcraft który ma się pojawić 16 stycznia.

A tak to ciekawi mnie polska gra Wiedźmin czy dorówna chociaż gothicowi.

Mnie też to bardzo ciekawi czy Wiedżmin będzie taki dobry jak go pisują…

Wiedzmin,ciekawe czy będzie dobry,będzie miał dobrą cenę,miej niż 200 zł,i rozsądne wymagania

Enemy Territory: Quake Wars - jeżeli wyjdzie w 2007 :!:

ja czekam na Halo 3 ;]

Super gra … ja też na nią czekam z niecierpliwością >>>

stalker

na żadną, chyba, ze kompa rozbuduje to już wyszła gra, na którą czekałem, a mianowicie Splinter Cell Double Agent.

Stalker …to dopiero gra >>>> :smiley: Ale jakie ma ostre wymagania…

wymagania duże,ale zobaczymy za jakiś czas co powie na to mój pc ;D

Tak właśnie ja raczej bym musiał sobie zmienić kartę graficzną na lepszą>>

Assasin Creed i Tomb Raider:Aniverssity

Nie wiem czy w tym roku ma wyjść ale GTA 4 :mrgreen:

CRYSIS

ja czekam na skate

ja czekam na GTA4, Crysis

tam zbieram na XBOXa 360 bo nie mam sensu kompa robudowywać gdzie mi to wyjdzie 2x niż ta konsola

Ja czekam na Assassin’s Creed i na Wiedźmina.

Oczywiście na Stalker Shadow of Chernobyl (może będzie godnym następcą HL2), HL2 Episode Two i Team Fortress 2, GTA4 (jeśli wyjdzie), Crysis, po trailerach Assassin’s Creed(następca PoP), Test Drive Unlimited (PGR3 na kompa), Medal of Honor: Airborne, GRAW2 (nie wiem czy słusznie),Brothers in Arms: Hell’s Highway, Nowy Tomb Raider,Stranglehold, Bioshock, Halo 2,

Kane and Lynch: Dead Men, Haze, They Hunger: Lost Souls i polskie Chrom 2 i Dead Island (oby techland się postarał bo CoJ wyszło im całkiem dobrze).No i jeszcze PES7 :stuck_out_tongue: .

P.S.2 Troche się tego zebrało :stuck_out_tongue: . Moje oczekiwania są duże :D.

GTA4, CoD3 (chciałbym żeby wydzedł na PC) i może jakiś nowy NFS bo carbon był strasznie krótki, dobrz że gra wieloosobowa wynagradza krótki tryb kariery!