Najbardziej klimatyczna gra

  • Unreal

  • Quake

  • Half-Life

  • GTA

  • NFS

  • Far Cry

  • Command & Conquer

  • Warcraft

  • FIFA :smiley:

  • Medal of Honor

  • Colin McRae Rally

  • Doom

The Punisher zdecydowanie. Tego klimatu nic (jak na razie) nie przebije.

:arrow: Bladur’s Gate

:arrow: Diablo II

:arrow: Unreal.

przemokg :-k a gdzie tu klimat:

:roll: :-s

No ja jestem za Max Paynem 1 i 2

/cenzura/ gierki… szczegolnie jak wszyscy w domu juz spia… a ty /cenzura/ po wrogiach :D:D:D:D Polecam kazdemu

Mafia the city of lost heaven :smiley: sper klimat fajna fabuła spoz grafika

Zapomniałem jeszcze o Championship Managerze. Niby same literki i cyferki, ale niemożna się oderwać od komputera.

Far Cry

Gta SA i VC

i oczywiscie niezapomiany klimat MAFIA 8) kocham ta gre :wink:

Dla mnie grą, która posiada niezapomniany klimat jest trochę niezauważona i niedoceniana gra Shadowman. Lubię ją za muzykę, fabułe, oraz klimat, który jest niepowtarzalny.

Alien Vs. Predator!

Omal zawału można dostać jak sie człowiek wczuje w tego marinsa !

MDK 2-muza i pomysły

Unreal i Unreal Tournament w 2002r :lol: mi się podobaŁ klimatem

Riddik bo posiada klimatyczny interface (a raczej jego brak-plus za to!).

Psi ops bo moce psi są pssiiiiik…niezłe :slight_smile:

DN3D-bo jedyny w swoim rodzaju, żadna inna gra nie posiada go nawet w najmniejszym stopniu.

Far Cry najlepiej jak potworki się na nas czają bbrrrr

Myśle,że GTA VC lub Age of Mythology

Ja uważam że te nowe gry już nie posiadają takiego klimatu jak starsze. Teraz robią jakieś super efekty graficzne a o klimacie zapominają. Mi bardzo spodobał się klimat Call Of Duty. Sczególnie w misji pod Stalingradem aż się kuliłem przy kompie :stuck_out_tongue: Poczułem się jak na prawdziwej wojnie :smiley:

Najbardziej klimatyczny w moim skromnym przekonaniu, był Thief-The Dark Project.

Dlaczego? Nastrój gry nie równał się z niczym z tamtych czasów i okolic, komentarze Garreta były idealnie dopasowane do jego postaci. Pamietam, że grając nocą ze słuchawkami, były momenty, kiedy w przyczajony w ciemności, fizycznie wstrzymywałem oddech w momencie, kiedy koło mnie przechodził strażnik, albo inne zombie… Chyba nic po tej grze nie budziło we mnie tyle emocji.

Ktoś już wcześniej wspomniał tez Alien vs Predator. Z tym się również zgodzę… Grając jako Marines bałem się “jak sk…syn”. Oglądając film śmiałem się z postaci w nim pokazanych, że biegając po bazie prawie cały czas tyłem i strzelając we wszystko postępują nieprofesjonalnie… Jak sobie pograłem, to zrozumiałem, że inaczej się nie da. Dla odmiany, grając jako Alien… podreperowałem swoje fobie przed różnymi strachami z ciemności… to ja byłem takim strachem, i to ja “wymiatałem”. W multiplayerze nie wyobrażam sobie grania inną postacią…

Soul Reaver 1 (ewentualnie 2) - to jedna z niewielu gier tpp które mają _klimat_ . I takiego poczucia rosnącej potęgi nie miałem chyba w żadnym rpgu :D. Takiej fabuły i takiej muzy nie miała żadna gra.

No i trzeba wspomnieć “System Shock 2” - co prawda byłem za cienki żeby ją skończyć - ale w tej grze można naprawdę się bać . Ciekawe jaki wpływ na to ma fakt, że przeciwnicy pojawiali się praktycznie w nieskończoność, a amunicja nie. Włąsciwie nigdzie nie jest bezpiecznie, nigdzie nie można się zatrzymać :smiley:

Warcraft III-niesamotiwty klimat,super gra,twórcy gry się postarali :smiley:

Warcraft III:The Frozen Throne-to samo co warcraft III

Dla mnie Najdłuższa podróż ( super sie w nią gra, zwłaszcza w zimie, Aztec, Gta 3 fajny “mocny” klimat, Driver 1, 2 - fajnie sie gra wzwłascza po południu :P, Gothic jeden ( też klimat był hiperowski ), Mdk ( humor i fajna strzelanka ),Worms 2 ( znów humor i ciekawość rozgrywki ), oraz Harry Potter i więzień… fajnie było biegać po Hogwarcie :slight_smile:

CALL OF DUTY

Half Life 1, 2- Far Cry

  • UNREAL

  • GTA VC i SA