Na jakie GRY oczekujecie w 2007r

(CwAnKi <@>) #1

Założyłem ten temat bo jestem bardzo ciekaw waszego zdania.... na jakie gry czekacie z niecierpliwością w tym roku . I zastanawiam się czy ten rok będzie tak samo genialny jak ubiegły co do hitów GIER ......na PC i na Konsole >>>>

:smiley: :slight_smile:

(Shawn Michaels) #2

Ja to w sumie czekam jak na razie na dodatek Do World of Warcraft który ma się pojawić 16 stycznia.

A tak to ciekawi mnie polska gra Wiedźmin czy dorówna chociaż gothicowi.

(CwAnKi <@>) #3

Mnie też to bardzo ciekawi czy Wiedżmin będzie taki dobry jak go pisują...

(Johny) #4

Wiedzmin,ciekawe czy będzie dobry,będzie miał dobrą cenę,miej niż 200 zł,i rozsądne wymagania

(Sasquatch) #5

Enemy Territory: Quake Wars - jeżeli wyjdzie w 2007 :!:

(Tomulus2) #6

ja czekam na Halo 3 ;]

(CwAnKi <@>) #7

Super gra ..... ja też na nią czekam z niecierpliwością >>>

(artide2) #8

stalker

(M Kupczynas) #9

na żadną, chyba, ze kompa rozbuduje to już wyszła gra, na którą czekałem, a mianowicie Splinter Cell Double Agent.

(CwAnKi <@>) #10

Stalker .....to dopiero gra >>>> :smiley: Ale jakie ma ostre wymagania....

(artide2) #11

wymagania duże,ale zobaczymy za jakiś czas co powie na to mój pc ;D

(CwAnKi <@>) #12

Tak właśnie ja raczej bym musiał sobie zmienić kartę graficzną na lepszą>>

(pozdro) #13

Assasin Creed i Tomb Raider:Aniverssity

(Ford Fokus) #14

Nie wiem czy w tym roku ma wyjść ale GTA 4 :mrgreen:

(Ramirez1) #15

CRYSIS

(Karolo010) #16

ja czekam na skate

(Pax555) #17

ja czekam na GTA4, Crysis

tam zbieram na XBOXa 360 bo nie mam sensu kompa robudowywać gdzie mi to wyjdzie 2x niż ta konsola

(Michalowski Marcin) #18

Ja czekam na Assassin's Creed i na Wiedźmina.

(Mop Daniokloc) #19

Oczywiście na Stalker Shadow of Chernobyl (może będzie godnym następcą HL2), HL2 Episode Two i Team Fortress 2, GTA4 (jeśli wyjdzie), Crysis, po trailerach Assassin's Creed(następca PoP), Test Drive Unlimited (PGR3 na kompa), Medal of Honor: Airborne, GRAW2 (nie wiem czy słusznie),Brothers in Arms: Hell's Highway, Nowy Tomb Raider,Stranglehold, Bioshock, Halo 2,

Kane and Lynch: Dead Men, Haze, They Hunger: Lost Souls i polskie Chrom 2 i Dead Island (oby techland się postarał bo CoJ wyszło im całkiem dobrze).No i jeszcze PES7 :stuck_out_tongue: .

P.S.2 Troche się tego zebrało :stuck_out_tongue: . Moje oczekiwania są duże :D.

(system) #20

GTA4, CoD3 (chciałbym żeby wydzedł na PC) i może jakiś nowy NFS bo carbon był strasznie krótki, dobrz że gra wieloosobowa wynagradza krótki tryb kariery!