Na jakie GRY oczekujecie w 2007r

lol

A od kiedy w trakcie jakiej kolwiek gry trzeba zmieniać płyty :o

właśnie w ogóle już była zapowiedź GTA4 pare dni temu, że ma byc też śnieg, jak by to ma być kontunuacja GTA3 wyjdzie na 100% na XBOXa i PS3 i tam wiele innych

a co do XBOXa a PS3 wd mnie jest lepszy od PS3

jak porównywałęm procki, karte graf, RAM, jedynie w PS3 fajny jest blu-ray ale strasznie drogi i przez to konsola jest droga jak widać

Ja już na nic nie czekam bo:

1. Dość już mam kolejnych kontynuacji z dopiskiem 4, 5, 6 … 9… etc.

2. Pęd ku lepszej grafice wyciskającej z komputera siódme poty wcale mnie nie rajcuje. Podobnie zresztą jak perspektywa zmiany sprzętu z powodu wymagań “nowych” (a jednak niczego nowego merytorycznie nie oferujących) gier.

3. Wydaje mi się, że we wszystko w życiu już grałem (mam na myśli oczywisćie styl i gatunek gry, tematykę itd. a nie konkretne tytuły).

Po prostu już mnie to nudzi i od jakichś 2 lat bardzo rzadko sięgam w coś nowego (ostatnio jest to " X3 Reunion")

Gdzie masz tą zapowiedz? Tzn jak porównywałeś w liczbach? Ludzie jak oni wami manipulują… n/c

tu masz ta zapowiedź

http://gtasiteftp.free.fr/Asmo/Newsy/psmjanuary.jpg

no a porównac to masz

XboX 360- procek 3,2GHz (trzyrdzeniowy), 512 GDR3 RAM, karta grafiki ATI 500Mhz

PS3- procek 3,2GHz, 256 GDR3 RAM, karta grafiki GF 550 MHz

jedynie co wynika że PS3 ma lepsza grafe trochu

i jak dzsiaj czytałem na grywp.pl może będzie PS3 bez blu-ray’a ale to rzaczej nieoficjalne, bo wtedy bysmy zaoszczędzili o jakieś 600-700 zł na PS3

Ja czekam na Stalker,Fifa 08, Diablo III, Gta IV ina Crysis

Crysis >>> Unreal Tournament 4 >>> GTA 4 >>> PES 7 >>> FM 2008 Ale to już 2 połowa roku :smiley:

Ta wiadomość o Gta4 …szkoda że po angielsku <

[quote name=CwAnKi <@>]Ta wiadomość o Gta4 …szkoda że po angielsku <<

Nie wiem czy to czytałeś, ale to nie jest zapowiedź tylko snucie teorii jak to GTA 4 będzie wyglądało…

no to ala zapowiedź jak to będzie gra wyglądała ;p

Oczywiscie na nową wersje SAPERA z Visty :slight_smile:

W Viście jest dużo lepsza gra, trzeba malować myszką ściany od których sie odbija kulka i trzeba ją tak doprowadzić do dziury :stuck_out_tongue: Nawet nie wiem czy tam jest saper :stuck_out_tongue:

Raczej zgadywanka jak ta gra będzie wyglądała. Wystarczy przeczytać pierwszy akapit:

Masz rację, świetna gierka :slight_smile:

A ja oczekuję na: GTA4, Crysis, Stalker oraz na sprzęt który to udźwignie :slight_smile:

Czytaj dokładniej, ps3 ma procka siedmiordzeniowego było by osiem ale jeden zablokowany. Co do ramu tak ma 256 ale razy 2 (dla grafiki 256GDDR3 700Mhz, i dla procka 256XDR pracujący z częstotliwością 3,2 GHz!) a X360 ma tylko 500Mhz dla całej kości.

Ps. Dobra, bo fanboyami zostaniemy.

Piszcie … dalej o swoich tytułach gier w tym roku… Pozdro :slight_smile: