Nagłe odrzucenie licencji Windows 7

Witam,

W styczniu kupiłem sobie na eBay Win 7 Ultimate box, zafoliowane, ze wszystkimi naklejkami, hologramami… wszystko wyglada ok i nie dawałe żadnych powodów żeby podejżewać go o “fake”. W styczniu rejestracja poszla gładko, wszystko ok… do wczoraj kiedy nagle okazało się że klucz którego używam jest zarejestrowany do innego kompa w związku z czym używam nielegalnej wersji. Miał ktoś podobną sytuację? Zgłosiłem to wczoraj do MS, pewnie przyjdzie mi poczekać kilka dni ja jakąs konkretną odpowiedź…

Ile zapłaciłeś za ten system? Linka do sprzedawcy możesz wkleić?

Poczytaj (i obejrzyj) to:

http://uwaga.tvn.pl/27026,news,nielega … ortaz.html

Jeżeli w dziwnie niskiej cenie kupiłeś to poczytaj też tu:

licencja-windows-jakiej-zasadzie-dziala-t439260.html

Skąd wiesz, że klucz którego użyłeś został aktywowany na innym komputerze?

Próbowałeś aktywacji telefonicznej?

:roll:

Cedar:

Koleś miał pokaźną ilość komentarzy… cena też nie była super okazyjna, a to co dostałem nawet jeśli jest podróbką, jest wyjątkowo dobrze zrobioną kopią

SilberPunk:

Taka mam wiadomość po tym jak próbuje walidować on-line: "Twoj klucz jest zarejestrowany na innym kompie, Kup nowy ", nie próbowałem dzwonić jeszcze bo to się stało wczoraj “mocno” wieczorem… a zadzwonie bardziej około południa… i dam znać jak poszło.

Dzięki

Ja kupiłem swojego Windowsa 7 w Sklep-MS.pl i też pisze mi coś podobnego. Powód? Przekroczona ilość aktywacji internetowych. Po prostu zbyt często przeinstalowuje system i za którymś razem napisało mi, że jest zainstalowany na innym kompie. Zadzwoniłem do MS, automat zapytał na ilu komputerach zainstalowany jest ten produkt. Wcisnąłem 1 i podało mi klucz aktywacji.

A poza tym, co wyżej zostało napisałane, jeżeli faktycznie padłeś ofiarą oszustwa, możesz zgłosić ten fakt do M$ i otrzymać od nich legalną wersję systemu (oczywiście jeżeli wszystko udowodnisz i Twoja reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona).