Nagłe odrzucenie licencji Windows 7

(Ldembowski) #1

Witam,

W styczniu kupiłem sobie na eBay Win 7 Ultimate box, zafoliowane, ze wszystkimi naklejkami, hologramami... wszystko wyglada ok i nie dawałe żadnych powodów żeby podejżewać go o "fake". W styczniu rejestracja poszla gładko, wszystko ok... do wczoraj kiedy nagle okazało się że klucz którego używam jest zarejestrowany do innego kompa w związku z czym używam nielegalnej wersji. Miał ktoś podobną sytuację? Zgłosiłem to wczoraj do MS, pewnie przyjdzie mi poczekać kilka dni ja jakąs konkretną odpowiedź...

(Cedar) #2

Ile zapłaciłeś za ten system? Linka do sprzedawcy możesz wkleić?

Poczytaj (i obejrzyj) to:

http://uwaga.tvn.pl/27026,news,,nielega ... ortaz.html

Jeżeli w dziwnie niskiej cenie kupiłeś to poczytaj też tu:

licencja-windows-jakiej-zasadzie-dziala-t439260.html

(SilberPunkt) #3

Skąd wiesz, że klucz którego użyłeś został aktywowany na innym komputerze?

Próbowałeś aktywacji telefonicznej?

:roll:

(Ldembowski) #4

Cedar:

Koleś miał pokaźną ilość komentarzy... cena też nie była super okazyjna, a to co dostałem nawet jeśli jest podróbką, jest wyjątkowo dobrze zrobioną kopią

SilberPunk:

Taka mam wiadomość po tym jak próbuje walidować on-line: "Twoj klucz jest zarejestrowany na innym kompie, Kup nowy ", nie próbowałem dzwonić jeszcze bo to się stało wczoraj "mocno" wieczorem.... a zadzwonie bardziej około południa.... i dam znać jak poszło.

Dzięki

(Thunderbolt) #5

Ja kupiłem swojego Windowsa 7 w Sklep-MS.pl i też pisze mi coś podobnego. Powód? Przekroczona ilość aktywacji internetowych. Po prostu zbyt często przeinstalowuje system i za którymś razem napisało mi, że jest zainstalowany na innym kompie. Zadzwoniłem do MS, automat zapytał na ilu komputerach zainstalowany jest ten produkt. Wcisnąłem 1 i podało mi klucz aktywacji.

(fiesta) #6

A poza tym, co wyżej zostało napisałane, jeżeli faktycznie padłeś ofiarą oszustwa, możesz zgłosić ten fakt do M$ i otrzymać od nich legalną wersję systemu (oczywiście jeżeli wszystko udowodnisz i Twoja reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona).