Najgorsza marka telefonii komórkowej

Według mnie najgorszy jest Alcatel. Wygląd badziewny i w ogóle. Nie najlepsze są też Nokie które nie kiedy mnie denerwują. A najlepszy według mnie to Sony Ericsson. Mam K700i i jeszcze sie nie zawiodłem :wink:

każdy ma prawo do własnego zdania. Dla Ciebie ktoś kto nie “lubi” Nokii to najlepiej do gazu z nim…

zdecydowanie alcatel. kiedyś się je kupowało, bo nie było dużo propozycji na rynku ( w czasach gdy 0,5 metrowy kloc kosztował 1000 zł).

ale gdybym mógł zagłosować 2 razy zagłosowałbym na SE. to tylko zabaweczka z funkcjami telefonu.

a kto tak powiedział? :shock:

mały off, ale chyba ja tak nie mówiłem ^.-

KAŻDA MARKA TELEFONU JEST PORÓWNYWALNA! KAŻDA MAKA MA LEPSZE I GORSZE TELEFONY…OFFTOP :?

tak samo :smiley:

Ciekawe co za 17 inteligentów zagłosowało na Nokię?..

Najgorsze wg mnie są LG bo robią tanie telefony, które nawet rozbudowanego kalkulatora/bluetooth nie mają (na przykładzie KS360 - kalkulator może obliczać tylko liczby z maksimum dwoma miejscami po przecinku a na dodatek nie można wysyłać kilku plików na raz oraz brak zooma w aparacie na rozdzielczości większej niż 640x480)

Zagłosowałem niestety na Philipsa i to tylko ze względu na to, ze ja takiego osobiście nie widziałem oraz NIKT wśród moich znajomych takiego nie miał. Marka jest dla mnie ok - czajniki el., DVD, odtwarzacze, TV… no ale telefonu jakoś nikt z jakiegoś powodu nie miał. Gdyby nie to zagłosował bym na Sagem - no takie telefony bez przekonania - są bo są.

BTW - czemu nie ma iPhone, HTC, myPhone itp? Czyćby autor miał jakieś przewidywania dot. tych marek?

Już 20. … bo Nokia się niestety popsuła. Lub ci co głosowali mieli Nokię E50 :smiley: lub inny podobny kiczowaty model.

“Archeolodzy” czy Wy nie widzicie że temat został założony w roku 2005 a ostatni post (pomijając post bizzard12 jest z roku 2006 ?

:smiley: zauważyłem nowy ciekawy post więc dopisałem. Myślę że tematyka jest taka że można kontynuować.

sagem - miałem jakiegoś x5 albo coś w ten deseń - okropny telefon.

Temat stary, ale ciekawy, więc odpiszę :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem najgorsze były Alcatele i Siemensy. To chyba najbardziej awaryjne telefony swego czasu, ogólnie plastikowe zabawki niewarte zakupu (więcej napraw niż korzystania).

LG odrazu do głowy mi wskoczyło. Niech pralki robią, a nie telefony.

Czemu LG jest lipne? maja wiele fajnych telefonow. ;>

Samsung mnie zawsze swoim interfacem irytował i irytuje nadal…wiec jak dla mnie to najgorsza marka

LG Cookie to fajny tani telefon, b.dobry dla rodziców, czytelny I funkcjonalny.

Interfejs TouchViz skopany?

No LG Cookie był taki średni choć wg mnie lepszy od GT540. Przynajmniej lcd lepszy i nie robiły się plamy podczas leżenia telefonu i piksele się nie wypalały. W LG design mi się nie podoba. Wiele osób mnie może zaraz tutaj obrzucić błotem, ale telefony LG to kańciaki straszne np Cookie taka cegła z gładkimi kantami. GT540 to taka podrasowana z wyglądu lodówka. Choć gdyby piwo chłodził ten telefon to by był bardzo duży plus. Za to samsung np Monte to już jest dość inne podejście do telefonu. Nie jest taki cegłowaty. Avila była bardziej hmmm zaokrąglona choć też cegła, ale telefon lepiej się spisywał od Cookie (moja opinia). Teraz to mam samsunga i5700 i też inaczej się prezentuje choć częściowo to też cegła, ale tylko z góry bo dół inny. Czyli ogólnie to LG nie lubię za wygląd i za awaryjność nowych telefonów. Po co komu telefon jak w serwisie co chwilę jest. Za to samsungi cenię za niezawodność, avila ma 2 lata i działa jak nowa, choć już nie wygląda za dobrze(minus za tylną klapkę), bateria ciągnie dalej 4 dni. Samsung u mnie ma minus za skopanie sterowników do telefonu (i5700, i5800 i pare innych), ale to ma być telefon, a nie konsola. To jest moje skromne zdanie, bo już nokii się czepiać nie będę bo ten windows na nokiach to już było przegięcie.