Najgorsza marka telefonii komórkowej

Weług mnie najgorszym telefonem z tych tutaj podanych jest Philips.

Alcatel nie jest takli zły - miałem jednego i nie narzekałem zbytnio. Natomiast w Nokiach często płaci się za firmę, a nie za funkcje, możliwości telefonu.

Nokia robi bardzo dobre telefony, ale te trochedroższe. Te najtańsze masówki, dla przeciętnego użytkownika są tak samo cieńkie jak reszta taniego szmelcu.

ja uwazam ze nokia to najgorsza firma , niedosc ze telefony dwa razy drozsze niz inne to jeszcze ich wykonanie pozostawia bardzo wiele do zyczenia

jak dla mnie Nokia-cena w stosunku do gotowego produktu to pomyłka…

WEDLUG MNIE SAGEM! !!

Dla mne Alacatel

Nie mają jakichś dobrychj sprawdzonych Tel.

Ja uważam że SIEMENS totalna porażka miałem 3 telefony tej firmy i same problemy z nimi były :frowning: mam teraz SAMSUNGA i jestem bardzo zadowolony

Ja myśle, że:

Siemens pod wzgledem problemow i ogolnie one sie tną.

Alcatel bo to i brzydkie i słabe.

Mówicie ze Nokia… A Nokia to wedlug mnie jest najlepsza (po SE) chociaz te najnwsze wynalazlki sa BRZYDKIE i dziwaczne :slight_smile: To tez moge dodac nowe modele Nokii :stuck_out_tongue:

Zaznaczyłem Nokia ponieważ jak już ktoś wspomniał,Nokie są przereklamowane :!: W nich nie podoba Mi się mała ilość pamięci.Nawet w tych niektórych nowszysch modelach mają niecałe 2(!)MB pamięci :x .A poza tym wygórowana cena ;/ .

Alcatel. Widziałam kilka, wystarczy

Najlepsze są SOny Ericssony Dobra jakość, bateria, gadżety i przystępna cena

Najgorsze są Philips’y

a moim zdaniem najelpsze są /

:mrgreen:

najgorsze: głosowałem na nokie, bo są naprawde w jakość/cena troche nie najlepsze…pozatym ich cena…

a, najlepsze: sagem…nowe serie te stare były wadliwe, ale te nowe już są ok :slight_smile: mam od paru miesięcy sagema i jestem w 100% zadowolny :slight_smile:

hmmm… chciałem zauważć, że w ankiecie było pytanie o to które telefony są najgorsze technicznie, a nie które najdroższe :mrgreen: . Nie oceniajcie po cenie, tylko po jakości.

Dla wielu wysoka cena = kiepski telefon (właśnie z uwagi na wysoką cenę).

Dla innych z kolei niska cena = kiepski telefon ( i jak tu dogodzić) :mrgreen:

Najlepiej oceniać pod takim kątem jakby wszystkie telefony były za darmo :stuck_out_tongue:

huh ^^

hmmm, wtedy by było za dużo możliwości =]

i każda marka telefonu by była porównywalna…(oczywiście nie mówie o alcatelach, etc… :?)

Nie ma takiego, każdy producent ma dobre i złe fony. Choby Alcatel 501 baaaaardzo fajny fonik, czy Sagem X5-2, Philips i inni producenci też mieli dużo udanych modeli. Temat bezsensowny. Raczej dla tych co oceniają marke po 1 telefoni i to jeszcze którego nie mieli a usłyszeli o nim od znajomego lub wyczytali w necie.

mialem motorolke kiedys- slaba bateria , mialem nokie 3310 to bylo dobre , nic do zarzucenia. mam se k300i na razie 8 mies tez nie narzekam

No to mnie zaskoczyliscie ze siemens dostal tylko 4 glosy a to prawie nic, a po przeczytaniu wypowiedzi to stwierdzil bym ze siemensami gardzicie.

No i z tego wychodzi, że Siemens jest lepszy od Nokii. Widzę, że sami eksperci głosowali :stuck_out_tongue: Respect dla was.