Na jakie GRY oczekujecie w 2007r

Wiedźmin… choc po tych modelach to za dużo sie nie spodziewam :slight_smile: ale może kilka godzin przy nim strace;)

UrBaN > Ty to masz dopiero oczekiwania << ciekawe czy się spełnią >>

Call of Duty 3 na PC :]

No nie wiem czy się doczekasz … ale warto spróbować >>

Też mam taka nadzieje :]

Tak właśnie myślałem … może ktoś ma inne Propozycje >>>>

Złączono Posta : 05.01.2007 (Pią) 22:37

Niech ktoś … coś doda od siebie << żeby temat się rozkręcił <<<

Ja czekam na GTA 4 ale kiedy ta gra wyjdzie na sprzedasz :o

GTA4, MotorStorm w wersji europejskiej. :stuck_out_tongue: i ocz. Ps3 do tego. :smiley:

Ps. gta 4 ma wyjść pod koniec roku 2007 na ps3 i x360 o pc nic nie wiadomo, ciekawe jaki będzie multi. :smiley:

Duken Nukem Forever ? :lol:

gta4 .>>>> pewnie będzie ful wypas >>> a co do gta4 na PC to pewnie będzie maiło super wymagania i zagrają ci co będą mieć wypasy kompy>> :frowning:

ja tam zbieram na XBOXa 360 i na niego kupie GTA4, bo na PC nie ma sensu a PS3 troche jest słaBSZY OD XBOXa

Skąd wiesz? Powiem jedno nie wiem jak R* zmieści gta4 na płytę dvd, gow ma 6.7 GB a GTA4 będzie miało na pewno wiecej niż 9GB a za takie coś jak 3 płyty dvd to jadziękuje.

Cytuję Kojimę:

taa… blu-ray ma mieć od 20 do 100GB lecz czytnik będzie kosztował powyżej 850$ (2527.305zł) czyli więcej niż niektóre komputery i konsole X360.

I dla oglądania filmów z krążka będzie potrzebny procesor z zegarem ok. 3.0GHz. Więc o blu-ray możemy na chwile zapomnieć…

Jak R* wydała by gre nawet na pięciu dvd to i tak większość fanów by kupiła gre…

To tylko wydłużą instalacje lecz w graniu nie przeszkadza… :stuck_out_tongue:

Na STALKER Shadow of chernobyl od 2004 r. juz czekam :frowning: :evil:

ja też czekam i coraz bardziej jestem przekonany,że ta gra w ogóle nie ujrzy światła dziennego

Nie chodzi mi o PC, tylko konsole.

Co skąd wiesz ?

GTA4 może być na wielu DVD i tak każdy je kupi bo wszyscy wiedzą że to bdb gra

Nie wiedzą, bo gra jeszcze nie wyszła :stuck_out_tongue: Nawet zapowiedzi nie ma.

Masz rację Pax …>>>. to jest bardzo dobra gra i na pewno wszyscy ją będą chcieć kupić …

Czekam na więcej wstawek …na jakie gry czekacie >>

Skąd wiesz że X360 jest lepszy od PS3?

Ps. Pax nie wiem czy będzie ci sie chciało zmieniać płytę po dojechaniu do jakiegoś miasta. :stuck_out_tongue: