Nagrywarka USB lub Podstawka do laptopa

masz duży wybór dousznych tzw. pchełek ze stajni KOSS-a i Sennheiser-a :wink:

Możesz podać przykłady?

Masz do wyboru, nie wiem ile masz kasy do wydania na słuchawki więc masz:

Sennheiser

http://www.ceneo.pl/Sluchawki_douszne;0 … -36321.htm

KOSS

http://www.ceneo.pl/Sluchawki_douszne;0 … -36323.htm

Znalazłem takie które by mi nawet odpowiadały. Mam tylko pytanie - one wszystkie mają dożywotnią gwarancję? A jeśli tak to jak to wygląda? Czy ta gwarancja dotyczy także np. urwania kabelka? I co mam zrobić jak zdaży m i się z nimi wypadek - muszę je odsyłać czy mogę zwrócić się do np. Media Marktu?

dożywotnia gwarancja to dokładnie oznacza, do czasu kiedy dany produkt będzie produkowany. nie obejmuje również uszkodzeń powstałych w wyniku zdarzeń losowych, niewłaściwego posługiwania się czy przechowywania.

Czyli tak naprawdę to ta dożywotnia gwarancja to taki pic na wodę? Bo wiadomo, czasem słuchawki będą musiały znieść ciężki pobyt w kieszeni czy gdzieś w jakimś plecaku. Pisałem jak chcę ich używać.

I mam takie pytanie - czy te słuchawki nie rozlecą się po pewnym czasie użytkowania? Zapewne nie będą miały idealnych warunków pracy, no ale też nie zamierzam po nich skakać czy deptać. Normalnie gdzieś będą leżały w plecaku a w drodze powrotnej do domu włączę sobie muzykę.

Bo powiem szczerze, że miałem już kilka słuchawek za 5 czy 6 złotych i niestety używanie po kilku dniach kończyło się ich awariom. Teraz chcę zainwestować raz ale w lepszy sprzęt. Nie chcę wydawać kto wie jakich pieniędzy, ale mogę dać trochę za to, żeby działały, a nie rozlatywały się. Dlatego na pierwszym miejscu stawiam ich wytrzymałość,a dopiero potem jakość muzyki jaką z nich usłyszę.

Jakość dźwięku i wykonania często idzie w parze.

Wolisz słuchawki kanałowe typu Philips She 9500, pchełki typu Sennheiser MX500, czy może jednak zdecydujesz się na większe słuchawki typu Koss Porta Pro / Sennheiser PX100 (one są składane i mieszczą się spokojnie w kieszeni, o swoich PX’ach mogę powiedzieć, że są bardzo wytrzymałe)?

Dodatkowo jak temat tak zszedł, to możesz sobie spojrzeć na interesujące Cię tematy w viewtopic.php?f=19&t=276710