Najgorsze gry XXI wieku

Nie hasta tylko asta ale widziałem na początku jeszcze jako tako ale później hmmm… niezbyt ale jakoś się dało grać…

Tak Ci się tylko wydaje 8)

Jak inaczej nie możesz, to http://dict.comm.pl/esp.php i dopiero wtedy poprawiaj innych. Oczywiście słowo “asta” też istnieje w języku hiszpańskim (uchwyt), ale użyte w tej wypowiedzi nie znaczyłoby nic z sensem. Domyślam się, że za często wpisujesz, adres wyszukiwarki warezowej :x :twisted:

Co do Terminatorka, to nie ma sie co dziwic, w koncu wszystkie (no prawie wszystkie) gry oparte na filmowych produkcjach sa do d***. :slight_smile: Wiec nie ma sie co dziwic.

Czy ja wiem…

Co by daleko nie szukać, taki Rick Dangerous oparty na Flash Gordonie, był całkiem udaną produkcją… Sam SkyNet-protoplasta T3, jak na tamte czasy również był całkiem udany… Moim skromnym zdaniem oczywiście.

Terminator 3, Nitro Family, Will Rock, podobno Lula 3D, GTA SA (na pcozątku się fajnie grało ale po 1-2 h już nuda), Driver3 chodź troche go przeszedłem

Return to Castle Wolfenstein za brak szkolenia na początku gry, jaka jest w Medal of Honor i Call of Duty.

Najgorsze gry…

hm, Football Madness, Animal Soccer World (puzzle jakieś :|), The Hoobs, Dragstars bodajże :]

A najgorsza gra w ogóle to ET: The Extra Terrestial z lat 80 :wink: poszukajcie co wydawcy zrobili z cartami które się nie sprzedały :stuck_out_tongue:

Moooocno naciągane… Mi laski w lateksach wynagrodziły wszelkie braki w szkoleniu… Zresztą… wystarczyło przejść Wolfensteina od początku, żeby się przetrenować. :slight_smile:

Menager Piłkarski 2004/2005 tostalna lipa, Dri3vera 3, NFS wszystkie cześci

Bred, Korea zapmniany konflikt.

Na 100% Driv3r. Świetnie się zapowiadało, screeny, filmiki, pojazdy. A tu co? K L A P A. Fatalne prowadzenie, fatalna konfiguracja, fatalne misje… itd. Ten rok nie będzie wspaniały dla świata gier… Oprócz GTA SA i może UEFA Champions League na nic ciekawego się nie zapowiadało i nie zapowiada.

Kaszanka Zone, o której pisano w numerze 8/2003 CD - Action. Dno, ściema i ■■■■ w jednym!!

Dlamnie najwieksza porażka jest DOOM 3!! :x :shock:

kolejne klapy: FIFA 06 i GTA SA

GTA SA, Driv3r zastanawiam sie nad Q4 ;/

NFS: U2

Driv3r - tego to ja nawet full nie instalowałem, demko leżało na kompie 10 minut po czym pofrunęło w kosmos.

Moim zdaniem to wszystko oprucz GTA SA i GT4·· HaHa!

Wow to widac jakie lubidz inteligetne i trudne gry… :stuck_out_tongue:

Ja tez uważam GTA:SA za jeden z najwiekszych niewypałów jakie ostatnio wyszły, grafika kiepawa, fabuła z poczadku nawet może być, ale potem czuć te przedłużanie gry na siłe. :? A najbardziej irytowała mnie ta “inteligencja” przeciwników. :?

największy niewypał :?: :roll:

napewno w czołówce jest DooM 3 i Soldier of Fortune 2 :lol:

ale największym badziewiem to był dla mnie Tomb Raider Chronicles :twisted: no i jeszcze Fify od 2000 do :?:

oprocz 2003 i 2005 :slight_smile:

Quake 4 -> polaczenie Q2 i Q3, zadnej dynamiki (tak jak w 2 poprzedniczkach), ludzie z Q3 przesiada sie zapewne na to, co nie zmienia faktu, ze to niewypal