Najbardziej klimatyczna gra

Tego tematu chyba jeszcze nie było - najbardziej klimatyczna gierka - pisać jaka i DLACZEGO !!

Mi najbardziej zaimponowała Civ2 Test of Time (Próba Czasu) i stare Earth 2150 :slight_smile:

W ToT jest niesamowite menu gry,mroczny klimat, jedyne takie w całej serii,a Earth ma te jednostki i też menu…

Gorky 02 polska produkcja gra z gatunku skradanek niezła grafa fajna i dosc ciekawa fabula gry do tego poczatkowe misje na zewnatrz budynkow sa super, akcja dzieje sie na antarktydzie :slight_smile: burza snieżna dodaje realizmu ale zeby gra poszla to trzeba miec dosyc mocny sprzet :smiley: dosyć fajnie stworzona jeden minus to dosć krotka.

druga gra godna polecenia to Medal of honor wojna na pacyfiku istna perełka grajac mozna sie czuj jakbysmy rzeczywiscie byli na froncie :lol: do tego grafika jest na najwyzszym poziomie realizmu dodaje fakt trafienia w postać lub wybuchy granatow lub bomb jednakze to co jest minusem to dosyc glupkowate zachowanie sie przeciwnikow ktorzy dzialaja dosyc szablonowo ale za to my mozemy sie z nimi pobawic :smiley:

  • Half Life ( pierwsza oraaz druga czesc )

  • Far Cry

  • Command & Conquer - uwielbiam klimat w tej grze

  • Riddick - mile mnie zaskoczyl

  • UNREAL

  • oczywiscie najlepsze z tego wszystkiego GTA ( cala seria )

Dla mnie:

  • Deus Ex,

  • Trzecia część GTA

:slight_smile: :slight_smile: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :smiley:

Ale CZEMU? Pisać mi tu DLACZEGO, no… :?

MuOnline, Soldat, GTA: VC, GTA: SA ;].

Blade of Darkness. Moim zdaniem najbardziej klimatowa gierka, bodajże hiszpańska.

Rise Of The Triad (stara jak swiat, za muzykę i klimat),

Half Life (obydwie, za fabułę, zagadki, klimat)

Alien vs Predator 2 (za klimat, atmosferę zagrożenia)

Mafia (KLIMAT, FABUŁA, MISJE)

Quake 1 i 2 (Klimat)

CAROM3D - wystarczy zagrac i widac dlaczego jest the best :!:

Uptade:

W Lipcu minie rok czasu jak w nią kaczam. To chyba wystarczajacy argument - jeszcze mi sie ani troche nie nudzi.

ludzie kurde - dajcie jakies argumenty dlaczego tak uwazacie !!

najbardziej klimatyczna… to chyba Far Cry bo klimat tropikalny więc wiadomo słoneczko dobrze wpływa na samopoczucie :lol:

Half - Life to już klimat raczej umiarkowany, chociaż tam też świeci ładnie :rotfl:

no oczywiście Unreal tam też zdecydowanie przeważa słoneczna pogoda…

polecam z całą odpowiedzialnością… wspaniałe gry i w dobrym klimacie :lol:

Baldur’s Gate 1 i 2. Świetna wciągająca fabuła, klimat, muzyka i oczywiście grywalność. Gra wciąga jak bagno :slight_smile:

A poza Baldursami to:

Icewind Dale 1 i 2

Wszystkie części Heroes of Might and Magic

Starcraft

Jesli chodzi o meritum, to wciągnął mnie Baldur’s Gate - cała seria. Wyjaśnienie jest proste. Uwielbiam gry RPG - długie, nieliniowe i z dobrze rozwiniętym systemem awansu postaci.


monczkin

Unreal,Far Cry,i RTSy Earth The Moon project - jest tam budowanie pojazdów wojskowych transportowców,zapór,zdobywanie pieniędzy na badania naukowe,wykonanie róznych zadań zniszczenie wrogich pojazdów,szukanie agentów i ratowanie ich,wydobywanie surowców

Hmmm, właśnie, zapomniałem o najlepszym erpegu w jakiego grałem

Icewind Dale II - dlaczego klimat - MUZYKA :!: Po prostu boska…

Half-Life 1 & 2 - Świetna fabuła

SystemShock2 - Groza, duchy, zombi itp. :slight_smile:

Unreal Tournament - Muzyka, stylistyka, sposób rozgrywki.

America’s Army i Ghost Recon - Realizm.

Zapomniałbym o Call of Duty, zarówno zwykłe jak i UO, wymiata ;].

Nic nie może się równać z serią Baldur’s Gate. Nastrój jaki stwarzała muzyka i postacie które na swój indywidualny sposób reagowały na nasze poczynania kreowały taki klimat że niewiele gier do tej pory mogą się z tym równać.

Half-Life 1 - zarąbisty klimat, wiele wieczorków się na tym zmarnowało :]

Magic The Gathering - bo nie trzeba kupować kart :stuck_out_tongue: :lol:

Transport Tycoon - niby nic się nie dzieje, ale ta gierka ma w sobie to coś :]

no i oczywiście gierki wszechczasów… Fallout 1 i 2, już nie wiem ile razy te gry przechodziłem :smiley:

UPDATE

zapomniałem o Dungeon Keeper 1 - ta gierka to miała niesamowity klimat, grałem tyle samo razy co w Fallout’y ehehe

F allout 2 - za niesamowity klimat wojny postnuklearnej, nieliniowość fabuły

B aldurs Gate 2 - za niesamowity rozmach gry, za świat który “żyje” swim życiem, za epicką historę o dziecku boga mordu - Baala

D iablo 2 - za grywalność i battle.net

M ax Payne - gierka która wprowadziła mnie w niesamowity klimat, grafike i Bullet Time