Nadinstalowanie Windows Seven

Witam,

jakiś czas temu zainstalowałem sobie windows 7 (final release), w angielskiej wersji językowej.

Teraz pojawiła się dla mnie dostępna wersja Polska tego systemu, a co za tym idzie chciałbym się dowiedzieć, czy mogę jakoś nainstalować ją na obecnie zainstalowany system (coś jak naprawa instalacji), w taki sposób, aby zmienił się język systemu, ale nie zniknęły moje pliki i informacje o zainstalowanym oprogrmaowaniu?

Pozdrawiam

Jaką wersję Windows 7 posiadasz (Home Premium, Professional etc.) ?

Jaką masz edycje systemu? W Windows 7 Ultimate można pobrać Polski Language Pack z poziomu Windows Update.

Sry ze nie napisałem… wersja jest Pro, więc language pack odpada…

Niekoniecznie, przeczytaj te tematy podany jest w nim sposób instalacji Language Packa:

czy-mozna-zainstalowac-polska-wersje-angielska-t357443.html

problem-instalacja-spolszczenia-win-professional-x64-t349195.html

O cholerka… zdolne chłopaki widzę tu siedzą :slight_smile: dzięki za info… zaraz wypróbuje :slight_smile:

Z opisu wnioskuję, że masz Windows 7 Professional z MSDN Academic Alliance albo po prostu z MSDN. Wiem na pewno, że w MSDN AA jest teraz także polska wersja językowa Windows 7 Professional, więc możesz go pobrać.

Że tak siebie zacytuję siebie:

Wiem, że jest… stąd oryginalne pytanie :slight_smile: interesowało mnie właśnie czy mogę to jakoś nadinstalować bezkolizyjnie. Opcja z language packiem pod wersją pro brzmi jednak lepiej… Anyway… dzięki za posta…