Najgorsze gry XXI wieku

Witam, pomyslalem sobie, ze mozna pogadac o najwiekszych klapach jakie nas spotkaly w XXI wieku (oczywiscie chodzi o branze gier). Tak wiec czekam na komentarze i powody, dla których tak sadzicie :)-


Zmiana tytułu

Asterisk

moim zdaniem największym niewypałem był DRIVER 3 z powodu sposobu prowadzenia samochodu i grfiki a miał być lepszy niż GTA SA :smiley: Moim zdaniem ta gra zasługuje na miano NAJWIĘKSZEJ PORAŻKI ROKU 2005! !!

Zgadzam sie w 100%. Nie wiem jak mozna bylo sknocic taką gre…

Tak sie nie szczęśliwie składa ze jestem posiadaczeł właśnie driver 3 i musze sie z wami zgodzić :frowning: porażka …

A ja mysle o poczatkach XXI wieku i nasuwa mi sie Soldier of Fortune II

(ble…)

jak początek to ENTER THE MATRIX kompletna porażka :frowning:

Złączono Posta : 23.08.2005 (Wto) 15:41

niestety nie moge się o tej grze za dużo wypowiedzieć bo nie grałem :smiley:

Tez, tak mysle, ze mozna wymieniac godzinami gry które były do d**y

A słyszeliscie o S.T.A.L.K.E.R? gra miala wyjsc w 2004, a wyjdzie w połowie 2006 :evil:

ale co do stalkera to gra jest wypasiona na maxa mam wersję beta czyli tak jakby demo :smiley:

Złączono Posta : 23.08.2005 (Wto) 15:53

na S.T.A.L.K.E.R.A. trzeba czekać dosyć długo ale moze się opłaci tak jak trzeba było czekać na HALF - LIFA 2 aż 10 lat ale opłaciło się gra wypasiona na maxa :lol:

Aha, czyli nie pasuje do tego tematu :). Tez słyszale ze gra zbiera wszelkie “achy” i ochy", ale jak widzialem po screenach to mnie grafa nie powaliła (chociaz to nie jest najwazniejsze)

e tam driver3 moze byc byly gorsze chaly o ktorych nawet nazwach niewiecie z ocenami w serwisach po 2,3

w skali 10 :smiley: :smiley:

Tylko ,że nakład pieniężny był niejednokrotnie 20 razy mniejszy niż nakład na Drivera i Driv3r tylko trochę lepiej od niektórych wyszedł :D. A np. Painkiller ,świtna gra a stworzono ją za 5 tys. złotych !

Jeśli ktoś lubi piłkarskie managery, to może śmiało stwierdzić, że nowy CM 5 to porażka

Zgadzam się z tym, dlatego gram w Football Manager 2005 i z niecierpliwością czekam na FM 2006…

Ja bym się nie zgodził. Bardziej bym obstawał przy max payne 2, a jesli chodzi o sportowe to fifa 2004

A gdzie tam. Max Pyne 2 to juz nie wg. mnie swietna jedynka, ale i tak dalbym ze spokojem 8/10. Jak dla mnie bylo spoko.

Max 1 i 2 dobre gry, Driver 3 KASZANA , JKA3 świetne, BF2 przepiękna i niesamowicie grywalna, w managery nie gram więc nie wyrażę zdania, ale NFS: UG 1 i 2 są no krótko ujmę zajebis… za największą lipę uważam właśnie Dri3vera 3 do dupy jak by to ująć.

ps. S.T.A.L.K.E.R no no trzeba przyznać iz zapowiada się wspaniale taki fallout w fpp :smiley: tylko lepiej niech wyjdzie późno niż miałby sie okazać kaszanką.

Co do serii NFS nie mam zastrzezen (przedewszystkim co do 2 ostatnich)

Ale wiecie co? Najbardziej rozwalaja mnie gry wydane przez Play It, no poprostu jeden wielki ■■■■.

Ps: Wyslalem juz tyle postów, a przy moim profilu nadal tylko “2”, co jest?! naliczylem 44 posty…

naliczanie postów jest w działach technicznych.

Co ty byś tylko chciał posty nabijać jak tak to zapraszam do działu technicznego :slight_smile:

Widzieliście Terminator… 3 (czy jakoś tak)? Tak szybko wskoczył do śmietnika, że nie zdążył powiedzieć “Hasta la vista, baby”…